ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

Τελευταία Ενημέρωση   27/03/2017    

Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ 2016-2017

 

A' ΦΑΣΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Αρης - Μακεδονικός 0-3
Περσέας - Ελπίς Αμπελοκήπων 2 0-3
ΠΑΟΚ - ΑΕΝ Πανοράματος 1-3
ΠΟ Μουδανιών - Πήγασος Πολίχνης 3-0
αγωνιστική 2η
ΠΟ Μουδανιών - Αρης 3-0
Μακεδονικός - Περσέας 1-3
Ελπίς Αμπελοκήπων 2 - ΠΑΟΚ 3-0
Πήγασος Πολίχνης - ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
αγωνιστική 3η
Περσέας - ΠΟ Μουδανιών 0-3
ΠΑΟΚ - Μακεδονικός 3-2
ΑΕΝ Πανοράματος - Ελπίς Αμπελοκήπων 2 0-3
Αρης - Πήγασος Πολίχνης 0-3
αγωνιστική 4η
ΠΟ Μουδανιών - ΠΑΟΚ 3-0
Αρης - Περσέας 0-3
Μακεδονικός - ΑΕΝ Πανοράματος 3-2
Πήγασος Πολίχνης - Ελπίς Αμπελοκήπων 2 0-3
αγωνιστική 5η
ΑΕΝ Πανοράματος - ΠΟ Μουδανιών 0-3
ΠΑΟΚ - Αρης 3-0
Ελπίς Αμπελοκήπων 2 - Μακεδονικός 3-0
Περσέας - Πήγασος Πολίχνης 0-3
αγωνιστική 6η
ΠΟ Μουδανιών - Ελπίς Αμπελοκήπων 2 2-3
Αρης - ΑΕΝ Πανοράματος 0-3
Περσέας - ΠΑΟΚ 3-1
Πήγασος Πολίχνης - Μακεδονικός 3-0
αγωνιστική 7η
Μακεδονικός - ΠΟ Μουδανιών 0-3
Ελπίς Αμπελοκήπων 2 - Αρης 3-0
ΑΕΝ Πανοράματος - Περσέας 0-3
ΠΑΟΚ - Πήγασος Πολίχνης 0-3

 Βαθμολογία Α' Ομίλου

αα

Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ελπίς Αμπελοκήπων 2 7 7 0 21-2 14
2. ΠΟ Μουδανιών 7 6 1 20-3 13
3. Πήγασος Πολίχνης 7 5 2 15-6 12
4. Περσέας 7 4 3 12-11 11
5. ΑΕΝ Πανοράματος 7 2 5 8-16 9
6. ΠΑΟΚ 7 2 5 8-17 9
7. Μακεδονικός 7 2 5 9-17 9
8. Αρης 7 0 7 0-19 7

A' ΦΑΣΗ - B' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Ελπίς Αμπελοκήπων 1 - Νέστωρ 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς - Αίας Ευόσμου 0-3
Ηρακλής Πετοσφαίριση - Ιωνικός 3-0
αγωνιστική 2η
ΧΑΝΘ - Ελπίς Αμπελοκήπων 1 0-3
Νέστωρ - Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
Αίας Ευόσμου - Ηρακλής Πετοσφαίριση 1-3
αγωνιστική 3η
Απόλλων Καλαμαριάς - ΧΑΝΘ 3-0
Ηρακλής Πετοσφαίριση - Νέστωρ 3-0
Ιωνικός - Αίας Ευόσμου 0-3
αγωνιστική 4η
ΧΑΝΘ - Ηρακλής Πετοσφαίριση 0-3
Ελπίς Αμπελοκήπων 1 - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
Νέστωρ - Ιωνικός 0-3
αγωνιστική 5η
Ιωνικός - ΧΑΝΘ 3-0
Ηρακλής Πετοσφαίριση - Ελπίς Αμπελοκήπων 1 3-1
Αίας Ευόσμου - Νέστωρ 3-0
αγωνιστική 6η
ΧΑΝΘ - Αίας Ευόσμου 0-3
Ελπίς Αμπελοκήπων 1 - Ιωνικός 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς - Ηρακλής Πετοσφαίριση 0-3
αγωνιστική 7η
Νέστωρ - ΧΑΝΘ 0-3
Αίας Ευόσμου - Ελπίς Αμπελοκήπων 1 2-3
Ιωνικός - Απόλλων Καλαμαριάς 0-3

 Βαθμολογία B' Ομίλου

αα

Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ηρακλής Πετοσφαίριση 6 6 0 18-2 12
2. Ελπίς Αμπελοκήπων 1 6 5 1 16-5 11
3. Αίας Ευόσμου 6 4 2 15-6 10
4. Απόλλων Καλαμαριάς 6 3 3 9-9 9
5. Ιωνικός 6 2 4 6-12 8
6. ΧΑΝΘ 6 1 5 3-15 7
7. Νέστωρ 6 0 6 0-18 6

Β' ΦΑΣΗ

αγωνιστική
Περσέας - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3
Αίας Ευόσμου - Πήγασος Πολίχνης 3-0
Ηρακλής Πετοσφαίριση - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
Ιωνικός - ΠΟ Μουδανιών 0-3
αγωνιστική 2η
Ιωνικός - Περσέας 1-3
Ελπίς Αμπελοκήπων  - Αίας Ευόσμου 3-0
Πήγασος Πολίχνης - Ηρακλής Πετοσφαίριση 0-3
ΠΟ Μουδανιών - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
αγωνιστική 3η
Αίας Ευόσμου - Ιωνικός 3-0
Ηρακλής Πετοσφαίριση - Ελπίς Αμπελοκήπων 2-3
Απόλλων Καλαμαριάς - Πήγασος Πολίχνης 3-0
Περσέας - ΠΟ Μουδανιών 0-3
αγωνιστική 4η
Ιωνικός - Ηρακλής Πετοσφαίριση 0-3
Περσέας - Αίας Ευόσμου 0-3
Ελπίς Αμπελοκήπων - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
ΠΟ Μουδανιών - Πήγασος Πολίχνης 3-0
αγωνιστική 5η
Απόλλων Καλαμαριάς - Ιωνικός 3-0
Ηρακλής Πετοσφαίριση - Περσέας 3-0
Πήγασος Πολίχνης - Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3
Αίας Ευόσμου - ΠΟ Μουδανιών 0-3
αγωνιστική 6η
Ιωνικός  - Πήγασος Πολίχνης 0-3
Περσέας  - Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
Αίας Ευόσμου - Ηρακλής Πετοσφαίριση 0-3
ΠΟ Μουδανιών - Ελπίς Αμπελοκήπων 3-0
αγωνιστική 7η
Ελπίς Αμπελοκήπων - Ιωνικός 3-0
Πήγασος Πολίχνης - Περσέας  3-1
Απόλλων Καλαμαριάς - Αίας Ευόσμου 1-3
Ηρακλής Πετοσφαίριση - ΠΟ Μουδανιών 3-0

 Βαθμολογία Β' Φάσης

αα

Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ηρακλής Πετοσφαίριση 7 6 1 20-3 13
2. ΠΟ Μουδανιών 7 6 1 18-3 13
3. Ελπίς Αμπελοκήπων 7 6 1 18-5 13
4. Αίας Ευόσμου 7 4 3 12-10 11
5. Απόλλων Καλαμαριάς 7 3 4 10-12 10
6. Πήγασος Πολίχνης 7 2 5 6-16 9
7. Περσέας 7 1 6 4-19 8
8. Ιωνικός 7 0 7 1-21 7

FINAL FOUR
(Δ.Γ. Περαίας)

ΣΥΝΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ
Δήμος Θερμαϊκού

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1-4

Σκορ

Ηρακλής-Αίας Ευόσμου 3-1
Ηρακλής-Αίας Ευόσμου 3-1 (27-25, 19-25, 25-22, 25-18)
Ηρακλής: Καλαϊτζίδης, Στεφανίδης, Κονιόρδος, Βαρβεσιώτης, Φραγκουλίδης, Λιούτας, λ Κωστάκογλου, Γιοβανέκος, Καρακατσάλης, Μοσχας, Κανιουρας, Μαδίτσης, λ Αθανασίου.
Αίας Ευόσμου: Ζαχαρόπουλος, Σουλειμάνογλου, Καλαγασίδης, Ζλατίντσης, Καραολάνης, Σδραυκάκης Ν., λ Αθανασιάδης, Πεντίδης, Βαμβατήρας, Σδραυκάκης Γ., λ Καμαριώτης.
Διαιτητές: Πεχλίδης, Μπέλλος, Γούβαλη.
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2-3 Σκορ
ΠΟ Μουδανιών-ΑΣ Ελπίς 3-2
ΠΟ Μουδανιών-ΑΣ Ελπίς 3-2 (19-25, 25-14, 14-25, 25-13, 15-10)
ΠΟ Μουδανιών: Κοτζάι, Τερτιρογλου, Τερζής, Τσαχλάρης, Ματθαίου, Οικονόμου, λ Μωραιτόπουλος, Μιχαλάκης, Κασκανιώτης, Μαυρόπουλος, Πελεκας, λ Θωμαδάκης Β.
ΑΣ Ελπίς: Φελεκίδης, Σιμητός,
Μαγδαλιανίδης, Μυλωνάς Θωμάς, Αθανασίου, Καλλέργης, λ Πούλος, Γιαμακίδης, Σαλταφερίδης, Ρετζεπης, Μυλωνάς Θεόδωρος, Χατζηνάκος, λ Παπαδόπουλος.
Διαιτητές: Λιοτόπουλος, Στεργιόπουλος Χρ., Γούβαλη.
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
ΑΣ Ελπίς-Αίας Ευόσμου 3-1

ΑΣ ΕΛΠΙΣ-Αίας Ευόσμου 3-1 (25-21, 23-25, 25-18, 25-23)

 

Διαιτητές: Πεχλίδης, Μπέλλος, Γκέκας.

ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
Ηρακλής-ΠΟ Μουδανιών 3-2

Ηρακλής-ΠΟ Μουδανιών 3-2 (17-25, 20-25, 25-21, 25-19, 15-8)

Ηρακλής: Καλαιτζίδης, Στεφανίδης, Κονιόρδος, Βαρβεσιώτης, Φραγκουλίδης, Λιούτας, λ Αθανασίου, Γιοβανέκος, Κανιουρας, λ Κωστάκογλου.
ΠΟ Μουδανιών: Κοτζάι, Τερτιρογλου, Μαυρόπουλος, Τσαχλάρης, Ματθαίου, Οικονόμου, λ Μωραιτόπουλος, Μιχαλάκης, Τερζής, Πελεκας, Θωμαδάκης Δ. λ Θωμαδάκης Β.
Διαιτητές: Μπέλλος, Λιοτόπουλος, Γκέκας.

 
ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
MVP
: Μιχαήλ Άγγελος Στεφανίδης (Ηρακλής)
 
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1. Ηρακλής
2. ΠΟ Μουδανιών
3. ΑΣ Ελπίς
4. Αίας Ευόσμου