![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/IMG-4153f9c5293befd22a5830d21f066bf8-V.jpg)
Συνέχεια στο γήπεδο της Μίκρας, για τους ομοσπονδιακούς Τζιουμάκα, Ναλμπάντη και Πάτρα σήμερα 18/5 με τα σχολεία της περιοχής (3ο ΓΣ Θερμης,2ο Περαίας, 3ο Μικρας, Γερμανική σχολή, Αριστοτέλειο κολέγιο) να παιζουν από 2 αγώνες.
![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2023/05/20230518_120222-1024x768.jpg)
Συνέχεια στο γήπεδο της Μίκρας, για τους ομοσπονδιακούς Τζιουμάκα, Ναλμπάντη και Πάτρα σήμερα 18/5 με τα σχολεία της περιοχής (3ο ΓΣ Θερμης,2ο Περαίας, 3ο Μικρας, Γερμανική σχολή, Αριστοτέλειο κολέγιο) να παιζουν από 2 αγώνες.