2-3

ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

Tελευταία Ενημέρωση   08/04/2019    

Β' ΕΘΝΙΚΗ/ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Γ Ομιλος) 2018-2019
(πρώην Α' Κατηγορία Γυναικών)

 

 

Κανονική Περίοδος

αγωνιστική 12η
0-3 ΠΟ Μουδανιών-Ηρακλής 1-3
0-3 Αριστοτέλης Επανομής-ΑΣ Ωραιόκαστρο 0-3
1-3 ΒΑΟ-Ηρακλής Γέφυρας 2-3
3-0 ΜΕΝΤ-Αναγέννηση Ρυσίου 3-1
0-3 Πήγασος Πολίχνης-Ατρόμητος Τριαδίου 2-3
0-3 Καμπανιακός-Μυγδονιακός 0-3
αγωνιστική 13η
3-1 Καμπανιακός-ΠΟ Μουδανιών 3-1
3-0 Ηρακλής-Αριστοτέλης Επανομής 3-0
3-1 ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΒΑΟ 3-2
3-0 Ηρακλής Γέφυρας-ΜΕΝΤ 0-3
1-3 Αναγέννηση Ρυσίου-Πήγασος Πολίχνης 2-3
3-0 Μυγδονιακός-Ατρόμητος Τριαδίου 3-0
αγωνιστική 14η
2-3 Αριστοτέλης Επανομής-Καμπανιακός 0-3
2-3 ΒΑΟ-Ηρακλής 0-3
3-2 ΜΕΝΤ-ΑΣ Ωραιόκαστρο 2-3
3-0 Πήγασος Πολίχνης-Ηρακλής Γέφυρας 0-3
3-1 Ατρόμητος Τριαδίου-Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
1-3 ΠΟ Μουδανιών-Μυγδονιακός 0-3
αγωνιστική 15η
3-0 Καμπανιακός-ΒΑΟ 3-0
3-0 ΠΟ Μουδανιών-Αριστοτέλης Επανομής 2-3
3-2 Ηρακλής-ΜΕΝΤ 0-3
3-1 ΑΣ Ωραιόκαστρο-Πήγασος Πολίχνης 3-0
3-2 Ηρακλής Γέφυρας-Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
3-0 Μυγδονιακός-Αναγέννηση Ρυσίου 3-1
αγωνιστική 16η
3-0 ΜΕΝΤ-Καμπανιακός 3-1
3-1 ΒΑΟ-ΠΟ Μουδανιών 3-1
1-3 Πήγασος Πολίχνης-Ηρακλής 2-3
3-0 Ατρόμητος Τριαδίου-ΑΣ Ωραιόκαστρο 0-3
3-1 Αναγέννηση Ρυσίου-Ηρακλής Γέφυρας 3-2
1-3 Αριστοτέλης Επανομής-Μυγδονιακός 0-3
αγωνιστική 17η
1-3 Καμπανιακός-Πήγασος Πολίχνης 0-3
0-3 ΠΟ Μουδανιών-ΜΕΝΤ 0-3
2-3 Αριστοτέλης Επανομής-ΒΑΟ 1-3
0-3 Ηρακλής-Ατρόμητος Τριαδίου 1-3
3-0 ΑΣ Ωραιόκαστρο-Αναγέννηση Ρυσίου 1-3
3-1 Μυγδονιακός-Ηρακλής Γέφυρας 3-2
αγωνιστική 18η
3-1 Ατρόμητος Τριαδίου-Καμπανιακός 0-3
3-2 Πήγασος Πολίχνης-ΠΟ Μουδανιών 3-0
3-1 ΜΕΝΤ-Αριστοτέλης Επανομής 3-1
3-0 Αναγέννηση Ρυσίου-Ηρακλής 2-3
3-2 Ηρακλής Γέφυρας-ΑΣ Ωραιόκαστρο 0-3
0-3 ΒΑΟ-Μυγδονιακός 0-3
αγωνιστική 19η
0-3 Καμπανιακός-Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
0-3 ΠΟ Μουδανιών-Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
1-3 Αριστοτέλης Επανομής-Πήγασος Πολίχνης 1-3
1-3 ΒΑΟ-ΜΕΝΤ 0-3
3-0 Ηρακλής-Ηρακλής Γέφυρας 3-0
2-3 Μυγδονιακός-ΑΣ Ωραιόκαστρο 1-3
αγωνιστική 20η
3-0 Ηρακλής Γέφυρας-Καμπανιακός 3-1
3-0 Αναγέννηση Ρυσίου-ΠΟ Μουδανιών 3-0
2-3 Ατρόμητος Τριαδίου-Αριστοτέλης Επανομής 1-3
3-1 Πήγασος Πολίχνης-ΒΑΟ 3-1
3-2 ΑΣ Ωραιόκαστρο-Ηρακλής 2-3
2-3 ΜΕΝΤ-Μυγδονιακός 3-2
10η αγωνιστική 21η
3-2 Καμπανιακός-ΑΣ Ωραιόκαστρο 0-3
2-3 ΠΟ Μουδανιών-Ηρακλής Γέφυρας 0-3
0-3 Αριστοτέλης Επανομής-Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
2-3 ΒΑΟ-Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
3-1 ΜΕΝΤ-Πήγασος Πολίχνης 3-0
3-0 Μυγδονιακός-Ηρακλής 3-1
11η αγωνιστική 22η
1-3 Ηρακλής-Καμπανιακός 1-3
3-0 ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΠΟ Μουδανιών 3-1
3-0 Ηρακλής Γέφυρας-Αριστοτέλης Επανομής 3-1
3-1 Αναγέννηση Ρυσίου-ΒΑΟ 3-0
0-3 Ατρόμητος Τριαδίου-ΜΕΝΤ 1-3
0-3 Πήγασος Πολίχνης-Μυγδονιακός 1-3

 

Βαθμολογία Κανονικής Περιόδου

 Β' Εθνική - Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών - Γ' Ομιλος
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Μυγδονιακός 22 19 3 62-19 57
2. ΜΕΝΤ 22 18 4 60-23 55
3. ΑΣ Ωραιόκαστρο 22 16 6 57-30 48
4. Ατρόμητος Τριαδίου 22 13 9 45-34 39
5. Αναγέννηση Ρυσίου 22 12 10 44-35 37
6. Ηρακλής 22 13 9 45-39 35
7. Ηρακλής Γέφυρας 22 11 10 42-41 34
8. Πήγασος Πολίχνης 22 11 11 41-43 33
9. Καμπανιακός 22 10 12 34-44 28
10. ΒΑΟ 22 4 18 26-59 15
11. Αριστοτέλης Επανομής 22 3 19 20-62 9
12. ΠΟ Μουδανιών 22 1 21 16-63 6

Play Of

Ημιτελικός 1 - 4

μεταφορά Play Off

Μυγδονιακός-Ατρόμητος Τριαδίου

3-0, 3-0 3-1
Ημιτελικός 2 - 3 μεταφορά Play Off
ΜΕΝΤ-ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-2,2-3 1-3, 3-0, 3-0
Τελικός μεταφορά Play Off
Μυγδονιακός-ΜΕΝΤ 3-2,2-3 1-3, 1-3
ΜΕΝΤ-Μυγδονιακός 3-1 (25-21, 25-18, 19-25, 25-21)

ΜΕΝΤ (Μπελουμπέκωβ): Κωφίδου, Σωτηρίου, Παπαστεφάνου, Μπούσια, Νικολαϊδου, Ριζοπούλου, λ Παπαδοπούλου, Κώστα
Μυγδονιακός (Τρύψια): Μποσταντζόγλου, Καραντάκη, Θεοτη, Μυλωνά, Χατζίκου, Καραγιάννη, λ Κανταρντζή, Ρωφαλίκου, Αξάρη, Βεζύρη, λ Χατζηαστερίου.  
Διαιτητές: Ισκάς, Σταυριανίδης, Χαλκιά.

Τελική Κατάταξη

 Β' Εθνική - Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών - Γ Ομιλος
1. ΜΕΝΤ
2. Μυγδονιακός
3. ΑΣ Ωραιόκαστρο
4. Ατρόμητος Τριαδίου
5. Αναγέννηση Ρυσίου
6. Ηρακλής
7. Ηρακλής Γέφυρας
8. Πήγασος Πολίχνης
9. Καμπανιακός
10. ΒΑΟ
11. Αριστοτέλης Επανομής
12. ΠΟ Μουδανιών