ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ ΕΠΕΣΘ

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΕΣΘ

ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΕΠΕΣΘ

LINKS
ΚΑΛΕΝΤΑΡΙ DOWNLOADS ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
 

 

     
     


APXEIO
YEARBOOKS


YEARBOOK 2016


 


Λ. ΦΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
(1919-1999)


Θ. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
(1944-2011)

 

 


Ε.ΠΕ.Σ.Θ.
© 1998

 

 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: 22/07/2021 

 

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΕΠΕΣΘ

(Κάντε "κλικ" στις εικόνες για την αντίστοιχη υπηρεσία)

 

 

                           

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ & ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

 

ΑΓΩΝΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ & ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ TV

___________________________________________________________________________________________________                                            

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
Αναλυτικά οι όμιλοι και το πρόγραμμα των αγώνων έχουν ως εξής:
ΑΓΟΡΙΑ Κ21
Α’ όμιλος: Πήγασος Πολίχνης, ΑΠΣ Φίλιππος, ΑΣ Άρης, ΓΣ Πανηπειρωτικός
1η αγωνιστική
Κυριακή 25 Ιουλίου
18.00: ΓΣ Πανηπειρωτικός-Πήγασος Πολίχνης
Δευτέρα 26 Ιουλίου
19.00: ΑΠΣ Φίλιππος-ΑΣ Άρης
2η αγωνιστική (1/8)
Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2
Β’ όμιλος: ΦΕΣ Αριστοτέλης, ΧΑΝΘ, ΑΣ Αργώ Βόλου, ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής
1η αγωνιστική

Δευτέρα 26 Ιουλίου
Μ. Τσικίνας, 18.00: ΧΑΝΘ-ΑΣ Αργώ Βόλου
19.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής
2η αγωνιστική (1/8)
Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2
Γ’ όμιλος: ΑΟΠ Κηφισιάς, ΑΟ Αστέρας Νίκαιας, ΑΕΠ Ολυμπιάς, ΓΕ Ηρακλείου
1η αγωνιστική
Δευτέρα 26 Ιουλίου
19.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΑΟ Αστέρας Νίκαιας
-: ΓΕ Ηρακλείου-ΑΟΠ Κηφισιάς
2η αγωνιστική (1/8)
Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1
Δ’ όμιλος: ΑΟΝΣ Μίλων, Παναθηναϊκός ΑΟ, Ολυμπιακός ΣΦΠ,
1η αγωνιστική (26/7)

1.Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΟΝΣ Μίλων
*Ο Παναθηναϊκός ΑΟ πέρασε άνευ αγώνος
2η αγωνιστική (1/8)
Παναθηναϊκός-Νικητής αγώνα 1
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20
Α’ όμιλος: ΠΑΟΚ, ΕΑ Λάρισας
1η αγωνιστική
Δευτέρα 26 Ιουλίου
PAOK SPORTS ARENA (Βοηθητικό), 19.00: ΠΑΟΚ-ΕΑ Λάρισας
Β’ όμιλος: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, ΑΠΣ Αίας, ΑΣ Γιάννενα
1η αγωνιστική
Δευτέρα 26 Ιουλίου
ΔΑΚ Ευόσμου, 19.00: ΑΠΣ Αίας-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
*Ο ΑΣ Γιάννενα πέρασε άνευ αγώνος
2η αγωνιστική (1/8)
Νικητής αγώνα 1-ΑΣ Γιάννενα
Γ’ όμιλος: ΑΟ Μαρκοπούλου, ΑΣΠ Ερμής, ΑΟ Κύδων, Ολυμπιακός ΣΦΠ
1η αγωνιστική

Δευτέρα 26 Ιουλίου
15.00: ΑΟ Κύδων-Ολυμπιακός ΣΦΠ
18.00: ΑΣΠ Ερμής-ΑΟ Μαρκοπούλου
2η αγωνιστική (1/8)
Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1
Δ’ όμιλος: ΑΣΠ Απόλλων, ΣΦΑΜ Φοίβος, Αίολος Αγυιάς
1η αγωνιστική

Δευτέρα 26 Ιουλίου
19.30: ΣΦΑΜ Φοίβος-Αίολος Αγυιάς
*Ο ΑΣΠ Απόλλων πέρασε άνευ αγώνος
2η αγωνιστική (1/8)
Νικητής αγώνα 1-ΑΣΠ Απόλλων
ΑΓΟΡΙΑ Κ18
Α’ όμιλος: Πήγασος Πολίχνης, ΑΠΣ Φίλιππος
1η αγωνιστική

Παρασκευή 23 Ιουλίου
19.00: ΑΠΣ Φίλιππος-Πήγασος Πολίχνης
Β’ όμιλος: ΑΣ Άθλος, ΠΑΟΚ, ΓΣ Πανηπειρωτικός
1η αγωνιστική

Παρασκευή 23 Ιουλίου
18.00: ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΑΣ Άθλος
*Ο ΠΑΟΚ πέρασε άνευ αγώνος
2η αγωνιστική (29/7)
ΠΑΟΚ-Νικητής αγώνα 1
Γ’ όμιλος: Παναθηναϊκός ΑΟ, Ολυμπιακός ΣΦΠ, ΓΕ Ηρακλείου, ΑΕΠ Ολυμπιάς
1η αγωνιστική
Παρασκευή 23 Ιουλίου
13.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς-Ολυμπιακός ΣΦΠ
17.00: ΓΕ Ηρακλείου-Παναθηναϊκός ΑΟ
2η αγωνιστική (29/7)
Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1
Δ’ όμιλος: ΑΟ Αστέρας Νίκαιας, ΑΕΚ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΣ Άθληση
1η αγωνιστική

Παρασκευή 23 Ιουλίου
12.00: ΑΣ Άθληση-ΑΟ Αστέρας Νίκαιας
19.00: ΣΦΠ Χανίων-ΑΕΚ
2η αγωνιστική (29/7)
Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Α’ όμιλος: ΑΠΣ Αίας, ΕΑ Λάρισας, ΑΣ Γιάννενα
1η αγωνιστική

Τρίτη 27 Ιουλίου
19.00: ΕΑ Λάρισας-ΑΣ Γιάννενα
*Ο ΑΠΣ Αίας πέρασε άνευ αγώνος
2η αγωνιστική (29/7)
ΑΠΣ Αίας-Νικητής αγώνα 1
Β’ όμιλος: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Βυζαντινός ΑΟ, ΣΦΚ Πιερικός, ΑΟ Καβάλας
1η αγωνιστική

Παρασκευή 23 Ιουλίου
18.00: ΣΦΚ Πιερικός-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
19.00: ΑΟ Καβάλας-Βυζαντινός ΑΟ
2η αγωνιστική (29/7)
Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2
Γ’ όμιλος: Ολυμπιακός ΣΦΠ, ΑΟ Μαρκοπούλου, ΑΣΠ Απόλλων
1η αγωνιστική

Παρασκευή 23 Ιουλίου
18.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΣΠ Απόλλων
*Ο ΑΟ Μαρκοπούλου πέρασε άνευ αγώνος
2η αγωνιστική (29/7)
ΑΟ Μαρκοπούλου-Νικητής αγώνα 1
Δ’ όμιλος: ΣΦΜ Φοίβος, ΑΣ Περιστέρι, ΑΣΠ Ερμής, ΝΟΠ Ρεθύμνου
1η αγωνιστική

Παρασκευή 23 Ιουλίου
18.00: ΑΣΠ Ερμής-ΑΣ Περιστέρι
19.00: ΝΟΠ Ρεθύμνου-ΣΦΜ Φοίβος
2η αγωνιστική (29/7)
Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1

____________________________________________________________________________________________________

ΤΟ ΝΕΟ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΒΟΛΕΪ ΚΑΙ ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
Αναρτήθηκε στην ιστοσελίδα της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού και στην ενότητα Αθλητισμός & Covid-19 το νέο υγειονομικό πρωτόκολλο Πετοσφαίρισης, το οποίο μπορείτε να βρείτε και ΕΔΩ.
Στο μπιτς βόλεϊ, ισχύει το υπάρχον Ειδικό Αγωνιστικό Υγειονομικό Πρωτόκολλο (ΕΔΩ) με τις κάτωθι τροποποιήσεις που προκύπτουν από τις

"Διευκρινιστικές οδηγίες για την άθληση" με ημερομηνία έκδοσης 16/07/2021:
1. Ενήλικες αθλούμενοι (18 ετών και άνω) πρέπει να υποβληθούν σε PCR ή Rapid test εντός 48ώρου, με εξαίρεση όσους προσκομίζουν πιστοποιητικό εμβολιασμού ή πιστοποιητικό νόσησης (το οποίο εκδίδεται 30 μέρες μετά τον πρώτο θετικό έλεγχο και ισχύει έως 180 ημέρες μετά τη νόσηση).
2. Ανήλικοι αθλούμενοι (18 ετών και κάτω) πρέπει να υποβληθούν σε self test την ημέρα των αγώνων.

____________________________________________________________________________________________________

ΟΙ ΠΙΤΣΙΓΚΩΝΗ-ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ Κ17 REGIONAL
Μία μέρα μετά τον τίτλο τους στο Κ19 Regional Beach, οι Ελπίδα Πιτσιγκώνη και Βίβιαν Ζαφειρίου κατέκτησαν και το Πρωτάθλημα Κ17, επικρατώντας των Κουκουδίτσκα-Λιόφτη με 2-0 σετ.

_______________________________________________________________________________________________

ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Στο ΔΑΚ Πολίχνης «Αλέξανδρος Νικολαΐδης» έγιναν το Σάββατο 17 Ιουλίου οι εξετάσεις της Σχολής Προπονητών Πετοσφαίρισης Β΄ Κατηγορίας Θεσσαλονίκης.
Παρόντες ήταν οι:
Διευθυντής Σχολής ΣΕΠΠΕ: ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Πρ. Επιτροπής Σχολής Προπονητών της ΓΓΑ: ΣΚΑΜΑΓΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Α΄ Αντιπόεδρος: ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
Ταμίας: ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΡΕΙΤΩΝ
Μέλος: ΛΑΚΚΙΩΤΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ
Την ΕΠΕΣΘ εκπροσώπησε το μέλος του ΔΣ, Γιώργος Πετρίδης, ο οποίος ευχήθηκε σε όλους καλή επιτυχία.

_______________________________________________________________________________________________

ΟΙ ΠΙΤΣΙΓΚΩΝΗ-ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΕΣ Κ19 REGIONAL BEACH
Τον τίτλο του Πρωταθλητή Κ19 Regional Beach κατέκτησαν οι Πιτσιγκώνη και Ζαφειρίου, επικρατώντας των Μιχαηλίδου-Καμπούρη με 2-0 σετ.

_______________________________________________________________________________________________

Ο ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΠΕΣΘ Κ18 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
Τον τίτλο του Πρωταθλητή Κ18 Κοριτσιών ΕΠΕΣΘ πανηγύρισε ο Αίας Ευόσμου, καθώς νίκησε και τον ΒΑΟ με 3-0 σετ (25-16, 25-15, 25-22) στο ΔΑΚ Πολίχνης. MVP ψηφίστηκε η Κωνσταντίνα Μίγα του Αίαντα Ευόσμου.
Αίας Ευόσμου (Παπαδημητρίου): Σουρβα, Σταυροπούλου, Γαρουφαλλίδου, Παπαδοπούλου, Πεχλιβάνη, Καρακαβίδου, λ Θεοδοσίου, Γιαλαμα, Ζάχου, Μαυρουλια, Ρέντζου, λ Μότσιανου.
ΒΑΟ (Μαντζουράνης): Ντέλι, Μάντη, Γιορελη, Φετφατζίδη, Ζαχαριάδου, Γουλα, λ Τσανελαρι, Σαρηγιαννίδου.
Διαιτητές: Δρανίτσας, Μουζουλας, Καλομοίρη.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 2015, 3-0 ΤΟ ΔΑΣΩ
Την νίκη που τον οδήγησε στη δεύτερη θέση του Πρωταθλήματος Κ18 Κοριτσιών σημείωσε ο Ηρακλής 2015 απέναντι στο ΔΑΣΩ με 3-0 σετ (25-23, 25-18, 25-15).
Ηρακλής 2015 (Καλαϊτζίδου): Βαμβακίδου, Εφραιμίδη, Χριστοδούλου, Παπαδημητρίου, Βούλγαρη, Δημητρούλια Σ., λ Παπαδοπούλου, Πουτουλούδη, Δημητρούλια
Α., Μίλη, Τραϊανού, Ζωγράφου, λ Μαλικα.
ΔΑΣΩ: Τούνη, Μουχταρη, Καρανικόλα, Μαντα, Καρακουτα, Παλαντζα, λ Προκοπίου, Δομακίδου.
Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Λούμσι, Παναγιωτίδου.
________________________________________________________________________________________________

ΟΡΘΗ ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΩΝ ΘΕΡΙΝΗΣ (1ΗΣ) ΠΕΡΙΟΔΟΥ
Στην ενότητα DOWNLOADS της ιστοσελίδας της Ένωσης μπορείτε να βρείτε την Ορθή Εγκύκλιο Μεταγραφών Θερινής (1ης) μεταγραφικής περιόδου 2021-2022.

________________________________________________________________________________________________

ΑΛΛΑΓΕΣ & ΟΡΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ

Β' ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ:
Β' ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:

ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:

Β' ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: 
Γ΄ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:

ΤΟΠΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:
Κ21 ΑΓΟΡΙΩΝ (πρώην Εφήβων):

Κ20 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (πρώην Νεανίδων):
Κ18 ΑΓΟΡΙΩΝ (πρώην Παίδων): 

Κ18 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (πρώην Κορασίδων):
Β' Κ18 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (πρώην Β΄Κορασίδων):
Κ1
7 ΑΓΟΡΙΩΝ (πρώην Παμπαίδων):

Β΄ Κ17 ΑΓΟΡΙΩΝ (πρώην Β΄Παμπαίδων):

Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (πρώην Παγκορασίδων):

Β΄ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (πρώην Β΄Παγκορασίδων):

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

____________________________________________________________________________________________________

ΕΝΤΥΠΟ ΜΕΤΑΓΡΑΦΩΝ 2021-2022
Το ειδικό έντυπο μεταγραφής για την αγωνιστική περίοδο 2021-2022 θα είναι ενιαίο για τις περιπτώσεις μεταγραφών (Ελεύθερη με Συγκατάθεση, Υποσχετική, Χωρίς Συγκατάθεση, Αποδέσμευση), ενώ για την περίπτωση Αποδέσμευσης Ορισμένου χρόνου, το έντυπο είναι ξεχωριστό.
Όλα τα έντυπα βρίσκονται στη διάθεση των σωματείων στην ιστοσελίδα της ΕΟΠΕ http://www.volleyball.gr/eope-info/aithmata και στην ηλεκτρονική βάση δεδομένων της ΕΟΠΕ.
Επίσης για τις περιπτώσεις των μεταγραφών, Ελεύθερη με συγκατάθεση και Υποσχετικής επιστολής ΔΕΝ θα υποβάλλετε πλέον απόσπασμα πρακτικού από το προηγούμενο σωματείο.

________________________________________________________________________________________________

ΓΕΝΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ 2021-2022
Στην κατηγορία DOWNLOADS της ιστοσελίδας της Ένωσης μπορείτε να δείτε την Γενική Προκήρυξη Πρωταθλημάτων για την αγωνιστική περίοδο 2021-2022.

________________________________________________________________________________________________

ΝΕΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
Στην κατηγορία DOWNLOADS της ιστοσελίδας της Ένωσης θα βρείτε την Νέα Συμπληρωματική Προκήρυξη Πρωταθλημάτων 2020-2021.
Σύμφωνα με αυτήν, ο χρόνος διεξαγωγής Α΄ Φάσης των Πρωταθλημάτων είναι από 7/6/2021 ως 18/7/2021.

________________________________________________________________________________________________

ΝΕΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ
ΕΔΩ μπορείτε να βρείτε το Νέο Προπονητικό Υγειονομικό Πρωτόκολλο το οποίο καθορίζει τις απαραίτητες διαδικασίες που πρέπει να ακολουθήσουν όλες οι ομάδες που θα συμμετέχουν στις Προπονήσεις Πετοσφαίρισης, με στόχους την μέγιστη δυνατή προστασία της ατομικής και δημόσιας υγείας από τον κορωνοιό COVID-19.
________________________________________________________________________________________________

HΛΙΚΙΕΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
Σύμφωνα με την Γενική Προκήρυξη της ΕΟΠΕ, την αγωνιστική περίοδο 2021-2022, στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα θα μπορούν να αγωνίζονται:

Κ21 ΑΓΟΡΙΩΝ (πρώην Εφήβων): Από 1.1.2002 και μετά.
Κ20 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (πρώην Νεανίδων): Από 1.1.2003 και μετά.
Κ18 ΑΓΟΡΙΩΝ (πρώην Παίδων):
Από 1.1.2005 και μετά.
Κ18 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (πρώην Κορασίδων): Από 1.1.2005 και μετά.
Κ17 ΑΓΟΡΙΩΝ (πρώην Παμπαίδων): Από 1.1.2006 και μετά.
Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (πρώην Παγκορασίδων):
Από 1.1.2007 και μετά.
Κ14
ΑΓΟΡΙΩΝ (Παμπαίδων Junior): Από 1.1.2009
ΜΠΑΛΕΣ ΑΓΩΝΩΝ
Σύμφωνα με την Γενική Προκήρυξη της ΕΟΠΕ, την αγωνιστική περίοδο 2020-2021 μπορούν να χρησιμοποιηθούν ανά κατηγορία οι εξής μπάλες:
A1 ΑΝΔΡΩΝ
MIKASA V200W, MOLTEN V5M5000
Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

MIKASA V200W, MOLTEN V5M5000, GALA BV5591S
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

MIKASA V200W,MIKASA MVA 200, MIKASA MVA 300, MOLTEN V5M5000, GALA BV5591S

PRE LEAGUE ΑΝΔΡΩΝ

MIKASA V200W, MIKASA MVA 200, MOLTEN V5M5000, GALA BV5591S

PRE LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ

MIKASA V200W, MIKASA MVA 200, MOLTEN V5M5000, GALA BV5591S
Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

MIKASA V200W, MIKASA MVA 200, MOLTEN V5M5000, GALA BV5591S
Β ΕΘΝΙΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

MIKASA V200W, MIKASA MVA 200, MIKASA MVA 300, MOLTEN V5M5000, GALA BV5591S, WILSON I-COR POWER TOUCH

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
MIKASA V200W, MIKASA MVA 200, MIKASA MVA 300, MOLTEN V5M5000, GALA BV5591S, WILSON I-COR POWER TOUCH
Κ21 ΑΓΟΡΙΩΝ-Κ20 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-Κ18 ΑΓΟΡΙΩΝ-Κ18 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-Κ17 ΑΓΟΡΙΩΝ-Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

MIKASA V200W, MIKASA MVA 200, MIKASA MVA 300, MOLTEN V5M4000, MOLTEN V5M5000, GALA BV5591S, GALA BV5461S, WILSON I-COR POWER TOUCH (Μόνο Α΄Φάση)

____________________________________________________________________________________________________

Aγώνες Εθνικών Πρωταθλημάτων
Αγώνες Εθνικών Κατηγοριών στο Νομό Θεσσαλονίκης

Α1 ΑΝΔΡΩΝ 

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

PRE LEAGUE ΑΝΔΡΩΝ

PRE LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ

A2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΛΙΓΚ ΚΑΠ ΑΝΔΡΩΝ


(Το πρόγραμμα ανανεώνεται όταν υπάρχουν αλλαγές)

 

 ΤΟ ΒΟΛΕΙ ΣΤΗΝ TV (ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ)