ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

Tελευταία Ενημέρωση   26/03/2017    

Β' ΕΘΝΙΚΗ/ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Γ Ομιλος) 2016-2017
(πρώην Α' Κατηγορία Γυναικών)

 

 

Κανονική Περίοδος

αγωνιστική 12η
3-0 Πειραματικό - ΜΕΝΤ 3-2
2-3 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Μυγδονιακός 1-3
3-0 ΠΑΟΚ - Αριστοτέλης Επανομής 3-2
1-3 Πήγασος Πολίχνης - Μέγας Αλέξανδρος 1-3
1-3 Απόλλων Καλαμαριάς - Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
αγωνιστική 13η
0-3 ΜΕΝΤ - Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
3-0 Μυγδονιακός - Πειραματικό 2-3
0-3 Αριστοτέλης Επανομής - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-3
0-3 Μέγας Αλέξανδρος - ΠΑΟΚ 0-3
3-0 Ατρόμητος Τριαδίου - Πήγασος Πολίχνης 3-0
αγωνιστική 14η
3-2 Πειραματικό - Αριστοτέλης Επανομής 1-3
3-1 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Μέγας Αλέξανδρος 3-2
3-0 ΠΑΟΚ - Ατρόμητος Τριαδίου 3-0
3-1 Αναγέννηση Ρυσίου - Μυγδονιακός 1-3
3-1 Απόλλων Καλαμαριάς - ΜΕΝΤ 1-3
αγωνιστική 15η
3-0 ΜΕΝΤ - Πήγασος Πολίχνης 3-0
3-0 Μυγδονιακός - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
0-3 Αριστοτέλης Επανομής - Αναγέννηση Ρυσίου 1-3
2-3 Μέγας Αλέξανδρος - Πειραματικό 3-2
3-0 Ατρόμητος Τριαδίου - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1-3
αγωνιστική 16η
3-2 Πειραματικό - Ατρόμητος Τριαδίου 2-3
3-2 Αναγέννηση Ρυσίου - Μέγας Αλέξανδρος 3-1
3-0 ΠΑΟΚ - ΜΕΝΤ 3-0
0-3 Πήγασος Πολίχνης - Μυγδονιακός 0-3
0-3 Απόλλων Καλαμαριάς - Αριστοτέλης Επανομής 2-3
αγωνιστική 17η
2-3 ΜΕΝΤ - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
0-3 Μυγδονιακός - ΠΑΟΚ 1-3
3-1 Αριστοτέλης Επανομής - Πήγασος Πολίχνης 3-1
1-3 Μέγας Αλέξανδρος - Απόλλων Καλαμαριάς 3-2
2-3 Ατρόμητος Τριαδίου - Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
αγωνιστική 18η
3-1 Πειραματικό - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1-3
2-3 ΜΕΝΤ - Μυγδονιακός 2-3
3-0 ΠΑΟΚ - Πήγασος Πολίχνης 3-0
3-0 Αριστοτέλης Επανομής - Μέγας Αλέξανδρος 1-3
1-3 Απόλλων Καλαμαριάς - Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
αγωνιστική 19η
0-3 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΠΑΟΚ 0-3
3-1 Μυγδονιακός - Αριστοτέλης Επανομής 3-1
0-3 Πήγασος Πολίχνης - Απόλλων Καλαμαριάς 1-3
3-0 Μέγας Αλέξανδρος - Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
1-3 Αναγέννηση Ρυσίου - Πειραματικό 3-0
αγωνιστική 20η
3-1 Πειραματικό - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
3-2 ΜΕΝΤ - Ατρόμητος Τριαδίου 3-2
3-0 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Πήγασος Πολίχνης 3-1
3-2 Μυγδονιακός - Μέγας Αλέξανδρος 2-3
3-0 ΠΑΟΚ - Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
10η αγωνιστική 21η
0-3 Πήγασος Πολίχνης - Πειραματικό 0-3
3-1 Μέγας Αλέξανδρος - ΜΕΝΤ 2-3
0-3 Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΟΚ 0-3
1-3 Ατρόμητος Τριαδίου - Αριστοτέλης Επανομής 1-3
3-0 Αναγέννηση Ρυσίου - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0
11η αγωνιστική 22η
0-3 Πειραματικό - ΠΑΟΚ 1-3
3-2 ΜΕΝΤ - Αριστοτέλης Επανομής 0-3
3-1 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - Απόλλων Καλαμαριάς 1-3
2-3 Μυγδονιακός - Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
0-3 Πήγασος Πολίχνης - Αναγέννηση Ρυσίου 0-3

Βαθμολογία Κανονικής Περιόδου

 Β' Εθνική - Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών - Γ' Ομιλος
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΠΑΟΚ 20 20 0 50-4 59
2. Αναγέννηση Ρυσίου 20 16 4 50-20 46
3. Μυγδονιακός 20 13 7 37-32 38
4. Πειραματικό 20 12 8 43-37 33
5. Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 20 11 9 38-38 31
6. Αριστοτέλης Επανομής 20 9 11 39-40 30
7. Ατρόμητος Τριαδίου 20 9 11 38-38 29
8. Μέγας Αλέξανδρος 20 8 12 37-46 26
9. ΜΕΝΤ 20 7 13 31-48 21
10. Απόλλων Καλαμαριάς 20 5 15 24-49 17
11. Πήγασος Πολίχνης 20 0 20 5-60 0

Play Off

Ημιτελικός 1 - 4

μεταφορά Play Off

ΠΑΟΚ-Πειραματικό

3-0,3-1 .
Ημιτελικός 2 - 3 μεταφορά Play Off
Αναγέννηση Ρυσίου-Μυγδονιακός 3-1,1-3 .
Τελικός μεταφορά Play Off
. . .
.
.
.
.
.
.

Τελική Κατάταξη

 Β' Εθνική - Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών - Γ Ομιλος
1. .
2. .
3. .
4. .
5. .
6. .
7. .
8. .
9. .
10. .
11. .
12. Γαλαξίας