![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/06/IMG-986c65790afdb819a865172a3d699476-V.jpg)
Γιορτή του βόλεϊ στην Καλαμαριά στο 3ο Δημοτικό Σχολείο καθώς το “παρών” έδωσε και ο διεθνής διαγώνιος Γιώργος Τζιουμάκας που με πολύ αγάπη έδειξε τα μυστικά του αθλήματος σε όλο το σχολείο όμορο της κατοικίας του. Ο ενθουσιασμός ήταν πολύ μεγάλος όπως η χαρά των μαθητών δασκάλων και γονέων και η ανταπόκριση τους τεράστια.
Ευχαριστούμε την συνάδελφο εκπαιδευτικό Ροζαλία Καμπά για την ενθουσιώδη υποδοχή !!!