ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   15/05/2017    

2η ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2016-2017
(πρώην Γ' Κατηγορία Γυναικών)

 

Α' ΦΑΣΗ - ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

αγωνιστική
Άγιος Νικόλαος Μηχ.-Ελπίδα Τούμπας 1-3
ΟΠΑΘ Περσέας-Ζέφυρος 1-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος- ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Ποσειδών Μηχ.-Εθνικός Πυλαίας 3-0
αγωνιστική 2η
ΓΑΣ Βασιλικών-Άγιος Νικόλαος Μηχ. 0-3
Ελπίδα Τούμπας-ΟΠΑΘ Περσέας 1-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Ποσειδών Μηχ. 0-3
Ζέφυρος-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2-3
αγωνιστική 3η
ΟΠΑΘ Περσέας-ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Ελπίδα Τούμπας 1-3
Ποσειδών Μηχ.-Ζέφυρος 3-0
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕΝ Πανοράματος 3-2
αγωνιστική 4η
ΓΑΣ Βασιλικών-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1-3
Άγιος Νικόλαος Μηχ.-ΟΠΑΘ Περσέας 0-3
Ελπίδα Τούμπας-Ποσειδών Μηχ. 0-3
Ζέφυρος-Εθνικός Πυλαίας 2-3
αγωνιστική 5η
Ποσειδών Μηχ.-ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Άγιος Νικόλαος Μηχ. 3-0
Εθνικός Πυλαίας-Ελπίδα Τούμπας 3-2
ΑΕΝ Πανοράματος-Ζέφυρος 0-3
αγωνιστική
ΓΑΣ Βασιλικών-Εθνικός Πυλαίας 0-3
Άγιος Νικόλαος Μηχ.-Ποσειδών Μηχ. 0-3
ΟΠΑΘ Περσέας-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-2
Ελπίδα Τούμπας-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
Εθνικός Πυλαίας-Άγιος Νικόλαος Μηχ. 3-1
Ποσειδών Μηχ.-ΟΠΑΘ Περσέας 1-3
Ζέφυρος-Ελπίδα Τούμπας 1-3
αγωνιστική
ΓΑΣ Βασιλικών-Ζέφυρος 1-3
Άγιος Νικόλαος Μηχ.-ΑΕΝ Πανοράματος 0-3
ΟΠΑΘ Περσέας-Εθνικός Πυλαίας 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος-Ποσειδών Μηχ. 1-3
αγωνιστική
Ελπίδα Τούμπας-ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
Ζέφυρος-Άγιος Νικόλαος Μηχ. 3-1
ΑΕΝ Πανοράματος-ΟΠΑΘ Περσέας 0-3
Εθνικός Πυλαίας-ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 0-3
Βαθμολογία Ομίλου Ανατολής
αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ποσειδών Μηχ. 8 7 1 22-4 21
2. ΟΠΑΘ Περσέας 8 7 1 22-7 20
3. Ελπίδα Τούμπας 8 5 3 18-12 16
4. ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 8 5 3 19-12 15
5. Ζέφυρος 8 4 4 17-15 14
6. Εθνικός Πυλαίας 8 5 3 15-13 12
7. ΑΕΝ Πανοράματος 8 2 6 8-18 7
8. Άγιος Νικόλαος Μηχ. 8 1 7 6-21 3
9. ΓΑΣ Βασιλικών 8 0 8 2-24 0

Α' ΦΑΣΗ - ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΣΗΣ

αγωνιστική
Προοδευτική Τούμπας-Αστέρας Σίνδου 3-1
ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ.-Δημόκριτος Μυγδ. 2-3
ΑΟ Καβακλιωτών-Κεραυνός Αγ. Παύλου 0-3
ΑΠΚ Νεάπολης-ΑΕ Αμπελόκηποι 2-3
αγωνιστική 2η
ΑΠΚ Νεάπολης-Προοδευτική Τούμπας 3-0
Αστέρας Σίνδου-ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. 0-3
Δημόκριτος Μυγδ.-ΑΟ Καβακλιωτών 3-0
ΑΕ Αμπελόκηποι-Κεραυνός Αγ. Παύλου 0-3
αγωνιστική 3η
ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ.-ΑΠΚ Νεάπολης 2-3
ΑΟ Καβακλιωτών-Αστέρας Σίνδου 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Δημόκριτος Μυγδ. 3-0
Προοδευτική Τούμπας-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
αγωνιστική 4η
ΑΠΚ Νεάπολης-ΑΟ Καβακλιωτών 2-3
Προοδευτική Τούμπας-ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. 2-3
Αστέρας Σίνδου-Κεραυνός Αγ. Παύλου 0-3
ΑΕ Αμπελόκηποι-Δημόκριτος Μυγδ. 0-3
αγωνιστική 5η
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΑΠΚ Νεάπολης 3-0
ΑΟ Καβακλιωτών-Προοδευτική Τούμπας 3-2
Δημόκριτος Μυγδ.-Αστέρας Σίνδου 3-1
ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ.-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-1
αγωνιστική 6η
ΑΠΚ Νεάπολης-Δημόκριτος Μυγδ. 1-3
Προοδευτική Τούμπας-Κεραυνός Αγ. Παύλου 0-3
ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ.-ΑΟ Καβακλιωτών 3-2
ΑΕ Αμπελόκηποι-Αστέρας Σίνδου 2-3
αγωνιστική 7η
Αστέρας Σίνδου-ΑΠΚ Νεάπολης 3-1
Δημόκριτος Μυγδ.-Προοδευτική Τούμπας 1-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. 3-0
ΑΟ Καβακλιωτών-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-1
Βαθμολογία Ομίλου Δύσης
αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1. Κεραυνός Αγ. Παύλου 7 7 0 21-0 21
2. Δημόκριτος Μυγδ. 7 5 2 16-10 14
3. ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. 7 4 3 16-14 12
4. ΑΟ Καβακλιωτών 7 4 3 14-14 11
5. Προοδευτική Τούμπας 7 3 4 13-14 11
6. ΑΠΚ Νεάπολης 7 2 5 12-17 7
7. Αστέρας Σίνδου 7 2 5 8-18 5
8. ΑΕ Αμπελόκηποι 7 1 6 7-20 3

Β' ΦΑΣΗ - ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΟΔΟΥ

αγωνιστική
Ποσειδών Μηχ. - Δημόκριτος Μυγδ. 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - ΟΠΑΘ Περσέας 1-3
ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. - Ελπίδα Τούμπας 0-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΑΟ Καβακλιωτών 3-0
αγωνιστική 2η
Κεραυνός Αγ. Παύλου - Ποσειδών Μηχ. 1-3
Δημόκριτος Μυγδ. - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1-3
ΟΠΑΘ Περσέας  - ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. 3-0
ΑΟ Καβακλιωτών - Ελπίδα Τούμπας 2-3
αγωνιστική 3η
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος  - Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. - Δημόκριτος Μυγδ. 1-3
Ελπίδα Τούμπας  - ΟΠΑΘ Περσέας 1-3
Ποσειδών Μηχ. - ΑΟ Καβακλιωτών 3-0
αγωνιστική 4η
Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. 3-0
Ποσειδών Μηχ. - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 3-2
Δημόκριτος Μυγδ. - Ελπίδα Τούμπας 0-3
ΑΟ Καβακλιωτών - ΟΠΑΘ Περσέας 3-1
αγωνιστική 5η
Ελπίδα Τούμπας - Κεραυνός Αγ. Παύλου 2-3
ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. - Ποσειδών Μηχ. 0-3
ΟΠΑΘ Περσέας - Δημόκριτος Μυγδ. 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - ΑΟ Καβακλιωτών 3-1
αγωνιστική 6η
Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΟΠΑΘ Περσέας 0-3
Ποσειδών Μηχ. - Ελπίδα Τούμπας 3-0
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. 3-0
ΑΟ Καβακλιωτών - Δημόκριτος Μυγδ. 3-1
αγωνιστική 7η
Δημόκριτος Μυγδ. - Κεραυνός Αγ. Παύλου 0-3
ΟΠΑΘ Περσέας - Ποσειδών Μηχ. 2-3
Ελπίδα Τούμπας - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 2-3
ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. - ΑΟ Καβακλιωτών 3-1
αγωνιστική 8η
Δημόκριτος Μυγδ. - Ποσειδών Μηχ. 0-3
ΟΠΑΘ Περσέας - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1-3
Ελπίδα Τούμπας - ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. 3-0
ΑΟ Καβακλιωτών - Κεραυνός Αγ. Παύλου 0-3
αγωνιστική 9η
Ποσειδών Μηχ. - Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-1
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - Δημόκριτος Μυγδ. 3-0
ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. - ΟΠΑΘ Περσέας 1-3
Ελπίδα Τούμπας - ΑΟ Καβακλιωτών 3-0
αγωνιστική 10η
Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 1-3
Δημόκριτος Μυγδ. - ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. 3-0
ΟΠΑΘ Περσέας - Ελπίδα Τούμπας 3-1
ΑΟ Καβακλιωτών - Ποσειδών Μηχ. 0-3
αγωνιστική 11η
ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. - Κεραυνός Αγ. Παύλου 1-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - Ποσειδών Μηχ. 1-3
Ελπίδα Τούμπας - Δημόκριτος Μυγδ. 3-0
ΟΠΑΘ Περσέας - ΑΟ Καβακλιωτών 3-0
αγωνιστική 12η
Κεραυνός Αγ. Παύλου  - Ελπίδα Τούμπας 3-0
Ποσειδών Μηχ. - ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. 3-0
Δημόκριτος Μυγδ. - ΟΠΑΘ Περσέας 0-3
ΑΟ Καβακλιωτών - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 0-3
αγωνιστική 13η
ΟΠΑΘ Περσέας - Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-1
Ελπίδα Τούμπας - Ποσειδών Μηχ. 3-2
ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. - ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 0-3
Δημόκριτος Μυγδ. - ΑΟ Καβακλιωτών 2-3
αγωνιστική 14η
Κεραυνός Αγ. Παύλου - Δημόκριτος Μυγδ. 3-0
Ποσειδών Μηχ. - ΟΠΑΘ Περσέας 1-3
ΑΕΝ Αγ. Τριάδος - Ελπίδα Τούμπας 2-3
ΑΟ Καβακλιωτών - ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. 3-1
Βαθμολογία Ομίλου Ανόδου
αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ποσειδών Μηχ. 14 12 2 43-13 35
2. ΟΠΑΘ Περσέας 14 11 3 37-15 34
3. ΑΕΝ Αγ. Τριάδος 14 10 4 36-17 31
4. Κεραυνός Αγ. Παύλου 14 8 6 28-21 23
5. Ελπίδα Τούμπας 14 8 6 30-24 23
6. ΑΟ Καβακλιωτών 14 4 10 16-35 13
7. Δημόκριτος Μυγδ. 14 2 12 10-37 7
8. ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ. 14 1 13 7-40 3

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 2η Τοπική Κατηγορία Γυναικών Ε.ΠΕ.Σ.Θ.
αα Ομάδα
1. Ποσειδών Μηχ.
2. ΟΠΑΘ Περσέας
3. ΑΕΝ Αγ. Τριάδος
4. Κεραυνός Αγ. Παύλου
5. Ελπίδα Τούμπας
6. ΑΟ Καβακλιωτών
7. Δημόκριτος Μυγδ.
8. ΑΕ ΔΕΛΤΑ Σινδ.Διαβ.
9. ΑΕΝ Πανοράματος
10. Εθνικός Πυλαίας
11. ΑΠΚ Νεάπολης
12. Αγ. Νικόλαος Μηχ.
13. Ζέφυρος
14. Αστέρας Σίνδου
15. ΑΕ Αμπελόκηποι
16. Προοδευτική Τούμπας
17. ΓΑΣ Βασιλικών

ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

αγωνιστική
Αστέρας Σίνδου - ΑΠΚ Νεάπολης 2-3
ΓΑΣ Βασιλικών - Ζέφυρος 2-3
Προοδευτική Τούμπας - Εθνικός Πυλαίας 0-3
Αγ. Νικόλαος Μηχ. - ΑΕΝ Πανοράματος 0-3
αγωνιστική 2η
ΑΕ Αμπελόκηποι - Αγ. Νικόλαος Μηχ. 1-3
ΑΕΝ Πανοράματος  - Προοδευτική Τούμπας 3-0
Εθνικός Πυλαίας - Αστέρας Σίνδου 3-1
ΑΠΚ Νεάπολης  - ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
αγωνιστική 3η
Προοδευτική Τούμπας - ΑΕ Αμπελόκηποι 1-3
Αστέρας Σίνδου - ΑΕΝ Πανοράματος 1-3
ΓΑΣ Βασιλικών - Εθνικός Πυλαίας 2-3
Ζέφυρος - ΑΠΚ Νεάπολης 1-3
αγωνιστική 4η
Αγ. Νικόλαος Μηχ. - Προοδευτική Τούμπας 1-3
ΑΕ Αμπελόκηποι  - Αστέρας Σίνδου 0-3
ΑΕΝ Πανοράματος - ΓΑΣ Βασιλικών 3-0
Εθνικός Πυλαίας  - Ζέφυρος 2-3
αγωνιστική 5η
ΓΑΣ Βασιλικών - ΑΕ Αμπελόκηποι 1-3
Αστέρας Σίνδου - Αγ. Νικόλαος Μηχ. 2-3
Ζέφυρος  - ΑΕΝ Πανοράματος 0-3
ΑΠΚ Νεάπολης  - Εθνικός Πυλαίας 1-3
αγωνιστική 6η
Αγ. Νικόλαος Μηχ. - ΓΑΣ Βασιλικών 3-2
ΑΕ Αμπελόκηποι - Ζέφυρος 0-3
ΑΕΝ Πανοράματος  - ΑΠΚ Νεάπολης 3-0
Προοδευτική Τούμπας - Αστέρας Σίνδου 2-3
αγωνιστική 7η
ΓΑΣ Βασιλικών - Προοδευτική Τούμπας 3-1
Εθνικός Πυλαίας - ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
ΑΠΚ Νεάπολης - ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
Ζέφυρος - Αγ. Νικόλαος Μηχ. 1-3
αγωνιστική 8η
Αγ. Νικόλαος Μηχ. - ΑΠΚ Νεάπολης 2-3
ΑΕ Αμπελόκηποι - Εθνικός Πυλαίας 0-3
Προοδευτική Τούμπας - Ζέφυρος 1-3
Αστέρας Σίνδου - ΓΑΣ Βασιλικών 3-0 α.α
αγωνιστική 9η
ΑΕΝ Πανοράματος - ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
Εθνικός Πυλαίας  - Αγ. Νικόλαος Μηχ. 3-2
ΑΠΚ Νεάπολης  - Προοδευτική Τούμπας 3-1
Ζέφυρος - Αστέρας Σίνδου 3-2
Βαθμολογία Ομίλου Κατάταξης
αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΑΕΝ Πανοράματος 8 7 1 21-4 21
2. Εθνικός Πυλαίας 8 7 1 23-9 20
3. ΑΠΚ Νεάπολης 8 6 2 19-12 16
4. Αγ. Νικόλαος Μηχ. 8 4 4 17-18 12
5. Ζέφυρος 8 7 1 17-16 12
6. Αστέρας Σίνδου 8 3 5 17-17 11
7. ΑΕ Αμπελόκηποι 8 2 6 7-20 6
8. Προοδευτική Τούμπας 8 1 7 9-22 4
9. ΓΑΣ Βασιλικών 8 1 7 10-22 3