ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   14/07/2021  

  

Πρωτάθλημα Κ18 Κοριτσιών (πρώην ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) 2020-2021

 

Α' Φάση

ΠρωτΑθλημα ΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ
   
Ιωνικός-ΔΑΣΩ 1-3

FINAL FOUR
 

αγωνιστική
Ηρακλής 2015-ΒΑΟ 3-2
Αίας Ευόσμου-ΔΑΣΩ 3-0
αγωνιστική
Αίας Ευόσμου-Ηρακλής 2015 3-1
ΔΑΣΩ-ΒΑΟ 1-3
αγωνιστική
ΒΑΟ-Αίας Ευόσμου 0-3
Ηρακλής 2015-ΔΑΣΩ 3-0
Πρωτάθλημα Κ18 Κοριτσιών ΕΠΕΣΘ -  Βαθμολογία Final Four
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αίας Ευόσμου 3 3 0 9-1 9
2. Ηρακλής 2015 3 2 1 7-5 5
3. ΒΑΟ 3 1 2 5-7 4
4. ΔΑΣΩ 3 0 3 1-9 0

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ηρακλής 2015-ΒΑΟ 3-2 (28-26, 25-16, 16-25, 16-25, 15-12)

Ηρακλής 2015 (Καλαϊτζίδου): Βαμβακίδου, Εφραιμίδη, Παπαδημητρίου, Πουτουλούδη, Βούλγαρη, Δημητρούλια Σ., λ Παπαδοπούλου, Χριστοδούλου, Δημητρούλια Α.
ΒΑΟ (Μαντζουράνης): Ντέλι, Μάντη, Γιορελη, Φετφατζίδη, Ζαχαριάδου, Γουλα, λ Χαμουρτζάκη, Σαρηγιαννίδου.
Διαιτητές: Τοσουνίδης, Μπουκουβάλα, Εμμανουηλίδου.

Αίας Ευόσμου-ΔΑΣΩ 3-0 (25-10, 25-16, 25-13)

Αίας Ευόσμου (Παπαδημητρίου): Σουρβα, Γαρουφαλλίδου, Παπαδοπούλου, Μιγα, Πεχλιβάνη, Καρακαβίδου, λ Θεοδοσίου, Μουρατίδου, Ρέντζου, Γιαμαμα, Μαυρουλια, λ Μότσιανου.
ΔΑΣΩ: Τούνη, Μουχταρη, Καρανικόλα, Μαντα, Καρακουτα, Παλαντζα, λ Προκοπίου, Ντιναπογια, Δομακίδου.
Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Λούμσι, Δρούκα.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αίας Ευόσμου-Ηρακλής 2015 3-1 (25-15, 21-25, 25-13, 27-25)

Αίας Ευόσμου (Παπαδημητρίου): Σουρβα, Γαρουφαλλίδου, Παπαδοπούλου, Μιγα, Πεχλιβάνη, Καρακαβίδου, λ Μοτσιανου, Γιαλαμα, Σταυροπούλου, Ζάχου, Μαυρουλια, Ρέντζου, λ Θεοδοσίου.
Ηρακλής 2015 (Καλαϊτζίδου): Βαμβακίδου, Εφραιμίδη, Παπαδημητρίου, Πουτουλούδη, Βούλγαρη, Δημητρούλια Σ., λ Παπαδοπούλου, Χριστοδούλου, Δημητρούλια Α. λ Μαλικα.
Διαιτητές: Μαυρίδης, Βασδέκης, Αλεξίου.

ΒΑΟ-ΔΑΣΩ 3-1 (25-17, 21-25, 25-22, 25-14)

ΒΑΟ (Μαντζουράνης): Ντέλι, Μάντη, Γιορελη, Φετφατζίδη, Ζαχαριάδου, Γουλα, λ ΤσανελαριΧαμουρτζάκη, Σαρηγιαννίδου.
ΔΑΣΩ: Τούνη, Μουχταρη, Καρανικόλα, Μαντα, Καρακουτα, Παλαντζα, λ Προκοπίου, Δομακίδου, Μάρτζιου.
Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Σταυρίδης, Τερζή.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αίας Ευόσμου-ΒΑΟ 3-0 (25-16, 25-15, 25-22)

Αίας Ευόσμου (Παπαδημητρίου): Σουρβα, Σταυροπούλου, Γαρουφαλλίδου, Παπαδοπούλου, Πεχλιβάνη, Καρακαβίδου, λ Θεοδοσίου, Γιαλαμα, Ζάχου, Μαυρουλια, Ρέντζου, λ Μότσιανου.
ΒΑΟ (Μαντζουράνης): Ντέλι, Μάντη, Γιορελη, Φετφατζίδη, Ζαχαριάδου, Γουλα, λ Τσανελαρι, Σαρηγιαννίδου.
Διαιτητές: Δρανίτσας, Μουζουλας, Καλομοίρη.

Ηρακλής 2015-ΔΑΣΩ 3-0 (25-23, 25-18, 25-15)

Ηρακλής 2015 (Καλαϊτζίδου): Βαμβακίδου, Εφραιμίδη, Χριστοδούλου, Παπαδημητρίου, Βούλγαρη, Δημητρούλια Σ., λ Παπαδοπούλου, Πουτουλούδη, Δημητρούλια Α., Μίλη, Τραϊανού, Ζωγράφου, λ Μαλικα.
ΔΑΣΩ: Τούνη, Μουχταρη, Καρανικόλα, Μαντα, Καρακουτα, Παλαντζα, λ Προκοπίου, Δομακίδου.
Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Λούμσι, Παναγιωτίδου.

 
ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
MVΡ:
Κωνσταντίνα Μίγα (Αίας Ευόσμου)
 
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1. Αίας Ευόσμου
2. Ηρακλής 2015
3. ΒΑΟ
4. ΔΑΣΩ

Β ΟΜΑΔΕΣ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Περσέας 1-ΠΟ Μουδανιών 0-3
Αστέρας Πλαγιαρίου-Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
Μαχητές Καλλικράτειας-Ζέφυρος 3-0
Σιθωνιακός-Αριστοτέλης Χαλκιδικής 0-3
αγωνιστική 2η
Αρίων Μηχ. 1-Περσέας 1 3-0
ΠΟ Μουδανιών-Αστέρας Πλαγιαρίου 3-0
Αναγέννηση Ρυσίου-Μαχητές Καλλικράτειας 0-3
Ζέφυρος-Σιθωνιακός 3-0
αγωνιστική 3η
Αριστοτέλης Χαλκιδικής-Ζέφυρος 3-0
Σιθωνιακός-Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
Μαχητές Καλλικράτειας-ΠΟ Μουδανιών 3-0
Αστέρας Πλαγιαρίου-Αρίων Μηχ. 1 0-3
αγωνιστική 4η
ΠΟ Μουδανιών-Σιθωνιακός  
Περσέας 1-Αστέρας Πλαγιαρίου  
Αρίων Μηχ. 1-Μαχητές Καλλικράτειας  
Αναγέννηση Ρυσίου-Αριστοτέλης Χαλκιδικής  
αγωνιστική 5η
Αριστοτέλης Χαλκιδικής-ΠΟ Μουδανιών  
Σιθωνιακός-Αρίων Μηχ. 1  
Μαχητές Καλλικράτειας-Περσέας 1  
Ζέφυρος-Αναγέννηση Ρυσίου  
αγωνιστική 6η
ΠΟ Μουδανιών-Ζέφυρος  
Περσέας 1-Σιθωνιακός  
Αρίων Μηχ. 1-Αριστοτέλης Χαλκιδικής  
Αστέρας Πλαγιαρίου-Μαχητές Καλλικράτειας  
αγωνιστική 7η
Αριστοτέλης Χαλκιδικής-Περσέας 1  
Σιθωνιακός-Αστέρας Πλαγιαρίου  
Ζέφυρος-Αρίων Μηχ. 1  
Αναγέννηση Ρυσίου-ΠΟ Μουδανιών  
αγωνιστική
Μαχητές Καλλικράτειας-Σιθωνιακός  
Περσέας 1-Ζέφυρος  
Αρίων Μηχ. 1-Αναγέννηση Ρυσίου  
Αστέρας Πλαγιαρίου-Αριστοτέλης Χαλκιδικής  
αγωνιστική 9η
Αριστοτέλης Χαλκιδικής-Μαχητές Καλλικράτειας  
ΠΟ Μουδανιών-Αρίων Μηχ. 1  
Ζέφυρος-Αστέρας Πλαγιαρίου  
Αναγέννηση Ρυσίου-Περσέας 1  

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Περσέας 2-Άρης 1 0-3
Αρίων Μηχ. 2-Πειραματικό 1 0-3
Έσπερος Θέρμης-ΑΣ Πανόραμα 3-0
ΑΕΝ Πανοράματος-Ν. Βότσης 1 0-3
αγωνιστική 2η
ΑΕΝ Πανοράματος-Περσέας 2 0-3
Άρης 1-Αρίων Μηχ. 2 3-0
Πειραματικό-Έσπερος Θέρμης 1-3
Ν. Βότσης 1-ΑΣ Πανόραμα 0-3
αγωνιστική 3η
Αρίων Μηχ. 2-ΑΕΝ Πανοράματος 1-3
Έσπερος Θέρμης-Άρης 1 3-0
ΑΣ Πανόραμα-Πειραματικό 1 3-1
Περσέας 2-Ν. Βότσης 1 1-3
αγωνιστική 4η
ΑΕΝ Πανοράματος-Έσπερος Θέρμης  
Περσέας 2-Αρίων Μηχ. 2  
ΑΣ Πανόραμα-Πειραματικό 1  
Περσέας 2-Ν. Βότσης 1  
αγωνιστική 5η
ΑΣ Πανόραμα-ΑΕΝ Πανοράματος  
Έσπερος Θέρμης-Περσέας 2  
Πειραματικό 1-Άρης 1  
Αρίων Μηχ. 2-Ν. Βότσης 1  
αγωνιστική 6η
ΑΕΝ Πανοράματος-Πειραματικό 1  
Περσέας 2-ΑΣ Πανόραμα  
Αρίων Μηχ. 2-Έσπερος Θέρμης  
Ν. Βότσης 1-Άρης 1  
αγωνιστική 7η
Άρης 1-ΑΕΝ Πανοράματος  
Πειραματικό-Περσέας 2  
ΑΣ Πανόραμα-Αρίων Μηχ. 2  
Έσπερος Θέρμης-Ν. Βότσης 1  

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Άρης 2-Ένωση Τούμπας 3-0
Ν. Βότσης 2-Προμηθέας Πυλαίας 0-3
ΜΕΝΤ-Περσέας 3 3-0
Εθνικός Πυλαίας-Βεργίνα 3-0
αγωνιστική 2η
Κρόνος-Άρης 2 0-3
Ένωση Τούμπας-Ν. Βότσης 2 0-3
Προμηθέας Πυλαίας-ΜΕΝΤ 3-0
Περσέας 3-Εθνικός Πυλαίας 0-3
αγωνιστική 3η
Ν. Βότσης 2-Κρόνος 1-3
ΜΕΝΤ-Ένωση Τούμπας 0-3 (α.α)
Εθνικός Πυλαίας-Προμηθέας Πυλαίας 0-3
Βεργίνα-Περσέας 3 3-0
αγωνιστική 4η
Κρόνος-ΜΕΝΤ  
Άρης 2-Ν. Βότσης 2  
Ένωση Τούμπας-Εθνικός Πυλαίας  
Προμηθέας Πυλαίας-Βεργίνα  
αγωνιστική 5η
Εθνικός Πυλαίας-Κρόνος  
ΜΕΝΤ-Άρης 2  
Βεργίνα-Ένωση Τούμπας  
Περσέας 3-Προμηθέας Πυλαίας  
αγωνιστική 6η
Κρόνος-Βεργίνα  
Άρης 2-Εθνικός Πυλαίας  
Ν. Βότσης 2-ΜΕΝΤ  
Ένωση Τούμπας-Περσέας 3  
αγωνιστική 7η
Περσέας 3-Κρόνος  
Βεργίνα-Άρης 2  
Εθνικός Πυλαίας-Ν. Βότσης 2  
Προμηθέας Πυλαίας-Ένωση Τούμπας  
αγωνιστική
Κρόνος-Προμηθέας Πυλαίας  
Άρης 2-Περσέας 3  
Ν. Βότσης 2-Βεργίνα  
ΜΕΝΤ-Εθνικός Πυλαίας  
αγωνιστική 9η
Ένωση Τούμπας-Κρόνος  
Προμηθέας Πυλαίας-Άρης 2  
Περσέας 3-Ν. Βότσης 2  
Βεργίνα-ΜΕΝΤ  

Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Ηρακλής-ΑΣ Ελπίς 1 0-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-ΠΑΟΚ 3-0
ΧΑΝΘ-Μ. Αλέξανδρος 3-1
Πειραματικό 2-ΔΕΚΑ 1 0-3
αγωνιστική 2η
Άρης 3-Ηρακλής 1-3
ΑΣ Ελπίς 1-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-2
ΠΑΟΚ-ΧΑΝΘ 0-3
Μ. Αλέξανδρος-Πειραματικό 2 3-2
αγωνιστική 3η
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Άρης 3 3-0
ΧΑΝΘ-ΑΣ Ελπίς 1 3-0
Πειραματικό 2-ΠΑΟΚ 3-0
ΔΕΚΑ 1-Μ. Αλέξανδρος 3-0
αγωνιστική 4η
Άρης 3-ΧΑΝΘ  
Ηρακλής-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος  
ΑΣ Ελπίς 1-Πειραματικό 2  
ΠΑΟΚ-ΔΕΚΑ 1  
αγωνιστική 5η
Πειραματικό 2-Άρης 3  
ΧΑΝΘ-Ηρακλής  
ΔΕΚΑ 1-ΑΣ Ελπίς 1  
Μ. Αλέξανδρος-ΠΑΟΚ  
αγωνιστική 6η
Άρης 3-ΔΕΚΑ 1  
Ηρακλής-Πειραματικό 2  
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-ΧΑΝΘ  
ΑΣ Ελπίς 1-Μ. Αλέξανδρος  
αγωνιστική 7η
Μ. Αλέξανδρος-Άρης 3  
ΔΕΚΑ 1-Ηρακλής  
Πειραματικό 2-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος  
ΠΑΟΚ-ΑΣ Ελπίς 1  
αγωνιστική
Άρης 3-ΠΑΟΚ  
Ηρακλής-Μ. Αλέξανδρος  
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-ΔΕΚΑ 1  
ΧΑΝΘ-Πειραματικό 2  
αγωνιστική 9η
ΑΣ Ελπίς 1-Άρης 3  
ΠΑΟΚ-Ηρακλής  
Μ. Αλέξανδρος-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος  
ΔΕΚΑ 1-ΧΑΝΘ  

Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Αίας Ευόσμου-ΔΕΚΑ 2  
Πήγασος Πολίχνης-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0
ΑΣ Ελπίς 2-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
Μακεδονικός-Αετός Φιλύρου 3-1
αγωνιστική 2η
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Αίας Ευόσμου 1 3-0
ΔΕΚΑ 2-Πήγασος Πολίχνης 3-1
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΑΣ Ελπίς 2 0-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Μακεδονικός 1-3
αγωνιστική 3η
Πήγασος Πολίχνης-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3
ΑΣ Ελπίς 2-ΔΕΚΑ 2 0-3
Μακεδονικός-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0
Αετός Φιλύρου-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3 α.α
αγωνιστική 4η
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΑΣ Ελπίς 2  
Αίας Ευόσμου-Πήγασος Πολίχνης  
ΔΕΚΑ 2-Μακεδονικός  
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Αετός Φιλύρου  
αγωνιστική 5η
Μακεδονικός-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου  
ΑΣ Ελπίς 2-Αίας Ευόσμου 1  
Αετός Φιλύρου-ΔΕΚΑ 2  
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΓΑΣ Ευκαρπίας  
αγωνιστική 6η
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Αετός Φιλύρου  
Αίας Ευόσμου 1-Μακεδονικός  
Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Ελπίς 2  
ΔΕΚΑ 2-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων  
αγωνιστική 7η
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου  
Αετός Φιλύρου-Αίας Ευόσμου 1  
Μακεδονικός-Πήγασος Πολίχνης  
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΔΕΚΑ 2  
αγωνιστική
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΓΑΣ Ευκαρπίας  
Αίας Ευόσμου 1-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων  
Πήγασος Πολίχνης-Αετός Φιλύρου  
ΑΣ Ελπίς 2-Μακεδονικός  
αγωνιστική 9η
ΔΕΚΑ 2-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου  
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Αίας Ευόσμου 1  
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Πήγασος Πολίχνης  
Αετός Φιλύρου-ΑΣ Ελπίς 2  

ΣΤ΄ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Τιτάνας Ευόσμου 1-3
Αίας Ευόσμου 2-ΓΑΣ Χαλκηδόνας  
Ακαδημία Όλυμπος-ΔΑΣΩ 3-0
αγωνιστική 2η
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-1
Τιτάνας Ευόσμου-Αίας Ευόσμου 2 3-0
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-Ακαδημία Όλυμπος 3-1
ΔΑΣΩ-ΑΟ Καβακλιωτών 0-3
αγωνιστική 3η
Αίας Ευόσμου 2-ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
Ακαδημία Όλυμπος-Τιτάνας Ευόσμου 0-3
ΑΟ Καβακλιωτών-ΓΑΣ Χαλκηδόνας 1-3
αγωνιστική 4η
ΑΣΚ Λαγκαδά-Ακαδημία Όλυμπος  
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Αίας Ευόσμου 2  
Τιτάνας Ευόσμου-ΑΟ Καβακλιωτών  
αγωνιστική 5η
ΑΟ Καβακλιωτών-ΑΣΚ Λαγκαδά  
Ακαδημία Όλυμπος-ΑΣ Ωραιόκαστρο  
ΔΑΣΩ-ΓΑΣ Χαλκηδόνας  
αγωνιστική 6η
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΑΟ Καβακλιωτών  
Αίας Ευόσμου 2-Ακαδημία Όλυμπος  
Τιτάνας Ευόσμου-ΔΑΣΩ  
αγωνιστική 7η
ΔΑΣΩ-ΑΣΚ Λαγκαδά  
ΑΟ Καβακλιωτών-Αίας Ευόσμου 2  
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-Τιτάνας Ευόσμου  
αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΓΑΣ Χαλκηδόνας  
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΔΑΣΩ  
Ακαδημία Όλυμπος-ΑΟ Καβακλιωτών  
αγωνιστική 9η
Τιτάνας Ευόσμου-ΑΣΚ Λαγκαδά  
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-ΑΣ Ωραιόκαστρο  
ΔΑΣΩ-Αίας Ευόσμου 2