ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ ΕΠΕΣΘ

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΕΣΘ

ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΕΠΕΣΘ

LINKS
ΚΑΛΕΝΤΑΡΙ DOWNLOADS ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
 

 


APXEIO
YEARBOOKS


YEARBOOK 2016

 


Λ. ΦΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
(1919-1999)


Θ. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
(1944-2011)

 

 


Ε.ΠΕ.Σ.Θ.
© 1998

 

 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: 17/01/2019 

 

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΕΠΕΣΘ

(Κάντε "κλικ" στις εικόνες για την αντίστοιχη υπηρεσία)

 

 

                           

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ & ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

 

ΑΓΩΝΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ & ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ TV

___________________________________________________________________________________________________                                                          
ΔΕΥΤΕΡΑ 21/1 (14.15) Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Μετά και την μετάθεση της προγραμματισμένης ημερομηνίας δηλώσεων συμμετοχής, η για την Τετάρτη 16 Ιανουαρίου προγραμματισμένη κλήρωση των πρωταθλημάτων Παμπαίδων-Παγκορασίδων και του τουρνουά εκτός συναγωνισμού, θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 21 Ιανουαρίου (14.15) στην αίθουσα «Ηλίας Ζυγούρης» του Αλεξάνδρειου Μελάθρου.
Τα πρωταθλήματα θα ξεκινήσουν στις 2 Φεβρουαρίου αντί για 26 Ιανουαρίου.

_________________________________________________________________________________________________

ΔΕΥΤΕΡΑ 21/1 (14.00) Η ΚΛΗΡΩΣΗ Β΄ΦΑΣΗΣ Β΄ΤΟΠΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Την Δευτέρα 21 Ιανουαρίου (14.00) θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα «Ηλίας Ζυγούρης» του Αλεξάνδρειου Μελάθρου η κλήρωση της Β΄Φάσης του πρωταθλήματος της Β΄ Τοπικής Γυναικών (Όμιλος ανόδου και Όμιλος κατάταξης).
_________________________________________________________________________________________________

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (17/1)
Ο Συντονιστής Κλιμακίων ΕΠΕΣΘ κ. Μπάμπης Καρασαρλίδης και ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ.Γιώργος Καραβιδόπουλος, καλούν σε προπόνηση - φιλικό την Πέμπτη, 17/1/2019 στο βοηθητικό κλειστό γυμναστήριο του «PAOK SPORTS ARENA» στις 19.45 μ.μ. (διάρκεια προπόνησης 20.00 – 22.00), τους παρακάτω αθλητές:
Δημήτρη Κλεπουσνιώτη (Π.Ο.Ν Μουδανιών), Βασίλειο Βαμβακά (Π.Ο.Ν Μουδανιών), Γιώργο Βαρσαμή (ΜΓΣ Απόλλων), Αντώνη Μοσχοφίδη (ΜΓΣ Απόλλων), Θεόδωρο Μελίτο (ΜΓΣ Απόλλων), Φίλιππο Καρατζίβα (ΟΠΑΘ Περσέας), Ασημάκη Αντωνιάδη (ΑΣ Ελπίς), Γεώργιο Σειρά (ΑΣ Ελπίς), Δημήτρη Σίσκο (ΑΣ Ελπίς), Ιωάννη Αδάμο (ΑΣ Ελπίς), Γεώργιο Βέργο (Π.Α.Ο.Κ), Νικόλαο Μάγγο (Πήγασος Πολίχνης), Κωνσταντίνο Σωτηρίου (Πήγασος Πολίχνης), Αναστάσιο Σιαμπλίδη (Πήγασος Πολίχνης).
Αθλητής/τρια που θα απουσιάσει λόγω αγωνιστικής δραστηριότητας να ενημερώσει το τμήμα Εθνικών ομάδων και Ομοσπονδιακό προπονητή.
ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Δυτικής Θεσσαλονίκης)
Ο Συντονιστής Κλιμακίων ΕΠΕΣΘ Μπάμπης Καρασαρλίδης και ο Ομοσπονδιακός προπονητής Χρήστος Πάτρας ( τηλ. 6932952161) σε προπόνηση - φιλικό την Πέμπτη, 17/1/2019 στο κλειστό γυμναστήριο «ΔΑΚ Ευόσμου», στις 17.45 μ.μ. (διάρκεια προπόνησης 18.00 – 19.30), καλούν τις παρακάτω αθλήτριες:
Μαρία Κυρμανίδου (ΑΣ Ωραιοκάστρου), Κατερίνα Γιαμπαστού-Πουλέκα (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός), Μαράνα Γεωργία (ΑΕΣΜ Μυγδονιακός), Αριστέα-Μαρία Γαρουφαλίδου (ΑΠΣ Αίας), Θεοδώρα Κλειδωνιάρη (ΑΠΣ Αίας), Ζηνοβία Ξενιτίδου (ΑΠΣ Αίας), Βασιλική Θεοδοσίου (ΑΠΣ Αίας), Αναστασία-Θεοχάρα Τσαρούχα (ΔΕΚΑ), Χριστίνα Καρακαβίδου (ΔΕΚΑ), Θωμαή Μητροπούλου (ΑΣ Καμπανιακός), Μαρίνα Στάϊκου (ΑΣ Ελπίς), Ελένη Παπαδοπούλου (ΕΟ Σταυρούπολης), Φωτεινή Γκορτσοπούλου (ΑΟ Βυζαντινός), Αμαλία Σκουλούδη (ΔΑΣΩ), Αρχοντή Ανθούλα (Πήγασος Πολίχνης), Στέλλα Δόντσιου (Πήγασος Πολίχνης), Αναστασία Μπαλούτη (ΣΑ Πειραματικού).

_________________________________________________________________________________________________

ΑΛΛΑΓΕΣ & ΟΡΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ

Β' ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ:
Β' ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:
ΠΟ Μουδανιών-Καμπανιακός (Πέμπτη 17/1, ΔΑΚ Μουδανιών, 20.00 αντί Τετάρτη 9/1), Αριστοτέλης Επανομής-Ηρακλής (Τετάρτη 23/1, Γυμν. Επανομής, 21.00), Πήγασος Πολίχνης-Αναγέννηση Ρυσίου (Τετάρτη 23/1, Αλ. Νικολαΐδης, 21.00), ΒΑΟ-Καμπανιακός (Κυριακή 20/1, Γυμν. ΒΑΟ, 21.30 αντί 20.00), Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Ωραιόκαστρο (Σάββατο 19/1, Αλ. Νικολαΐδης, 21.00 αντί Κυριακή 20/1)

ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Ακαδημία Όλυμπος-Πειραματικό (Τετάρτη 23/1, ΔΑΚ Ελευθερίου, 21.30), Κεραυνός Αγ. Παύλου-Μακεδονικός (Παρασκευή 18/1, ΔΑΚ Αγ. Παύλου, 20.15), ΔΑΣΩ-Έσπερος Θέρμης (Κυριακή 20/1, Δ.Γ. Νεοχωρούδας, 18.30 αντί 18.00 στο Κονταξοπούλειο), Ποσειδών Μηχ.-Περσέας (Κυριακή 20/1, Δ.Γ. Αινείας, 20.00 αντί 19.00), ΑΕΝ Πανοράματος-Έσπερος Θέρμης (Πέμπτη 31/1, ΔΑΚ Πανοράματος, 21.45)  

Β' ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Ιωνικός (Κυριακή 20/1, ΕΑΚ Νεάπολης, 19.30 αντί Κυριακή 13/1), ΓΑΣ Ευκαρπίας-Ζέφυρος (Κυριακή 20/1, Σχολ. Γυμν. Ευκαρπίας, 16.30 αντί Κυριακή 13/1), Απόλλων Αρναίας-Γαλαξίας Αδένδρου (Κυριακή 20/1, 15.00 αντί Κυριακή 13/1), Μαχητές Πεύκων-ΑΕ Πυλαίας (Κυριακή 20/1, ΔΑΚ Πεύκων, 20.00)
ΤΟΠΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ: Πανελλήνιος-ΑΟ Πολυγύρου (Πέμπτη 31/1, Γ. Γεννηματάς, 21.30), ΑΕ Δέλτα-Έσπερος Θέρμης (Πέμπτη 31/1, ΔΑΚ Σίνδου, 21.30), Θερμαϊκός Θέρμης-Ιωνικός (Σάββατο 2/2, ΔΑΚ Βασιλικών, 17.00)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:
ΕΦΗΒΩΝ: Πήγασος Πολίχνης-Απόλλων Καλαμαριάς (Κυριακή 20/1, Αλ. Νικολαΐδης, 19.00), Απόλλων Καλαμαριάς-Πήγασος Πολίχνης (Δευτέρα 28/1, Αλ. Νικολαΐδης, 21.00), Πήγασος Πολίχνης-Απόλλων Καλαμαριάς (Κυριακή 3/2, Αλ. Νικολαΐδης, 18.00, Αν χρειασθεί), Ηρακλής-ΧΑΝΘ (Δευτέρα 21/1, Γ. Κατσάνης, 21.30), ΧΑΝΘ-Ηρακλής (Δευτέρα 28/1, ΧΑΝΘ (Παλαιό), 21.30), Ηρακλής-ΧΑΝΘ (Δευτέρα 4/2, Γ. Κατσάνης, 21.30, Αν χρειασθεί), Ιωνικός-Άρης (Κυριακή 20/1, Δ.Γ. Ιωνίας, 16.00), Άρης-Ιωνικός (Κυριακή 27/1, Κλ. Βικελίδης, 20.00), Ιωνικός-Άρης (Κυριακή 3/2, Δ.Γ. Ιωνίας, 20.00, Αν χρειασθεί), ΑΣ Ελπίς-Αίας Ευόσμου (Δευτέρα 21/1, Ι. Λεμονίδης, 21.30), Αίας Ευόσμου-ΑΣ Ελπίς (Δευτέρα 28/1, ΔΑΚ Ευόσμου, 21.30), ΑΣ Ελπίς-Αίας Ευόσμου (Δευτέρα 4/2, Ι. Λεμονίδης, 21.30, Αν χρειασθεί) 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ: Πήγασος Πολίχνης-Ν. Βότσης (Δευτέρα 21/1, Αλ. Νικολαΐδης, 21.30), Ν. Βότση-Πήγασος Πολίχνης (Δευτέρα 28/1, Βότση, 21.00, Αν χρειασθεί), ΕΟΣ-Άρης (Τρίτη 22/1, ΕΑΚ Σταυρούπολης, 19.30), Άρης-ΕΟΣ (Τρίτη 29/1, Κλ. Βικελίδης, 21.30, Αν χρειασθεί), Μακεδόνες Αξιού-ΑΣ Ελπίς (Τρίτη 22/12, ΔΑΚ Κυμίνων, 21.00), ΑΣ Ελπίς-Μακεδόνες Αξιού (Δευτέρα 28/1, Ι. Λεμονίδης, 21.00, Αν χρειασθεί), Αίας Ευόσμου-ΠΑΟΚ (Δευτέρα 21/1, ΔΑΚ Ευόσμου, 21.30), ΠΑΟΚ-Αίας Ευόσμου (Δευτέρα 28/1, PAOK Sports Arena (Βοηθητικό), 20.00, Αν χρειασθεί)  
ΠΑΙΔΩΝ
: Άρης-ΧΑΝΘ (Τρίτη 22/1, Κλ. Βικελίδης, 19.30), ΧΑΝΘ-Νέστωρ (Κυριακή 20/1, Μ. Τσικίνας, 19.00 αντί Σάββατο 19/1 στο Γυμν. ΧΑΝΘ (Παλαιό))

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Μυγδονιακός-Άρης (Σάββατο 19/1, ΔΑΚ Μυγδονίας, 21.30 αντί 20.00), ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΒΑΟ (Σάββατο 19/1, Δ.Γ. Νεοχωρούδας, 17.00 αντί 17.30 στο Κονταξοπούλειο), ΔΑΣΩ-Ηρακλής (Σάββατο 19/1, Δ.Γ. Νεοχωρούδας, 15.00 αντί 15.30 στο Κονταξοπούλειο), Μακεδόνες Αξιού-Καμπανιακός (Σάββατο 19/1, ΔΑΚ Κυμίνων, 15.00 αντί 11.30)
Β' ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: 
Ατρόμητος Τριαδίου 1-Έσπερος Θέρμης (Σάββατο 19/1, ΔΑΚ Θέρμης, 20.30), Ακαδημία Αθλέτικο-ΔΕΚΑ 2 (Σάββατο 26/1, Δ.Γ. Νεοχωρούδας, 15.00 αντί Σάββατο 12/1), Αναγέννηση Καλοχωρίου-ΓΑΣ Χαλκηδόνας (Κυριακή 20/1, ΔΑΚ Καλοχωρίου, 15.00 αντί 16.00), ΔΑΣΩ-ΑΕ Δέλτα (Κυριακή 20/1, Δ.Γ. Νεοχωρούδας, 13.00 αντί Σάββατο 19/1) 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ:

Β΄ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ:

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

Β΄ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
____________________________________________________________________________________________________

ΜΕΧΡΙ 1/8 Η ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ
Μετά από την έκδοση κοινής υπουργικής απόφασης του υπουργού Υγείας και του Υφυπουργού Αθλητισμού που αναρτήθηκε στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως, με την οποία παρατάθηκε η υποχρέωση έκδοσης της Κάρτας Υγείας από τις Ομοσπονδίες έως τις 31/7/2019, διευκρινίζονται τα εξής:
Η Κάρτα Υγείας Αθλητή ισχύει για όλα τα Πρωταθλήματα Πετοσφαίρισης, όπως έχει αποφασίσει η ΕΟΠΕ από την 24η συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου της στις 4 Μάϊου 2018.
Η Ιατρική θεώρηση της Κάρτας Υγείας, μέχρι την πλήρη εφαρμογή της (1/8/2019) μπορεί να γίνει, εκτός από Καρδιολόγο Ιατρό και από Ιατρούς άλλων ειδικοτήτων, όπως Παθολόγο, Αθλητίατρο και Γενικό Ιατρό.
Την Κάρτα οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να την βρουν ΕΔΩ.

__________________________________________________________________________________________________

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 2ου ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΥΠΟΤΡΟΦΙΩΝ ΣΕΕΔΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ
Ο Σύλλογος Ελλήνων Εξαιρετικά Διακριθέντων Αθλητών συνεχίζει για δεύτερη χρονιά το Πρόγραμμα Υποτροφιών στην Παιδεία και τον Αθλητισμό, με σκοπό την προαγωγή και ανάπτυξη του αθλητισμού, την προβολή όλων των αναγνωρισμένων Ολυμπιακών αθλημάτων και την υποστήριξη των Πρωταθλητών και Πρωταθλητριών των Εθνικών Ομάδων που διακρίθηκαν τόσο στο άθλημα τους όσο και στην παιδεία.
Στο πλαίσιο της εκπλήρωσης των σκοπών του, υποστηρίζει με κάθε δυνατό τρόπο και κάθε χρόνο, νέους και νέες που έχουν ιδιαίτερες ικανότητες στον αθλητισμό.
ΕΔΩ θα βρείτε την Προκήρυξη του προγράμματος και την αίτηση των υποψηφίων.

_________________________________________________________________________________________________

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

* Στην σελίδα ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ αναρτώνται τα ωρολόγια προγράμματα των πρωταθλημάτων αμέσως μετά την έκδοσή τους.

* Η ΕΠΕΣΘ υπενθυμίζει ότι ισχύει η προσφορά του Ιατρικού Διαβαλκανικού Θεσσαλονίκης για το πρόγραμμα ιατρικών εξετάσεων με σκοπό την θεώρηση των δελτίων. Την προσφορά μπορείτε να διαβάσετε ΕΔΩ και για πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με την ΕΠΕΣΘ.

____________________________________________________________________________________________________

HΛΙΚΙΕΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
Σύμφωνα με την Γενική Προκήρυξη της ΕΟΠΕ, την αγωνιστική περίοδο 2018-2019, στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα θα μπορούν να αγωνίζονται:

ΕΦΗΒΟΙ: Από 1.1.1999 και μετά.
ΝΕΑΝΙΔΕΣ: Από 1.1.2000 και μετά.
ΠΑΙΔΕΣ:
Από 1.1.2002 και μετά.
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: Από 1.1.2002 και μετά.
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ: Από 1.1.2003 και μετά.
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ JUNIOR: Από 1.1.2006 έως 31.12.2008
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ:
Από 1.1.2004 και μετά.
ΜΠΑΛΕΣ ΑΓΩΝΩΝ
Σύμφωνα με την Γενική Προκήρυξη της ΕΟΠΕ, την αγωνιστική περίοδο 2018-2019 μπορούν να χρησιμοποιηθούν ανά κατηγορία οι εξής μπάλες:
A1 ΑΝΔΡΩΝ
MIKASA MVA 200, MOLTEN V5M5000
Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

MIKASA MVA 200, MOLTEN V5M5000, GALA BV5591S
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

MIKASA MVA 200, MIKASA MVA 300, MOLTEN V5M5000, GALA BV5591S

PRE LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ

MIKASA MVA 200, MOLTEN V5M5000, GALA BV5591S
Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

MIKASA MVA 200, MOLTEN V5M5000, GALA BV5591S
Β ΕΘΝΙΚΗ & ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

MIKASA MVA 200, MIKASA MVA 300, MOLTEN V5M5000, GALA BV5591S, WILSON I-COR POWER TOUCH
EΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

MIKASA MVA 200, MIKASA MVA 300, MOLTEN V5M4000, MOLTEN V5M5000, GALA BV5591S, GALA BV5461S, WILSON I-COR POWER TOUCH (Μόνο Α΄Φάση)

____________________________________________________________________________________________________

Aγώνες Εθνικών Πρωταθλημάτων
Αγώνες Εθνικών Κατηγοριών στο Νομό Θεσσαλονίκης

Α1 ΑΝΔΡΩΝ 
ΠΑΟΚ-Κομοτηνή (Σάββατο 19/1, PAOK Sports Arena, 18.00)
Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  

Αίας Ευόσμου-ΓΣ Ηλιούπολης (Σάββατο 19/1, ΔΑΚ Ευόσμου, 18.00)
Άρης-Ολυμπιακός (Σάββατο 19/1, ΔΑΚ Πυλαίας, 18.00)

PRE LEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Κυριακή 20/1, Ε./Γ. Μίκρας, 16.00)
Α2 ΑΝΔΡΩΝ  

ΑΕΝ Πανοράματος-ΜΑΣ Νίκη (Σάββατο 19/1, ΔΑΚ Πανοράματος, 17.30)
ΑΣ Ελπίς-ΑΟ Σερρών (Σάββατο 19/1, Ι. Λεμονίδης, 18.30)

Πήγασος Πολίχνης-Νέστωρ (Σάββατο 19/1, Αλ. Νικολαΐδης, 19.00)

Μακεδονικός-ΑΣ Άθλος (Σάββατο 19/1, ΕΑΚ Νεάπολης, 17.00)

A2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Ν. Βότσης-ΑΣ Ασκληπιός (Σάββατο 19/1, Γυμν. Βότση, 18.00)

ΕΟΣ-ΕΑ Λαρίσης (Κυριακή 20/1, ΕΑΚ Σταυρούπολης, 18.00)

ΑΣΚ Λαγκαδά-ΑΟ Καβάλα (Κυριακή 20/1, Δ.Γ. Λαγυνών, 19.00)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ

ΧΑΝΘ-Μακεδονικός (Τετάρτη 23/1, Μ. Τσικίνας, 21.30)
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΛΙΓΚ ΚΑΠ ΑΝΔΡΩΝ

(Το πρόγραμμα ανανεώνεται όταν υπάρχουν αλλαγές)

 

 ΤΟ ΒΟΛΕΙ ΣΤΗΝ TV (ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ)
Αίας Ευόσμου-ΓΣ Ηλιούπολης (Σάββατο 19/1, ΔΑΚ Ευόσμου, 18.00, Youtube-Live streaming)

Κηφισιά-Ηρακλής (Σάββατο 19/1, Ζηρίνειο, 1
7.00, ΕΡΤ3)