![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_1378.jpg)
Το δεύτερο εισιτήριο για τον τελικό του πρωταθλήματος Κ17 Αγοριών εξασφάλισε ο Πήγασος Πολίχνης, νικώντας τον ΠΟ Μουδανιών με 3-0 σετ (25-23, 25-15, 25-16) στο “Αλέξανδρος Νικολαΐδης”.
Πήγασος Πολίχνης (Μαζιώτης): Ευστρατίου, Σεμερτζίδης, Παπαλάμπρου, Παπαθανασίου, Σδραυκάκης, Θάνος, λ Τέλιος, Παλαιοχωρινός, Στέφος, Αποστολίδης, Μεντεσίδης, λ Τουραμάνογλου.
ΠΟ Μουδανιών (Ροδοβίτης): Κοτζάϊ, Παπαστεργίου, Καραπέτσας, Βαμβακογλου, Ζεγλης, Μετα, λ Μαυρίδης, Παπαγιάννης, Γιανταης, Ζλατίντσης
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_1440-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_1466-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_1499-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_1459-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_1339-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_1332-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_1330-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_1319-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_1317-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_1298-1024x731.jpg)
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/TEO_1289-1024x731.jpg)