ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   21/04/2019    

2η ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018-2019
(πρώην Γ' Κατηγορία Γυναικών)

 

Α' ΦΑΣΗ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Ζέφυρος-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 0-3
ΑΟ Πολυγύρου-ΓΑΣ Ευκαρπίας 0-3
Εθνικός Πυλαίας-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-3
Απόλλων Αρναίας-ΑΕ Δέλτα 0-3
Ιωνικός-Γαλαξίας Άδενδρου 2-3
αγωνιστική 2η
Ιωνικός-Ζέφυρος 2-3
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΑΟ Πολυγύρου 3-0
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Εθνικός Πυλαίας 3-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Απόλλων Αρναίας 3-0
Γαλαξίας Άδενδρου-ΑΕ Δέλτα 3-0
αγωνιστική 3η
ΑΟ Πολυγύρου-Ιωνικός 0-3
Εθνικός Πυλαίας-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 1-3
Απόλλων Αρναίας-ΓΑΣ Ευκαρπίας 0-3
ΑΕ Δέλτα-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-3
Ζέφυρος-Γαλαξίας Αδένδρου 2-3
αγωνιστική 4η
Ιωνικός-Εθνικός Πυλαίας 1-3
Ζέφυρος-ΑΟ Πολυγύρου 3-1
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Απόλλων Αρναίας 3-0
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΑΕ Δέλτα 3-0
Γαλαξίας Άδενδρου-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-1
αγωνιστική 5η
Απόλλων Αρναίας-Ιωνικός 0-3
ΑΟ Πολυγύρου-Γαλαξίας Άδενδρου 0-3
ΑΕ Δέλτα-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 0-3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-ΓΑΣ Ευκαρπίας 1-3
Εθνικός Πυλαίας-Ζέφυρος 1-3
αγωνιστική
Ιωνικός-ΑΕ Δέλτα 3-0
ΑΟ Πολυγύρου-Εθνικός Πυλαίας 0-3
Γαλαξίας Άδενδρου-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-2
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-3
Ζέφυρος-Απόλλων Αρναίας 3-0
αγωνιστική
Απόλλων Αρναίας-ΑΟ Πολυγύρου 0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 3-0
Εθνικός Πυλαίας-Γαλαξίας Άδενδρου 3-2
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Ιωνικός 2-3
ΑΕ Δέλτα-Ζέφυρος 0-3
αγωνιστική
ΑΟ Πολυγύρου-ΑΕ Δέλτα 3-0
Ιωνικός-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-1
Γαλαξίας Άδενδρου-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 3-2
Ζέφυρος-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
Εθνικός Πυλαίας-Απόλλων Αρναίας 3-0
αγωνιστική
Απόλλων Αρναίας-Γαλαξίας Άδενδρου 0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Ζέφυρος 1-3
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Ιωνικός 3-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-ΑΟ Πολυγύρου 3-0
ΑΕ Δέλτα-Εθνικός Πυλαίας 0-3
Βαθμολογία Α΄Ομίλου
αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1. Γαλαξίας Αδένδρου 9 8 1 26-12 21
2. ΓΑΣ Ευκαρπίας 9 6 3 22-10 19
3. ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 9 6 3 21-10 19
4. Ζέφυρος 9 7 2 23-11 18
5. Ιωνικός 9 5 4 21-15 16
6. Κεραυνός Ωραιοκάστρου 9 5 4 19-14 16
7. Εθνικός Πυλαίας 9 5 4 18-15 14
8. ΑΟ Πολυγύρου 9 2 7 7-21 6
9. ΑΕ Δέλτα 9 1 8 3-24 3
10. Απόλλων Αρναίας 9 0 9 0-27 0

Α' ΦΑΣΗ - Β΄ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Μαχητές Πεύκων-Προοδευτική Τούμπας 3-0
Πανελλήνιος-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
ΑΠΚ Νεάπολης-ΑΕ Πυλαίας 3-0 (α.α.)
Τιτάνας Ευόσμου-ΔΕΚΑ 0-3
αγωνιστική 2η
ΑΟ Καβακλιωτών-Μαχητές Πεύκων 3-1
Προοδευτική Τούμπας-Πανελλήνιος 0-3
ΑΕ Αμπελόκηποι-ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
ΑΕ Πυλαίας-Τιτάνας Ευόσμου 3-1
αγωνιστική 3η
Πανελλήνιος-ΑΟ Καβακλιωτών 3-0
ΑΠΚ Νεάπολης-Προοδευτική Τούμπας 3-0
Τιτάνας Ευόσμου-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-1
ΔΕΚΑ-ΑΕ Πυλαίας 3-1
αγωνιστική 4η
ΑΟ Καβακλιωτών-ΑΠΚ Νεάπολης 3-1
Μαχητές Πεύκων-Πανελλήνιος 0-3
Προοδευτική Τούμπας-Τιτάνας Ευόσμου 1-3
ΑΕ Αμπελόκηποι-ΔΕΚΑ 0-3
αγωνιστική 5η
ΑΕ Πυλαίας-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
Τιτάνας Ευόσμου-ΑΟ Καβακλιωτών 1-3
ΑΠΚ Νεάπολης-Μαχητές Πεύκων 0-3
ΔΕΚΑ-Προοδευτική Τούμπας 3-0
αγωνιστική 6η
Μαχητές Πεύκων-Τιτάνας Ευόσμου 3-0
ΑΟ Καβακλιωτών-ΔΕΚΑ 0-3
Προοδευτική Τούμπας-ΑΕ Πυλαίας 0-3
Πανελλήνιος-ΑΠΚ Νεάπολης 3-0
αγωνιστική 7η
ΑΕ Πυλαίας-ΑΟ Καβακλιωτών 3-1
Τιτάνας Ευόσμου-Πανελλήνιος 1-3
ΑΕ Αμπελόκηποι-Προοδευτική Τούμπας 3-2
ΔΕΚΑ-Μαχητές Πεύκων 3-0
αγωνιστική
Μαχητές Πεύκων-ΑΕ Πυλαίας 1-3
ΑΟ Καβακλιωτών-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
ΑΠΚ Νεάπολης-Τιτάνας Ευόσμου 3-0
Πανελλήνιος-ΔΕΚΑ 1-3
αγωνιστική
ΑΕ Πυλαίας-Πανελλήνιος 2-3
ΑΕ Αμπελόκηποι-Μαχητές Πεύκων 0-3
Προοδευτική Τούμπας-ΑΟ Καβακλιωτών 0-3
ΔΕΚΑ-ΑΠΚ Νεάπολης 3-1
Βαθμολογία Β΄ Ομίλου
αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΔΕΚΑ 8 8 0 24-3 24
2. Πανελλήνιος 8 7 1 22-6 20
3. ΑΟ Καβακλιωτών 8 5 3 16-12 15
4. ΑΕ Πυλαίας 8 5 3 18-12 13
5. Μαχητές Πεύκων 8 4 4 14-12 12
6. ΑΠΚ Νεάπολης 8 4 4 14-12 12
7. Τιτάνας Ευόσμου 8 2 6 9-20 6
8. ΑΕ Αμπελόκηποι 8 1 7 4-23 2
9. Προοδευτική Τούμπας 8 0 8 3-24 1

Β' ΦΑΣΗ - ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΟΔΟΥ

αγωνιστική
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Γαλαξίας Αδένδρου 3-0
ΑΟ Καβακλιωτών-Ζέφυρος 0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΑΕ Πυλαίας 3-0
ΔΕΚΑ-Πανελλήνιος 1-3
αγωνιστική 2η
ΔΕΚΑ-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 0-3
Γαλαξίας Αδένδρου-ΑΟ Καβακλιωτών 3-1
Ζέφυρος-ΓΑΣ Ευκαρπίας 1-3
Πανελλήνιος-ΑΕ Πυλαίας 3-0
αγωνιστική 3η
ΑΟ Καβακλιωτών-ΔΕΚΑ 0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Γαλαξίας Αδένδρου 3-2
ΑΕ Πυλαίας-Ζέφυρος 1-3
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-Πανελλήνιος 3-1
αγωνιστική 4η
ΔΕΚΑ-ΓΑΣ Ευκαρπίας 0-3
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΑΟ Καβακλιωτών 3-0
Γαλαξίας Αδένδρου-ΑΕ Πυλαίας 3-1
Πανελλήνιος-Ζέφυρος 0-3
αγωνιστική 5η
ΑΕ Πυλαίας-ΔΕΚΑ 3-2
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 3-2
Ζέφυρος-Γαλαξίας Αδένδρου 3-0
ΑΟ Καβακλιωτών-Πανελλήνιος 1-3
αγωνιστική 6η
ΔΕΚΑ-Ζέφυρος 3-2
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΑΕ Πυλαίας 3-1
ΑΟ Καβακλιωτών-ΓΑΣ Ευκαρπίας 0-3
Πανελλήνιος-Γαλαξίας Αδένδρου 3-0
αγωνιστική 7η
Γαλαξίας Αδένδρου-ΔΕΚΑ 1-3
Ζέφυρος-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 1-3
ΑΕ Πυλαίας-ΑΟ Καβακλιωτών 2-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Πανελλήνιος 0-3
αγωνιστική 8η
ΑΕ Πυλαίας-ΓΑΣ Ευκαρπίας 2-3
Γαλαξίας Αδένδρου-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 3-1
Ζέφυρος-ΑΟ Καβακλιωτών 3-0
Πανελλήνιος-ΔΕΚΑ 3-1
αγωνιστική 9η
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΔΕΚΑ 2-3
ΑΕ Πυλαίας-Πανελλήνιος 1-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-Ζέφυρος 1-3
ΑΟ Καβακλιωτών-Γαλαξίας Αδένδρου 1-3
αγωνιστική 10η
Γαλαξίας Αδένδρου-ΓΑΣ Ευκαρπίας 0-3
ΔΕΚΑ-ΑΟ Καβακλιωτών 3-1
Ζέφυρος-ΑΕ Πυλαίας 3-0
Πανελλήνιος-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 0-3
αγωνιστική 11η
ΑΕ Πυλαίας-Γαλαξίας Αδένδρου 0-3
ΓΑΣ Ευκαρπίας-ΔΕΚΑ 2-3
ΑΟ Καβακλιωτών-ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 0-3
Ζέφυρος-Πανελλήνιος 3-2
αγωνιστική 12η
Γαλαξίας Αδένδρου-Ζέφυρος 0-3
ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων-ΓΑΣ Ευκαρπίας 3-1
ΔΕΚΑ-ΑΕ Πυλαίας 1-3
Πανελλήνιος-ΑΟ Καβακλιωτών 3-0
αγωνιστική 13η
   
   
   
   
αγωνιστική 14η
   
   
   
   
Βαθμολογία Ομίλου Ανόδου
αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΑΟ Εκμάθησης Αθλημάτων 12 9 3 32-12 29
2. Ζέφυρος 12 9 3 31-13 27
3. Πανελλήνιος 12 8 4 27-16 25
4. ΓΑΣ Ευκαρπίας 12 8 4 28-19 22
5. ΔΕΚΑ 12 6 6 23-26 16
6. Γαλαξίας Αδένδρου 12 5 7 18-25 16
7. ΑΕ Πυλαίας 12 2 10 14-33 7
8. ΑΟ Καβακλιωτών 12 1 11 7-35 2

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 2η Τοπική Κατηγορία Γυναικών Ε.ΠΕ.Σ.Θ.
αα Ομάδα
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  
6.  
7.  
8.  
9.  
10.  
11.  
12.  
13.  
14.  
15.  
16.  
17.  
18. Προοδευτική Τούμπας
19. Απόλλων Αρναίας

 

ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

αγωνιστική
ΑΕ Αμπελόκηποι-ΑΟ Πολυγύρου 1-3
Εθνικός Πυλαίας-Προοδευτική Τούμπας 3-1
Ιωνικός-Μαχητές Πεύκων 3-2
ΑΕ Δέλτα-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-3
ΑΠΚ Νεάπολης-Τιτάνας Ευόσμου 3-0
αγωνιστική 2η
ΑΠΚ Νεάπολης-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
ΑΟ Πολυγύρου-Εθνικός Πυλαίας 3-2
Προοδευτική Τούμπας-Ιωνικός 0-3
Μαχητές Πεύκων-ΑΕ Δέλτα 0-3
Τιτάνας Ευόσμου-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-3
αγωνιστική 3η
Εθνικός Πυλαίας-ΑΠΚ Νεάπολης 3-0
Ιωνικός-ΑΟ Πολυγύρου 3-0
ΑΕ Δέλτα-Προοδευτική Τούμπας 3-1
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Μαχητές Πεύκων 3-0
ΑΕ Αμπελόκηποι-Τιτάνας Ευόσμου 0-3
αγωνιστική 4η
ΑΠΚ Νεάπολης-Ιωνικός 3-1
ΑΕ Αμπελόκηποι-Εθνικός Πυλαίας 0-3
ΑΟ Πολυγύρου-ΑΕ Δέλτα 3-0 (α.α)
Προοδευτική Τούμπας-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-1
Τιτάνας Ευόσμου-Μαχητές Πεύκων 1-3
αγωνιστική 5η
ΑΕ Δέλτα-ΑΠΚ Νεάπολης 0-3
Ιωνικός-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-ΑΟ Πολυγύρου 3-0
Μαχητές Πεύκων-Προοδευτική Τούμπας 3-0
Εθνικός Πυλαίας-Τιτάνας Ευόσμου 3-0
αγωνιστική 6η
ΑΟ Πολυγύρου-Μαχητές Πεύκων 3-1
Εθνικός Πυλαίας-Ιωνικός 1-3
ΑΕ Αμπελόκηποι-ΑΕ Δέλτα 3-1
Τιτάνας Ευόσμου-Προοδευτική Τούμπας 3-1
ΑΠΚ Νεάπολης-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
αγωνιστική 7η
Μαχητές Πεύκων-ΑΠΚ Νεάπολης 3-1
Ιωνικός-Τιτάνας Ευόσμου 3-0
Προοδευτική Τούμπας-ΑΟ Πολυγύρου 1-3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-ΑΕ Αμπελόκηποι 3-0
ΑΕ Δέλτα-Εθνικός Πυλαίας 3-2
αγωνιστική 8η
Εθνικός Πυλαίας-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-1
Ιωνικός-ΑΕ Δέλτα 3-0
Τιτάνας Ευόσμου-ΑΟ Πολυγύρου 1-3
ΑΠΚ Νεάπολης-Προοδευτική Τούμπας 3-1
ΑΕ Αμπελόκηποι-Μαχητές Πεύκων 3-1
αγωνιστική 9η
Μαχητές Πεύκων-Εθνικός Πυλαίας 0-3
ΑΟ Πολυγύρου-ΑΠΚ Νεάπολης 3-1
Προοδευτική Τούμπας-ΑΕ Αμπελόκηποι 2-3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Ιωνικός 3-1
ΑΕ Δέλτα-Τιτάνας Ευόσμου 3-2
Βαθμολογία Ομίλου Κατάταξης
αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ιωνικός 9 7 2 22-6 20
2. ΑΟ Πολυγύρου 9 7 2 21-13 20
3. Εθνικός Πυλαίας 9 6 3 23-11 20
4. ΑΠΚ Νεάπολης 9 6 3 20-11 18
5. Κεραυνός Ωραιοκάστρου 9 6 3 20-10 18
6. Μαχητές Πεύκων 9 3 6 13-20 10
7. ΑΕ Αμπελόκηποι 9 3 6 10-22 8
8. ΑΕ Δέλτα 9 4 5 13-20 7
9. Τιτάνας Ευόσμου 9 2 7 10-22 7
10. Προοδευτική Τούμπας 9 1 8 10-25 3