a

ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   09/03/2020    

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (ΠΡΩΗΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) 2019-2020

Α' Φάση

Α' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου-ΒΑΟ 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς-Καμπανιακός 0-3
Περσέας-ΑΜΟ Γαλαξίας 3-0
αγωνιστική
Περσέας-Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
ΒΑΟ-Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
ΑΜΟ Γαλαξίας-Καμπανιακός 0-3
αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς-Περσέας 1-3
Καμπανιακός-ΒΑΟ 2-3
Ατρόμητος Τριαδίου-ΑΜΟ Γαλαξίας 3-0
αγωνιστική
Περσέας-Καμπανιακός 3-0
Ατρόμητος Τριαδίου-Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
ΑΜΟ Γαλαξίας-ΒΑΟ 0-3
   
ΒΑΟ-Περσέας  
Καμπανιακός-Ατρόμητος Τριαδίου  
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΜΟ Γαλαξίας  

Βαθμολογία Α Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ατρόμητος Τριαδίου 4 4 0 12-0 12
2. Περσέας 4 3 1 9-4 9
3. ΒΑΟ 4 3 1 9-5 8
4. Καμπανιακός 4 2 2 8-6 7
5. Απόλλων Καλαμαριάς 4 0 4 1-12 0
6. ΑΜΟ Γαλαξίας 4 0 4 0-12 0
Β' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΑΣ Πανόραμα-ΔΑΣΩ 3-1
ΕΟΣ-ΠΑΟΚ 3-0
Μυγδονιακός-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-2
αγωνιστική
Μυγδονιακός-ΑΣ Πανόραμα 1-3
ΔΑΣΩ-ΕΟΣ 0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΠΑΟΚ 3-0
αγωνιστική
ΕΟΣ-Μυγδονιακός 3-1
ΠΑΟΚ-ΔΑΣΩ 3-0
ΑΣ Πανόραμα-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-2
αγωνιστική
Μυγδονιακός-ΠΑΟΚ 3-0
ΑΣ Πανόραμα-ΕΟΣ 0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΔΑΣΩ 3-1
αγωνιστική
ΔΑΣΩ-Μυγδονιακός  
ΠΑΟΚ-ΑΣ Πανόραμα  
ΕΟΣ-ΓΑΣ Ευκαρπίας  

Βαθμολογία Β Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΕΟΣ 4 4 0 12-1 12
2. ΑΣ Πανόραμα 4 3 1 9-7 8
3. ΓΑΣ Ευκαρπίας 4 2 2 10-7 8
4. Μυγδονιακός 4 2 2 8-8 5
5. ΠΑΟΚ 4 1 3 3-9 3
6. ΔΑΣΩ 3 0 3 1-9 0
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕΝ Πανοράματος 3-2
ΜΕΝΤ-Προμηθέας Πυλαίας 3-1
αγωνιστική
ΔΕΚΑ-Εθνικός Πυλαίας 3-0
ΑΕΝ Πανοράματος-ΜΕΝΤ 1-3
αγωνιστική 3η
ΜΕΝΤ-ΔΕΚΑ 0-3
Προμηθέας Πυλαίας-ΑΕΝ Πανοράματος 2-3
αγωνιστική 4η
ΔΕΚΑ-Προμηθέας Πυλαίας 3-0
Εθνικός Πυλαίας-ΜΕΝΤ 2-3
αγωνιστική 5η
ΑΕΝ Πανοράματος-ΔΕΚΑ  
Προμηθέας Πυλαίας-Εθνικός Πυλαίας  

Βαθμολογία Γ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΔΕΚΑ 3 3 0 9-0 9
2. ΜΕΝΤ 4 3 1 9-7 8
3. Εθνικός Πυλαίας 3 1 2 5-8 3
4. ΑΕΝ Πανοράματος 3 1 2 6-8 3
5. Προμηθέας Πυλαίας 3 0 3 3-9 1

 

δ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Έσπερος Θέρμης 3-0
Πήγασος Πολίχνης-Ηρακλής 3-1
αγωνιστική 2η
Άρης-ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
Έσπερος Θέρμης-Πήγασος Πολίχνης 0-3
αγωνιστική 3η
Πήγασος Πολίχνης-Άρης 1-3
Ηρακλής-Έσπερος Θέρμης 3-0
αγωνιστική 4η
Άρης-Ηρακλής 2-3
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Πήγασος Πολίχνης 0-3
αγωνιστική 5η
Έσπερος Θέρμης-Άρης 0-3
Ηρακλής-ΑΣ Ωραιόκαστρο  

Βαθμολογία Δ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Άρης 4 3 1 11-4 10
2. Πήγασος Πολίχνης 4 3 1 10-4 9
3. Ηρακλής 3 2 1 7-5 5
4. ΑΣ Ωραιόκαστρο 3 1 2 3-6 3
5. Έσπερος Θέρμης 4 0 4 0-12 0
Ε' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου-Απόλλων Αρναίας 3-0
Κρόνος-Μακεδόνες Αξιού 0-3
αγωνιστική 2η
ΑΣ Ελπίς-Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
Απόλλων Αρναίας-Κρόνος 3-0
αγωνιστική
Κρόνος-ΑΣ Ελπίς 0-3
Μακεδόνες Αξιού-Απόλλων Αρναίας 3-2
αγωνιστική 4η
ΑΣ Ελπίς-Μακεδόνες Αξιού 3-0
Αναγέννηση Ρυσίου-Κρόνος 3-0
αγωνιστική 5η
Απόλλων Αρναίας-ΑΣ Ελπίς  
Μακεδόνες Αξιού-Αναγέννηση Ρυσίου  

Βαθμολογία Ε Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΑΣ Ελπίς 3 3 0 9-0 9
2. Αναγέννηση Ρυσίου 3 2 1 6-3 6
3. Μακεδόνες Αξιού 3 2 1 6-5 5
4. Απόλλων Αρναίας 3 1 2 5-6 4
5. Κρόνος 4 0 4 0-12 0

 

ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΑΣΚ Λαγκαδά-Βεργίνα 3-1
Πειραματικό-ΑΕ Πυλαίας 3-0
αγωνιστική 2η
Αίας Ευόσμου-ΑΣΚ Λαγκαδά 3-1
Βεργίνα-Πειραματικό 0-3
αγωνιστική 3η
Πειραματικό-Αίας Ευόσμου 3-0
ΑΕ Πυλαίας-Βεργίνα 0-3
αγωνιστική 4η
Αίας Ευόσμου-ΑΕ Πυλαίας 3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά-Πειραματικό 0-3
αγωνιστική 5η
Βεργίνα-Αίας Ευόσμου  
ΑΕ Πυλαίας-ΑΣΚ Λαγκαδά  

Βαθμολογία ΣΤ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Πειραματικό 4 4 0 12-0 12
2. Αίας Ευόσμου 3 2 1 6-4 6
3. ΑΣΚ Λαγκαδά 3 1 2 4-7 3
4. Βεργίνα 3 1 2 4-6 3
5. ΑΕ Πυλαίας 3 0 3 0-9 0
 
Ζ' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΧΑΝΘ-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
ΓΑΣ Βασιλικών-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 0-3
αγωνιστική
Ν. Βότσης-ΧΑΝΘ 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
αγωνιστική
ΓΑΣ Βασιλικών-Ν. Βότσης 0-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-3
αγωνιστική 4η
Ν. Βότσης-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-0
ΧΑΝΘ-ΓΑΣ Βασιλικών 1-3
αγωνιστική
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Ν. Βότσης  
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-ΧΑΝΘ  

Βαθμολογία Ζ Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ν. Βότσης 3 3 0 9-0 9
2. Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3 3 0 9-2 8
3. ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3 1 2 5-6 4
4. ΓΑΣ Βασιλικών 4 1 3 3-10 3
5. ΧΑΝΘ 3 0 3 1-9 0
Η' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
ΑΟ Πολυγύρου-Μακεδονικός 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
αγωνιστική 2η
ΠΟ Μουδανιών-ΑΟ Πολυγύρου 3-0
Μακεδονικός-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3
αγωνιστική 3η
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΠΟ Μουδανιών 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Μακεδονικός 2-3
αγωνιστική 4η
ΠΟ Μουδανιών-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
ΑΟ Πολυγύρου-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3
αγωνιστική 5η
Μακεδονικός-ΠΟ Μουδανιών  
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΑΟ Πολυγύρου  

Βαθμολογία Η Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 4 4 0 12-0 12
2. ΠΟ Μουδανιών 3 2 1 6-3 6
3. Μακεδονικός 3 2 1 6-5 5
4. Κεραυνός Αγ. Παύλου 3 0 3 2-9 1
5. ΑΟ Πολυγύρου 3 0 3 0-9 0

 

Β' Φάση

4οι-1οι

Α Β Γ (ουδ)
Α4-Δ1      
Β4-ΣΤ1      
Γ4-Β1      
Δ4-Γ1      
Ε4-Ζ1      
ΣΤ4-Ε1      
Ζ4-Η1      
Η4-Α1      

3οι-2οι

Α Β Γ
Α3-Γ2      
Β3-Α2      
Γ3-Δ2      
Δ3-ΣΤ2      
Ε3-Ζ2      
ΣΤ3-Η2      
Ζ3-Β2      
Η3-Ε2      

Γ' Φάση

ΠρωτΑθλημα ΠΑΓΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Α' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   

Βαθμολογία Α' Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1.            
2.            
3.            
4.            
5.            
6.            
7.            
8.            
 
ΠρωτΑθλημα ΠΑΓΚορασΙδων ΕΠΕΣΘ - Β' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   

Βαθμολογία Β' Ομίλου

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1.            
2.            
3.            
4.            
5.            
6.            
7.            
8.            

Δ' Φάση

Play Off/8

Α Β Γ (ουδ)
       
       
       
       

FINAL FOUR

αγωνιστική
   
   
αγωνιστική
   
   
αγωνιστική
   
   
Πρωτάθλημα Παγκορασίδων ΕΠΕΣΘ -  Βαθμολογία Final Four
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1.            
2.            
3.            
4.            

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 
 
 
 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 
 
 
 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 
 
 
 
 
ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
MVΡ:
 
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1. 
2. 
3. 
4.

 

ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Α΄ ΦΑΣΗΣ

 
αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική 6η
   
   
   
   
αγωνιστική 7η
   
   
   
   

Βαθμολογία

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1.            
2.            
3.            
4.            
5.            
6.            
7.            
8.            

ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ Β΄ ΦΑΣΗΣ

Α' ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
αγωνιστική 6η
   
   
   
αγωνιστική 7η
   
   
   

Βαθμολογία

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1.            
2.            
3.            
4.            
5.            
6.            
7.            
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
αγωνιστική
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   
αγωνιστική
   
   
   

Βαθμολογία

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1.            
2.            
3.            
4.            
5.            
6.            

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

Α' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Κένταυρος Καλλικράτειας-Αστέρας Πλαγιαρίου 3-0
Αριστοτέλης Επανομής-Περσέας 1 3-0
Αναγέννηση Ρυσίου-ΠΟ Μουδανιών 0-3
Ποσειδών Μηχ.-Σιθωνιακός 3-0 (α.α)
αγωνιστική 2η
Αρίων Μηχ.-Κένταυρος Καλλικράτειας 0-3
Αστέρας Πλαγιαρίου-Αριστοτέλης Επανομής 0-3
Περσέας 1-Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
ΠΟ Μουδανιών-Ποσειδών Μηχ. 2-3
  3η
Σιθωνιακός-ΠΟ Μουδανιών 0-3 (α.α)
Αριστοτέλης Επανομής-Αρίων Μηχ. 3-1
Ποσειδών Μηχ.-Περσέας 1 3-0
Αναγέννηση Ρυσίου-Αστέρας Πλαγιαρίου 3-2
 
Κένταυρος Καλλικράτειας-Αριστοτέλης Επανομής 3-1
Αρίων Μηχ.-Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
Αστέρας Πλαγιαρίου-Ποσειδών Μηχ. 0-3
 
ΠΟ Μουδανιών-Περσέας 1 3-0
Ποσειδών Μηχ.-Αρίων Μηχ. 3-2
Αναγέννηση Ρυσίου-Κένταυρος Καλλικράτειας 0-3
 
Κένταυρος Καλλικράτειας-Ποσειδών Μηχ. 3-0
Αριστοτέλης Επανομής-Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
Αστέρας Πλαγιαρίου-ΠΟ Μουδανιών 0-3
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Β' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Περσέας 2-ΠΑΟΚ 2-3
ΑΣ Πανόραμα-Αρίων Μηχ. 2 3-0
ΑΕΝ Πανοράματος-Πειραματικό 1 1-3
Ανατόλια-Εθνικός Πυλαίας 1 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου-Ζέφυρος 2-3
 
Εθνικός Πυλαίας 1-Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
Ζέφυρος-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Αρίων Μηχ. 2-Πειραματικό 1 0-3
ΠΑΟΚ-Ανατόλια 3-0
ΑΣ Πανόραμα-Περσέας 2 3-0
 
Περσέας 2-Αρίων Μηχ. 2 3-1
Πειραματικό 1-Ζέφυρος 0-3
Ανατόλια-ΑΣ Πανόραμα 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου-ΠΑΟΚ 3-0
ΑΕΝ Πανοράματος-Εθνικός Πυλαίας 1 0-3
 
Εθνικός Πυλαίας 1-Πειραματικό 1 3-0
Περσέας 2-Ανατόλια 3-0
Αρίων Μηχ. 2-Ζέφυρος 0-3
ΠΑΟΚ-ΑΕΝ Πανοράματος 2-3
ΑΣ Πανόραμα-Ατρόμητος Τριαδίου 3-2
 
Ζέφυρος-Εθνικός Πυλαίας 1 3-0
Πειραματικό 1-ΠΑΟΚ 2-3
Ανατόλια-Αρίων Μηχ 2. 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου-Περσέας 2 3-0
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΣ Πανόραμα 3-1
 
Περσέας 2-ΑΕΝ Πανοράματος 3-1
Αρίων Μηχ 2.-Εθνικός Πυλαίας 1 1-3
Ανατόλια-Ατρόμητος Τριαδίου  
ΑΣ Πανόραμα-Πειραματικό 1 0-3
ΠΑΟΚ-Ζέφυρος 0-3
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
αγωνιστική 10η
   
   
   
   
   
αγωνιστική 11η
   
   
   
   
   

 

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
ΧΑΝΘ-ΑΕΝ Αγ. Τριάδας 0-3
Μ. Αλέξανδρος-Πειραματικό 2 2-3
Άρης 1-ΑΕ Φοίνικα 0-3
Εθνικός Πυλαίας 2-Ν. Βότσης 0-3
αγωνιστική 2η
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-Μ. Αλέξανδρος 1-3
ΑΕ Φοίνικα-Εθικός Πυλαίας 2 3-2
ΑΕ Πυλαίας-Άρης 1 0-3
Ν. Βότσης-ΧΑΝΘ 3-0
αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος-Ν. Βότσης 3-1
Πειραματικό 2-ΑΕΝ Αγ. Τριάδας 0-3
ΧΑΝΘ-ΑΕ Φοίνικα 0-3
Εθνικός Πυλαίας 2-ΑΕ Πυλαίας 3-0
αγωνιστική
ΑΕ Φοίνικα-Μ. Αλέξανδρος 3-0
ΑΕ Πυλαίας-ΧΑΝΘ 1-3
Άρης 1-Εθνικός Πυλαίας 2 3-1
Ν. Βότσης-Πειραματικό 2 3-1
 
ΑΕΝ Αγ. Τριάδας-Ν. Βότσης 1-3
ΧΑΝΘ-Άρης 1 2-3
Μ. Αλέξανδρος-ΑΕ Πυλαίας 3-0
Πειραματικό 2-ΑΕ Φοίνικα 3-0
 
ΑΕ Φοίνικα-ΑΕΝ Αγ. Τριάδας 3-0
ΑΕ Πυλαίας-Πειραματικό 2 0-3
Άρης 1-Μ. Αλέξανδρος 2-3
Εθνικός Πυλαίας 2-ΧΑΝΘ  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Δ' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
ΑΠΚ Νεάπολης-Πανελλήνιος 1 3-1
ΑΣ Ελπίς 1-ΑΣ Τιτάνας 0-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Ηρακλής 1 3-1
Ακαδημία Όλυμπος-Αίας Ευόσμου 1 3-0
Άρης 2-ΒΑΟ 0-3
 
ΑΣ Ελπίς 1-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-2
Ηρακλής 1-Άρης 2 3-0
ΑΣ Τιτάνας-Αίας Ευόσμου 1 0-3
Πανελλήνιος 1-Ακαδημία Όλυμπος 0-3
ΒΑΟ-ΑΠΚ Νεάπολης 3-2
 
ΑΠΚ Νεάπολης-Ηρακλής 1 3-0
Αίας Ευόσμου 1-Πανελλήνιος 1 3-1
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΑΣ Τιτάνας 0-3
Ακαδημία Όλυμπος-ΒΑΟ 0-3
Άρης 2-ΑΣ Ελπίς 1 3-0
 
ΑΣ Ελπίς 1-ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Άρης 2 3-1
Ηρακλής 1-Ακαδημία Όλυμπος 1-3
ΑΣ Τιτάνας-Πανελλήνιος 1 3-0
ΒΑΟ-Αίας Ευόσμου 1 3-0
 
Αίας Ευόσμου 1-Ηρακλής 1 3-0
Ακαδημία Όλυμπος-ΑΣ Ελπίς 1 3-0
Πανελλήνιος 1-ΒΑΟ 0-3
ΑΠΚ Νεάπολης-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-1
Άρης 2-ΑΣ Τιτάνας 1-3
 
ΑΣ Ελπίς 1-Αίας Ευόσμου 1 0-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Ακαδημία Όλυμπος 0-3
Ηρακλής 1-Πανελλήνιος 1 0-3
ΑΣ Τιτάνας-ΒΑΟ 0-3
Άρης 2-ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Ε' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Μαχητές Πεύκων-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
Ηρακλής 2-Μακεδονικός 3-1
Πανελλήνιος 2-Αετός Φιλύρου 3-0 (α.α)
Πήγασος Πολίχνης 1-ΑΣ Ελπίς 2 1-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Αίας Ευόσμου 2 3-0
   
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων -Ηρακλής 2 0-3
Μακεδονικός-Πήγασος Πολίχνης 1 1-3
Αετός Φιλύρου-Μαχητές Πεύκων 1-3
Αίας Ευόσμου 2-ΑΣ Ελπίς 2 0-2
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Πανελλήνιος 2 3-0
   
Μαχητές Πεύκων-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
Ηρακλής 2-Αετός Φιλύρου 3-0
Πανελλήνιος 2-Αίας Ευόσμου 2 1-3
Πήγασος Πολίχνης 1-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0
ΑΣ Ελπίς 2-Μακεδονικός 3-0
   
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΑΣ Ελπίς 2 0-3
Πανελλήνιος 2-Μαχητές Πεύκων 0-3
Αετός Φιλύρου-Πήγασος Πολίχνης 1 2-3
Αίας Ευόσμου 2-Μακεδονικός 0-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Ηρακλής 2 0-3
   
Ηρακλής 2-Πανελλήνιος 2 3-0
Μαχητές Πεύκων-Αίας Ευόσμου 2 3-0
Μακεδονικός-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-1
Πήγασος Πολίχνης 1-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-1
ΑΣ Ελπίς 2-Αετός Φιλύρου 3-1
   
Μαχητές Πεύκων-Ηρακλής 2 3-2
Πανελλήνιος 2-Πήγασος Πολίχνης 1 2-3
Αετός Φιλύρου-Μακεδονικός 3-0
Αίας Ευόσμου 2-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΑΣ Ελπίς 2  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
αγωνιστική 10η
   
   
   
   
   
αγωνιστική 11η
   
   
   
   
   

ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Καμπανιακός-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά-Αστέρας Σίνδου 3-1
ΑΕ Δέλτα-Πήγασος Πολίχνης 2 3-0
ΔΕΚΑ-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων  
   
Αστέρας Σίνδου-Ιωνικός 3-0
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3
ΑΕ Δέλτα-Καμπανιακός 0-3
ΔΕΚΑ-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 3-0
   
Καμπανιακός-Πήγασος Πολίχνης 2 3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΑΕ Δέλτα 3-0
Ιωνικός-ΓΑΣ Ευκαρπίας 2-3
ΔΕΚΑ-Αστέρας Σίνδου 3-1
   
Καμπανιακός-ΑΣΚ Λαγκαδά 3-1
Αστέρας Σίνδου-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 3-0
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΔΕΚΑ 1-3
ΑΕ Δέλτα-Ιωνικός 3-1
   
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΓΑΣ Ευκαρπίας 1-3
ΑΣΚ Λαγκαδά-Πήγασος Πολίχνης 2 3-0
Ιωνικός-Καμπανιακός 0-3
ΔΕΚΑ-ΑΕ Δέλτα 3-1
   
Καμπανιακός-ΔΕΚΑ 3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά-Ιωνικός 3-0
ΑΕ Δέλτα-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 3-1
Πήγασος Πολίχνης 2-Αστέρας Σίνδου 0-3
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Ζ΄ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Σμυρναϊκός-ΑΟ Καβακλιωτών 0-3
Ακαδημία Αθλέτικο-Γαλαξίας Αδένδρου 3-2
ΔΑΣΩ-Ηρακλής Γέφυρας 0-3
ΑΟΚ Νερό Κουφαλίων-Δημόκριτος Μυγδονίας 3-0
   
ΑΟ Καβακλιωτών-ΑΟΚ Νερό Κουφαλίων 3-0 α.α
Ηρακλής Γέφυρας-Σμυρναϊκός 3-0 α.α
Δημόκριτος Μυγδονίας-Ακαδημία Αθλέτικο 2-3
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-ΔΑΣΩ 3-0
   
Σμυρναϊκός-ΓΑΣ Χαλκηδόνας 1-3
Ακαδημία Αθλέτικο-ΑΟ Καβακλιωτών 3-1
Γαλαξίας Αδένδρου-Δημόκριτος Μυγδονίας 0-3
ΑΟΚ Νερό Κουφαλίων-Ηρακλής Γέφυρας 3-0
   
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-ΑΟΚ Νερό Κουφαλίων 0-3
ΑΟ Καβακλιωτών-Γαλαξίας Αδένδρου 0-3
ΔΑΣΩ-Σμυρναϊκός 0-3
Ηρακλής Γέφυρας-Ακαδημία Αθλέτικο 0-3
   
Ακαδημία Αθλέτικο-ΓΑΣ Χαλκηδόνας 3-1
Γαλαξίας Αδένδρου-Ηρακλής Γέφυρας 3-1
ΑΟΚ Νερό Κουφαλίων-ΔΑΣΩ 3-1
Δημόκριτος Μυγδονίας-ΑΟ Καβακλιωτών 2-3
   
Ηρακλής Γέφυρας-Δημόκριτος Μυγδονίας 1-3
Σμυρναϊκός-ΑΟΚ Νερό Κουφαλίων 1-3
ΓΑΣ Χαλκηδόνας-Γαλαξίας Αδένδρου 3-1
ΔΑΣΩ-Ακαδημία Αθλέτικο 0-3
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
αγωνιστική 10η
   
   
   
   
   
αγωνιστική 11η