ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   21/02/2020    

Πρωτάθλημα Κ21 Αγοριών (πρώην ΕΦΗΒΩΝ) 2019-2020

 

A' Φάση

αγωνιστική
Αίας Ευόσμου-Πήγασος Πολίχνης 0-3
ΠΑΟΚ-ΑΣ Ελπίς 1-3
Μακεδονικός-ΧΑΝΘ 0-3
Ηρακλής-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
αγωνιστική 2η
Άρης-Αίας Ευόσμου 3-0
Πήγασος Πολίχνης-ΠΑΟΚ 3-0
ΑΣ Ελπίς-Μακεδονικός 3-1
ΧΑΝΘ-Ηρακλής 0-3
αγωνιστική
ΠΑΟΚ-Άρης 0-3
Μακεδονικός-Πήγασος Πολίχνης 0-3
Ηρακλής-ΑΣ Ελπίς 3-1
ΑΕΝ Πανοράματος-ΧΑΝΘ 0-3
αγωνιστική
Άρης-Μακεδονικός 3-0
Αίας Ευόσμου-ΠΑΟΚ 1-3
Πήγασος Πολίχνης-Ηρακλής 1-3
ΑΣ Ελπίς-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
αγωνιστική
Ηρακλής-Άρης 3-0
Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου 0-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Πήγασος Πολίχνης 2-3
ΧΑΝΘ-ΑΣ Ελπίς 3-2
αγωνιστική
Άρης-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Αίας Ευόσμου-Ηρακλής 0-3
ΠΑΟΚ-Μακεδονικός 3-0
Πήγασος Πολίχνης-ΧΑΝΘ 3-1
αγωνιστική
ΧΑΝΘ-Άρης 2-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Αίας Ευόσμου 2-3
Ηρακλής-ΠΑΟΚ 3-1
ΑΣ Ελπίς-Πήγασος Πολίχνης 3-1
αγωνιστική
Άρης-ΑΣ Ελπίς 3-1
Αίας Ευόσμου-ΧΑΝΘ 0-3
ΠΑΟΚ-ΑΕΝ Πανοράματος 3-1
Μακεδονικός-Ηρακλής 0-3
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης-Άρης 3-2
ΑΣ Ελπίς-Αίας Ευόσμου 3-0
ΧΑΝΘ-ΠΑΟΚ 3-0
ΑΕΝ Πανοράματος-Μακεδονικός 3-0

 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΦΑΣΗΣ

αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ηρακλής 8 8 0 24-3 24
2. Άρης 8 6 2 20-9 18
3. ΑΣ Ελπίς 8 5 3 19-12 16
4. Πήγασος Πολίχνης 8 6 2 20-11 16
5. ΧΑΝΘ 8 5 3 18-11 15
6. ΠΑΟΚ 8 3 5 11-17 9
7. Αίας Ευόσμου 8 2 6 7-20 5
8. ΑΕΝ Πανοράματος 8 1 7 8-21 5
9. Μακεδονικός 8 0 8 1-24 0

Β' Φάση

αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης-Ηρακλής 0-3
Άρης-ΑΣ Ελπίς 3-1
ΧΑΝΘ-ΠΑΟΚ 3-0
αγωνιστική
ΧΑΝΘ-Πήγασος Πολίχνης 0-3
Ηρακλής-Άρης 3-0
ΠΑΟΚ-ΑΣ Ελπίς 1-3
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης-ΠΑΟΚ 3-0
Άρης-ΧΑΝΘ 3-2
ΑΣ Ελπίς-Ηρακλής 1-3
αγωνιστική
ΧΑΝΘ-ΑΣ Ελπίς 3-2
Πήγασος Πολίχνης-Άρης 3-2
ΠΑΟΚ-Ηρακλής 1-3
αγωνιστική
Άρης-ΠΑΟΚ 3-0
Ηρακλής-ΧΑΝΘ 3-2
ΑΣ Ελπίς-Πήγασος Πολίχνης 2-3

 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΦΑΣΗΣ

αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ηρακλής 5 5 0 15-4 14
2. Πήγασος Πολίχνης 5 4 1 12-7 10
3. Άρης 5 3 2 11-9 9
4. ΧΑΝΘ 5 2 3 10-11 7
5. ΑΣ Ελπίς 5 1 4 9-13 5
6. ΠΑΟΚ 5 0 5 2-15 0

FINAL FOUR

αγωνιστική
Ηρακλής-ΧΑΝΘ 3-1
Άρης-Πήγασος Πολίχνης 3-1
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης-Ηρακλής 0-3
Άρης-ΧΑΝΘ 2-3
αγωνιστική
Ηρακλής-Άρης 3-2
ΧΑΝΘ-Πήγασος Πολίχνης 1-3
Πρωτάθλημα Κ21 Αγοριών ΕΠΕΣΘ -  Βαθμολογία Final Four
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ηρακλής 3 3 0 9-3 8
2. Άρης 3 1 2 7-7 5
3. Πήγασος Πολίχνης 3 1 2 4-6 3
4. ΧΑΝΘ 3 1 2 5-8 2

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ηρακλής-ΧΑΝΘ 3-1 (25-16, 20-25, 25-9, 25-20)

Ηρακλής (Νανάς): Στεφανίδης, Βαρβεσιώτης, Κεσεσίδης, Κοτόρνος, Τζουγκαράκης, Κεσούδης, λ Κωστάκογλου, Γεράνης, Κονιόρδος, Καλαϊτζίδης, Ντουμας, Αναστασάκης.
ΧΑΝΘ (Σδραυκάκης): Σδραυκάκης Ν., Κουρτίδης, Σδραυκάκης Γ., Τσαχλαρης, Αδάμος, Πασχαλέρης, λ Δημητρίου.
Διαιτητές: Τοσουνίδης, Μαυρίδης, Χαλκιά.

Άρης-Πήγασος Πολίχνης 3-1 (25-21, 19-25, 25-20, 25-19)

Άρης (Αγγελής): Τελιος, Γεωργίου, Παπαδόπουλος, Αλεξάκης, Φραγκουλίδης, Σαλταφερίδης, λ Κάλφας, Μάντζιος.
Πήγασος Πολίχνης (Κουτουνίδης): Παυλίδης, Κομητούδης, Σωτηρίου, Μάγγος, Μπατιλης, Καλλέργης, λ Μπαλούκας, Μπαρδούκας, Σιαμπλίδης, Εξηνταβελώνης, Μελίτος.
Διαιτητές: Δημητρίου, Ανθυμίδης, Δεληαντωνίου.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ηρακλής-Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-16, 25-19, 25-17)

Ηρακλής (Νανάς): Καλαϊτζίδης, Στεφανίδης, Βαρβεσιώτης, Κεσεσίδης, Κοτόρνος, Τζουγκαράκης, λ Κωστάκογλου, Κεσούδης, Κονιόρδος, Ντουμας, Αναστασάκης.
Πήγασος Πολίχνης (Κουτουνίδης): Παυλίδης, Κομητούδης, Μπαρδούκας, Εξηνταβελώνης, Μπατιλης, Καλλέργης, λ Μπαλούκας, Μάγγος, Σιαμπλίδης, Μελίτος, Σωτηρίου, λ Παλαιοχωρινός.
Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Δρανίτσας, Βλαστού.

Άρης-ΧΑΝΘ (25-21, 14-25, 25-21, 19-25, 17-19)

Άρης (Αγγελής): Τελιος, Γεωργίου, Παπαδόπουλος, Αλεξάκης, Φραγκουλίδης, Σαλταφερίδης, λ Κάλφας, Μάντζιος.
ΧΑΝΘ (Σδραυκάκης): Σδραυκάκης Ν., Κουρτίδης, Σδραυκάκης Γ., Τσαχλαρης, Αδάμος, Πασχαλέρης, λ Δημητρίου.
Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Κουκουμάκας, Δεληαντωνίου.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ηρακλής-Άρης 3-2 (18-25, 25-20, 25-22, 15-25, 15-7)

Ηρακλής (Νανάς): Καλαϊτζίδης, Στεφανίδης, Βαρβεσιώτης, Κεσεσίδης, Κοτόρνος, Τζουγκαράκης, λ Κωστάκογλου, Κεσούδης, Κονιόρδος, Ντουμας, Χιζαρης, λ Καραμανης.
Άρης (Αγγελής): Τελιος, Γεωργίου, Παπαδόπουλος, Αλεξάκης, Φραγκουλίδης, Σαλταφερίδης, λ Κάλφας, Μάντζιος.
Διαιτητές: Μπέλλος Ε., Μπουκουβάλα, Γουβαλη.

Πήγασος Πολίχνης-ΧΑΝΘ 3-1 (18-25, 25-7, 25-23, 26-24)

Πήγασος Πολίχνης (Κουτουνίδης): Παυλίδης, Κομητούδης, Μάγγος, Μπατιλης, Καλλέργης, Σωτηρίου, λ Μπαλούκας, Μελίτος, Μπαρδούκας, Εξηνταβελώνης, Σιαμπλίδης, λ Παλαιοχωρινός.
ΧΑΝΘ (Σδραυκάκης): Σδραυκάκης Ν., Κουρτίδης, Σδραυκάκης Γ., Τσαχλαρης, Αδάμος, Πασχαλέρης, λ Δημητρίου.
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Κεχαγιά, Παπαδοπούλου

 
ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
ΕΠΑΘΛΟ "ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ"
:
Άγγελος Στεφανίδης (Ηρακλής)
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1. Ηρακλής
2. Άρης
3. Πήγασος Πολίχνης
4. ΧΑΝΘ