ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

Τελευταία Ενημέρωση   19/11/2017    

Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ 2017-2018

 

A' ΦΑΣΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
Αίας Ευόσμου-Νέστωρ 3-0
Ιωνικός-ΧΑΝΘ 0-3
ΠΑΟΚ-Άρης 3-1
Ηρακλής-Πήγασος Πολίχνης 2 3-0
αγωνιστική 2η
Ηρακλής-Αίας Ευόσμου 2-3
Νέστωρ-Ιωνικός 0-3
ΧΑΝΘ-ΠΑΟΚ 3-1
Πήγασος Πολίχνης 2-Άρης 0-3
αγωνιστική 3η
Ιωνικός-Ηρακλής 1-3
ΠΑΟΚ-Νέστωρ 3-0
Άρης-ΧΑΝΘ 1-3
Αίας Ευόσμου-Πήγασος Πολίχνης 2 3-0
αγωνιστική 4η
Ηρακλής-ΠΑΟΚ 3-0
Αίας Ευόσμου-Ιωνικός 3-0
Νέστωρ-Άρης 0-3
Πήγασος Πολίχνης 2-ΧΑΝΘ 0-3
αγωνιστική 5η
Άρης-Ηρακλής 0-3
ΠΑΟΚ-Αίας Ευόσμου 0-3
ΧΑΝΘ-Νέστωρ 3-0
Ιωνικός--Πήγασος Πολίχνης 2 3-0
αγωνιστική 6η
Ηρακλής-ΧΑΝΘ  
Αίας Ευόσμου-Άρης 3-0
Ιωνικός-ΠΑΟΚ 3-1
Πήγασος Πολίχνης 2-Νέστωρ 3-0
αγωνιστική 7η
Νέστωρ-Ηρακλής  
ΧΑΝΘ-Αίας Ευόσμου  
Άρης-Ιωνικός  
ΠΑΟΚ-Πήγασος Πολίχνης 2  

 Βαθμολογία Α' Ομίλου

αα

Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αίας Ευόσμου 6 6 0 18-2 17
2. ΧΑΝΘ 5 5 0 15-2 15
3. Ηρακλής 5 4 1 14-4 13
4. Ιωνικός 6 3 3 10-10 9
5. ΠΑΟΚ 6 2 4 8-13 6
6. Άρης 6 2 4 8-12 6
7. Πήγασος Πολίχνης 2 6 1 5 3-15 3
8. Νέστωρ 6 0 6 0-18 0

A' ΦΑΣΗ - B' ΟΜΙΛΟΣ

αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς-Περσέας 1-3
Πήγασος Πολίχνης 1-Μακεδονικός 3-0
αγωνιστική 2η
ΠΟ Μουδανιών-ΑΣ Ελπίς 2-3
ΑΕΝ Πανοράματος-Απόλλων Καλαμαριάς 1-3
Περσέας-Πήγασος Πολίχνης 1 0-3
αγωνιστική 3η
Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΟ Μουδανιών 0-3
Πήγασος Πολίχνης 1-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Μακεδονικός-Περσέας 3-0
αγωνιστική 4η
ΠΟ Μουδανιών-Πήγασος Πολίχνης 1 3-2
ΑΣ Ελπίς-Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
ΑΕΝ Πανοράματος-Μακεδονικός 1-3
αγωνιστική 5η
Μακεδονικός-ΠΟ Μουδανιών 0-3
Πήγασος Πολίχνης 1-ΑΣ Ελπίς 2-3
Περσέας-ΑΕΝ Πανοράματος 1-3
αγωνιστική 6η
ΠΟ Μουδανιών-Περσέας 3-0
ΑΣ Ελπίς-Μακεδονικός 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς-Πήγασος Πολίχνης 1 0-3
αγωνιστική 7η
ΑΕΝ Πανοράματος-ΠΟ Μουδανιών  
Περσέας-ΑΣ Ελπίς  
Μακεδονικός-Απόλλων Καλαμαριάς  

 Βαθμολογία B' Ομίλου

αα

Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Πήγασος Πολίχνης 1 6 4 2 16-6 14
2. ΑΣ Ελπίς 5 5 0 15-4 13
3. ΠΟ Μουδανιών 5 4 1 14-5 12
4. Μακεδονικός 5 2 3 6-10 6
5. ΑΕΝ Πανοράματος 5 1 4 5-13 3
6. Περσέας 5 1 4 4-13 3
7. Απόλλων Καλαμαριάς 5 1 4 4-13 3

Β' ΦΑΣΗ

αγωνιστική
   
   
   
   
αγωνιστική 2η
   
   
   
   
αγωνιστική 3η
   
   
   
   
αγωνιστική 4η
   
   
   
   
αγωνιστική 5η
   
   
   
   
αγωνιστική 6η
   
   
   
   
αγωνιστική 7η
   
   
   
   

 Βαθμολογία Β' Φάσης

αα

Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1.            
2.            
3.            
4.            
5.            
6.            
7.            
8.            

FINAL FOUR
 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1-4

Σκορ

   
 
 
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2-3 Σκορ
   
 
 
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
   

 

 

ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
   

 

 

 
ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
MVP
:
 
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1.
2.
3. 
4.