![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2024/02/421610861_948383026860294_3476013117830185129_n.jpg)
Παρακολουθήστε το πρώτο παιχνίδι της 1ης αγωνιστικής του Final 4 Κ18 Αγοριών μεταξύ των ΠΟ Μουδανιών και ΠΑΟΚ που θα διεξαχθεί στο “Αλέξανδρος Νικολαΐδης” (19/2, 18.30), μέσω του επίσημου καναλιού της ΕΠΕΣΘ στο Youtube, στο ακόλουθο λινκ:
Παρακολουθήστε το πρώτο παιχνίδι της 1ης αγωνιστικής του Final 4 Κ18 Αγοριών μεταξύ των ΠΟ Μουδανιών και ΠΑΟΚ που θα διεξαχθεί στο “Αλέξανδρος Νικολαΐδης” (19/2, 18.30), μέσω του επίσημου καναλιού της ΕΠΕΣΘ στο Youtube, στο ακόλουθο λινκ: