![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_2579_2-1170x650-1.png)
Όσες ομάδες αποκλείστηκαν στην Α΄ φάση του πρωταθλήματος Κ18 Κοριτσιών και επιθυμούν να δηλώσουν συμμετοχή σε αγώνες κατάταξης, μπορούν να το κάνουν μέχρι και την Πέμπτη 30 Νοεμβρίου, μέσω του epesth@otenet.gr.
Όσες ομάδες αποκλείστηκαν στην Α΄ φάση του πρωταθλήματος Κ18 Κοριτσιών και επιθυμούν να δηλώσουν συμμετοχή σε αγώνες κατάταξης, μπορούν να το κάνουν μέχρι και την Πέμπτη 30 Νοεμβρίου, μέσω του epesth@otenet.gr.