2-3

ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

Tελευταία Ενημέρωση   10/12/2018    

Β' ΕΘΝΙΚΗ/ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Γ Ομιλος) 2018-2019
(πρώην Α' Κατηγορία Γυναικών)

 

 

Κανονική Περίοδος

αγωνιστική 12η
0-3 ΠΟ Μουδανιών-Ηρακλής  
0-3 Αριστοτέλης Επανομής-ΑΣ Ωραιόκαστρο  
1-3 ΒΑΟ-Ηρακλής Γέφυρας  
3-0 ΜΕΝΤ-Αναγέννηση Ρυσίου  
0-3 Πήγασος Πολίχνης-Ατρόμητος Τριαδίου  
0-3 Καμπανιακός-Μυγδονιακός  
αγωνιστική 13η
3-1 Καμπανιακός-ΠΟ Μουδανιών  
3-0 Ηρακλής-Αριστοτέλης Επανομής  
3-1 ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΒΑΟ  
3-0 Ηρακλής Γέφυρας-ΜΕΝΤ  
1-3 Αναγέννηση Ρυσίου-Πήγασος Πολίχνης  
3-0 Μυγδονιακός-Ατρόμητος Τριαδίου  
αγωνιστική 14η
2-3 Αριστοτέλης Επανομής-Καμπανιακός  
2-3 ΒΑΟ-Ηρακλής  
3-2 ΜΕΝΤ-ΑΣ Ωραιόκαστρο  
3-0 Πήγασος Πολίχνης-Ηρακλής Γέφυρας  
3-1 Ατρόμητος Τριαδίου-Αναγέννηση Ρυσίου  
1-3 ΠΟ Μουδανιών-Μυγδονιακός  
αγωνιστική 15η
3-0 Καμπανιακός-ΒΑΟ  
3-0 ΠΟ Μουδανιών-Αριστοτέλης Επανομής  
3-2 Ηρακλής-ΜΕΝΤ  
3-1 ΑΣ Ωραιόκαστρο-Πήγασος Πολίχνης  
3-2 Ηρακλής Γέφυρας-Ατρόμητος Τριαδίου  
3-0 Μυγδονιακός-Αναγέννηση Ρυσίου  
αγωνιστική 16η
3-0 ΜΕΝΤ-Καμπανιακός  
3-1 ΒΑΟ-ΠΟ Μουδανιών  
1-3 Πήγασος Πολίχνης-Ηρακλής  
3-0 Ατρόμητος Τριαδίου-ΑΣ Ωραιόκαστρο  
3-1 Αναγέννηση Ρυσίου-Ηρακλής Γέφυρας  
1-3 Αριστοτέλης Επανομής-Μυγδονιακός  
αγωνιστική 17η
1-3 Καμπανιακός-Πήγασος Πολίχνης  
0-3 ΠΟ Μουδανιών-ΜΕΝΤ  
2-3 Αριστοτέλης Επανομής-ΒΑΟ  
0-3 Ηρακλής-Ατρόμητος Τριαδίου  
3-0 ΑΣ Ωραιόκαστρο-Αναγέννηση Ρυσίου  
3-1 Μυγδονιακός-Ηρακλής Γέφυρας  
αγωνιστική 18η
3-1 Ατρόμητος Τριαδίου-Καμπανιακός  
3-2 Πήγασος Πολίχνης-ΠΟ Μουδανιών  
3-1 ΜΕΝΤ-Αριστοτέλης Επανομής  
3-0 Αναγέννηση Ρυσίου-Ηρακλής  
3-2 Ηρακλής Γέφυρας-ΑΣ Ωραιόκαστρο  
0-3 ΒΑΟ-Μυγδονιακός  
αγωνιστική 19η
0-3 Καμπανιακός-Αναγέννηση Ρυσίου  
0-3 ΠΟ Μουδανιών-Ατρόμητος Τριαδίου  
1-3 Αριστοτέλης Επανομής-Πήγασος Πολίχνης  
1-3 ΒΑΟ-ΜΕΝΤ  
3-0 Ηρακλής-Ηρακλής Γέφυρας  
2-3 Μυγδονιακός-ΑΣ Ωραιόκαστρο  
αγωνιστική 20η
3-0 Ηρακλής Γέφυρας-Καμπανιακός  
3-0 Αναγέννηση Ρυσίου-ΠΟ Μουδανιών  
2-3 Ατρόμητος Τριαδίου-Αριστοτέλης Επανομής  
3-1 Πήγασος Πολίχνης-ΒΑΟ  
3-2 ΑΣ Ωραιόκαστρο-Ηρακλής  
2-3 ΜΕΝΤ-Μυγδονιακός  
10η αγωνιστική 21η
3-2 Καμπανιακός-ΑΣ Ωραιόκαστρο  
2-3 ΠΟ Μουδανιών-Ηρακλής Γέφυρας  
0-3 Αριστοτέλης Επανομής-Αναγέννηση Ρυσίου  
2-3 ΒΑΟ-Ατρόμητος Τριαδίου  
3-1 ΜΕΝΤ-Πήγασος Πολίχνης  
3-0 Μυγδονιακός-Ηρακλής  
11η αγωνιστική 22η
  Ηρακλής-Καμπανιακός  
  ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΠΟ Μουδανιών  
  Ηρακλής Γέφυρας-Αριστοτέλης Επανομής  
  Αναγέννηση Ρυσίου-ΒΑΟ  
  Ατρόμητος Τριαδίου-ΜΕΝΤ  
  Πήγασος Πολίχνης-Μυγδονιακός  

 

Βαθμολογία Κανονικής Περιόδου

 Β' Εθνική - Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών - Γ' Ομιλος
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Μυγδονιακός 10 9 1 29-8 27
2. Ατρόμητος Τριαδίου 10 7 3 25-13 22
3. ΜΕΝΤ 10 7 3 25-14 22
4. ΑΣ Ωραιόκαστρο 10 6 4 24-18 19
5. Ηρακλής 10 6 4 20-17 17
6. Πήγασος Πολίχνης 10 6 4 21-18 17
7. Αναγέννηση Ρυσίου 10 5 5 17-16 15
8. Ηρακλής Γέφυρας 10 6 4 20-19 15
9. Καμπανιακός 10 4 6 11-23 10
10. ΒΑΟ 10 2 8 14-27 7
11. ΠΟ Μουδανιών 10 1 9 10-27 5
12. Αριστοτέλης Επανομής 10 1 9 10-29 4

Play Of

Ημιτελικός 1 - 4

μεταφορά Play Off

 

   
Ημιτελικός 2 - 3 μεταφορά Play Off
     
Τελικός μεταφορά Play Off
     
 

 

Τελική Κατάταξη

 Β' Εθνική - Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών - Γ Ομιλος
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  
6.  
7.  
8.  
9.  
10.  
11.  
12.