2-3

ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

Tελευταία Ενημέρωση   19/04/2018    

Β' ΕΘΝΙΚΗ/ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Γ Ομιλος) 2017-2018
(πρώην Α' Κατηγορία Γυναικών)

 

 

Κανονική Περίοδος

αγωνιστική 12η
3-0 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Καμπανιακός 3-0
2-3 Πειραματικό-Αριστοτέλης Επανομής 1-3
3-2 Αναγέννηση Ρυσίου-ΔΑΣΩ 3-0
3-0 Ηρακλής-Ατρόμητος Τριαδίου 3-1
1-3 Ανατόλια-ΒΑΟ 0-3
1-3 Μυγδονιακός-Ηρακλής Γέφυρας 3-1
αγωνιστική 13η
2-3 Μυγδονιακός-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-2
3-0 Καμπανιακός-Πειραματικό 3-1
1-3 Αριστοτέλης Επανομής-Αναγέννηση Ρυσίου 1-3
2-3 ΔΑΣΩ-Ηρακλής 0-3
3-0 Ατρόμητος Τριαδίου-Ανατόλια 3-0
3-1 Ηρακλής Γέφυρας-ΒΑΟ 3-2
αγωνιστική 14η
1-3 Πειραματικό-Μυγδονιακός 0-3
3-0 Αναγέννηση Ρυσίου-Καμπανιακός 3-1
3-1 Ηρακλής-Αριστοτέλης Επανομής 3-2
2-3 Ανατόλια-ΔΑΣΩ 3-1
1-3 ΒΑΟ-Ατρόμητος Τριαδίου 1-3
3-0 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Ηρακλής Γέφυρας 3-1
αγωνιστική 15η
3-1 Μυγδονιακός-Αναγέννηση Ρυσίου 3-1
3-0 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Πειραματικό 3-0
0-3 Καμπανιακός-Ηρακλής 1-3
3-2 Αριστοτέλης Επανομής-Ανατόλια 1-3
1-3 ΔΑΣΩ-ΒΑΟ 0-3
3-2 Ηρακλής Γέφυρας-Ατρόμητος Τριαδίου 1-3
αγωνιστική 16η
2-3 Ηρακλής-Μυγδονιακός 0-3
1-3 Αναγέννηση Ρυσίου-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1-3
1-3 Ανατόλια-Καμπανιακός 1-3
3-0 ΒΑΟ-Αριστοτέλης Επανομής 0-3
3-0 Ατρόμητος Τριαδίου-ΔΑΣΩ 3-0
1-3 Πειραματικό-Ηρακλής Γέφυρας 2-3
αγωνιστική 17η
3-0 Μυγδονιακός-Ανατόλια 3-1
3-0 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Ηρακλής 2-3
3-2 Πειραματικό-Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
1-3 Καμπανιακός-ΒΑΟ 0-3
0-3 Αριστοτέλης Επανομής-Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
3-0 Ηρακλής Γέφυρας-ΔΑΣΩ 3-0
αγωνιστική 18η
1-3 ΒΑΟ-Μυγδονιακός 0-3
0-3 Ανατόλια-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
3-2 Ηρακλής-Πειραματικό 3-0
3-0 Ατρόμητος Τριαδίου-Καμπανιακός 3-1
0-3 ΔΑΣΩ-Αριστοτέλης Επανομής 2-3
1-3 Αναγέννηση Ρυσίου-Ηρακλής Γέφυρας 0-3
αγωνιστική 19η
2-3 Μυγδονιακός-Ατρόμητος Τριαδίου 3-2
3-0 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΒΑΟ 3-0
1-3 Πειραματικό-Ανατόλια 1-3
1-3 Αναγέννηση Ρυσίου-Ηρακλής 3-0
3-2 Καμπανιακός-ΔΑΣΩ 3-0
3-0 Ηρακλής Γέφυρας-Αριστοτέλης Επανομής 2-3
αγωνιστική 20η
0-3 ΔΑΣΩ-Μυγδονιακός 0-3
1-3 Ατρόμητος Τριαδίου-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 2-3
3-0 ΒΑΟ-Πειραματικό 2-3
1-3 Ανατόλια-Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
0-3 Αριστοτέλης Επανομής-Καμπανιακός 0-3
3-2 Ηρακλής-Ηρακλής Γέφυρας 1-3
10η αγωνιστική 21η
3-0 Μυγδονιακός-Αριστοτέλης Επανομής 3-0
3-0 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΔΑΣΩ 3-0
2-3 Πειραματικό-Ατρόμητος Τριαδίου 2-3
3-2 Αναγέννηση Ρυσίου-ΒΑΟ 3-2
3-0 Ηρακλής-Ανατόλια 3-1
3-0 Ηρακλής Γέφυρας-Καμπανιακός 3-1
11η αγωνιστική 22η
2-3 Καμπανιακός-Μυγδονιακός 0-3
1-3 Αριστοτέλης Επανομής-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 0-3
0-3 ΔΑΣΩ-Πειραματικό 2-3
2-3 Ατρόμητος Τριαδίου-Αναγέννηση Ρυσίου 1-3
0-3 ΒΑΟ-Ηρακλής 1-3
1-3 Ανατόλια-Ηρακλής Γέφυρας 1-3

Βαθμολογία Κανονικής Περιόδου

 Β' Εθνική - Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών - Γ' Ομιλος
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 22 20 2 64-15 60
2. Μυγδονιακός 22 19 3 62-23 55
3. Ηρακλής Γέφυρας 22 16 6 55-32 47
4. Ηρακλής 22 17 5 54-31 47
5. Ατρόμητος Τριαδίου 22 14 8 53-34 43
6. Αναγέννηση Ρυσίου 22 14 8 50-37 39
7. ΒΑΟ 22 8 14 37-45 28
8. Καμπανιακός 22 8 14 31-47 24
9. Αριστοτέλης Επανομής 22 7 15 28-53 18
10. Ανατόλια 22 4 18 24-58 14
11. Πειραματικό 22 4 18 28-60 14
12. ΔΑΣΩ 22 1 21 15-65 7

Play Off

Ημιτελικός 1 - 4

μεταφορά Play Off

Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Ηρακλής

3-0, 2-3 3-1, 2-3, 3-1
Ημιτελικός 2 - 3 μεταφορά Play Off
Μυγδονιακός-Ηρακλής Γέφυρας 1-3, 3-1 3-1, 0-3, 3-0
Τελικός μεταφορά Play Off
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Μυγδονιακός 3-2, 2-3 3-0, 3-1
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Μυγδονιακός 3-0 (25-20, 20-25, 19-25, 19-25)
Μυγδονιακός (Τρύψια): Τσιτσιπλάμη, Αρνάκη, Μποσταντζόγλου, Αξάρη, Μυλωνά, Χατζίκου, λ Χατζηαστερίου, λ Δάκου, Ρωφαλίκου.
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (Ιωαννίδης-Φούσκας): Λεωνιδάκη, Τυφλιώρη, Πλούμη, Βελίκοβα, Ματσαδόκη, Χοτοκουρίδου, λ Καραπαλίση, λ Μαραγκουλια, Ιωαννίδου, Παππα.
Διαιτητές: Δεληκωστίδης, Δημητρίου, Δεληκωστίδου.

Τελική Κατάταξη

 Β' Εθνική - Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών - Γ Ομιλος
1. Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων
2. Μυγδονιακός
3. Ηρακλής Γέφυρας
4. Ηρακλής
5. Ατρόμητος Τριαδίου
6. Αναγέννηση Ρυσίου
7. ΒΑΟ
8. Καμπανιακός
9. Αριστοτέλης Επανομής
10. Ανατόλια
11. Πειραματικό
12. ΔΑΣΩ