![](https://epesth.gr/wp-content/uploads/2022/11/312717385_199186375812153_2064789750130954382_n.jpg)
Μέχρι την Τετάρτη 9 Νοεμβρίου μπορούν οι επτά ομάδες που κατέλαβαν τις τελευταίες θέσεις στους ομίλους της Α΄ Φάσης του πρωταθλήματος Κ18 Κοριτσιών, να στείλουν ΝΕΑ δήλωση συμμετοχής , εφόσον επιθυμούν, ώστε να λάβουν μέρος σε αγώνες κατάταξης.
Μέχρι την Τετάρτη 9 Νοεμβρίου μπορούν οι επτά ομάδες που κατέλαβαν τις τελευταίες θέσεις στους ομίλους της Α΄ Φάσης του πρωταθλήματος Κ18 Κοριτσιών, να στείλουν ΝΕΑ δήλωση συμμετοχής , εφόσον επιθυμούν, ώστε να λάβουν μέρος σε αγώνες κατάταξης.