ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   06/02/2019    

Πρωτάθλημα NEΑNIΔΩΝ 2018-2019

Α' ΦΑΣΗ

Α' Ομιλος

αγωνιστική
ΔΑΣΩ-ΒΑΟ 2-3
ΑΣ Ελπίς-Αίας Ευόσμου 3-0
Αριστοτέλης Επανομής-Άρης 0-3
Μέγας Αλέξανδρος-ΑΣ Ωραιόκαστρο 0-3
αγωνιστική 2η
Ιωνικός-ΔΑΣΩ 3-0
ΒΑΟ-ΑΣ Ελπίς 0-3
Αίας Ευόσμου-Αριστοτέλης Επανομής 3-0
Άρης-Μέγας Αλέξανδρος 3-0
αγωνιστική 3η
ΑΣ Ελπίς-Ιωνικός 3-0
Αριστοτέλης Επανομής-ΒΑΟ 3-0
Μέγας Αλέξανδρος-Αίας Ευόσμου 0-3
Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
αγωνιστική 4η
Ιωνικός-Αριστοτέλης Επανομής 3-1
ΔΑΣΩ-ΑΣ Ελπίς 0-3
ΒΑΟ-Μέγας Αλέξανδρος 3-0
Άρης-Πήγασος Πολίχνης 3-0
αγωνιστική 5η
Μέγας Αλέξανδρος-Ιωνικός 0-3
Αριστοτέλης Επανομής-ΔΑΣΩ 2-3
Πήγασος Πολίχνης-Αίας Ευόσμου 0-3
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Άρης 1-3
αγωνιστική 6η
ΔΑΣΩ-Μέγας Αλέξανδρος 3-0 (α.α.)
ΑΣ Ελπίς-Αριστοτέλης Επανομής 3-0
ΒΑΟ-Πήγασος Πολίχνης 0-3
Αίας Ευόσμου-ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
αγωνιστική 7η
Πήγασος Πολίχνης-Ιωνικός 3-0
Μέγας Αλέξανδρος-ΑΣ Ελπίς 0-3
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΒΑΟ 2-3
Άρης-Αίας Ευόσμου 3-1
αγωνιστική 8η
Ιωνικός-ΑΣ Ωραιόκαστρο 2-3
ΔΑΣΩ-Πήγασος Πολίχνης 0-3
Αριστοτέλης Επανομής-Μέγας Αλέξανδρος 3-0
ΒΑΟ-Άρης 0-3
αγωνιστική 9η
Άρης-Ιωνικός 3-0
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΔΑΣΩ 3-2
Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Ελπίς 0-3
Αίας Ευόσμου-ΒΑΟ 3-0
αγωνιστική 10η
Ιωνικός-Αίας Ευόσμου 1-3
ΔΑΣΩ-Άρης 0-3
ΑΣ Ελπίς-ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
Αριστοτέλης Επανομής-Πήγασος Πολίχνης 2-3
αγωνιστική 11η
ΒΑΟ-Ιωνικός 2-3
Αίας Ευόσμου-ΔΑΣΩ 0-3
Άρης-ΑΣ Ελπίς 3-2
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Αριστοτέλης Επανομής 2-3
Πήγασος Πολίχνης-Μέγας Αλέξανδρος 3-0
 Βαθμολογία Α' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Άρης 9 9 0 27-4 26
2. ΑΣ Ελπίς 9 8 1 26-3 25
3. Αίας Ευόσμου 9 6 3 19-10 18
4. Πήγασος Πολίχνης 9 6 3 18-11 17
5. Ιωνικός 9 4 5 15-18 12
6. ΔΑΣΩ 9 3 6 13-20 10
7. Αριστοτέλης Επανομής 9 3 6 14-20 10
8. ΑΣ Ωραιόκαστρο 9 3 6 14-22 9
9. ΒΑΟ 9 3 6 11-22 8
10. Μέγας Αλέξανδρος 9 0 9 0-27 -3

Β' Ομιλος

αγωνιστική
Ατρόμητος Τριαδίου-Μακεδόνες Αξιού 0-3
Ν. Βότσης-ΠΑΟΚ 2-3
Κεραυνός Αγ. Παύλου-ΧΑΝΘ 1-3
Περσέας-ΕΟΣ 1-3
Αναγέννηση Ρυσίου-Ηρακλής 3-1
αγωνιστική 2η
Ηρακλής Γέφυρας-Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
Μακεδόνες Αξιού-Ν. Βότσης 0-3
ΠΑΟΚ-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
ΧΑΝΘ-Περσέας 1-3
ΕΟΣ-Αναγέννηση Ρυσίου 3-2
αγωνιστική 3η
Ν. Βότσης-Ηρακλής Γέφυρας 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Μακεδόνες Αξιού 2-3
Περσέας-ΠΑΟΚ 1-3
Αναγέννηση Ρυσίου-ΧΑΝΘ 3-2
Ηρακλής-ΕΟΣ 0-3
αγωνιστική 4η
Ηρακλής Γέφυρας-Κεραυνός Αγ. Παύλου 1-3
Ατρόμητος Τριαδίου-Ν. Βότσης 0-3
Μακεδόνες Αξιού-Περσέας 3-0
ΠΑΟΚ-Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
ΧΑΝΘ-Ηρακλής 3-1
αγωνιστική 5η
Περσέας-Ηρακλής Γέφυρας 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Ατρόμητος Τριαδίου 1-3
Αναγέννηση Ρυσίου-Μακεδόνες Αξιού 0-3
Ηρακλής-ΠΑΟΚ 0-3
ΕΟΣ-ΧΑΝΘ 3-1
αγωνιστική 6η
Ηρακλής Γέφυρας-Αναγέννηση Ρυσίου 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου-Περσέας 3-1
Ν. Βότσης-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
Μακεδόνες Αξιού-Ηρακλής 3-0
ΠΑΟΚ-ΕΟΣ 3-2
αγωνιστική 7η
Ηρακλής-Ηρακλής Γέφυρας 3-1
Αναγέννηση Ρυσίου-Ατρόμητος Τριαδίου 1-3
Περσέας-Ν. Βότσης 0-3
ΕΟΣ-Μακεδόνες Αξιού 2-3
ΧΑΝΘ-ΠΑΟΚ 0-3
αγωνιστική 8η
Ηρακλής Γέφυρας-ΕΟΣ 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου-Ηρακλής 3-1
Ν. Βότσης-Αναγέννηση Ρυσίου 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Περσέας 3-2
Μακεδόνες Αξιού-ΧΑΝΘ 3-0
αγωνιστική 9η
ΧΑΝΘ-Ηρακλής Γέφυρας 3-1
ΕΟΣ-Ατρόμητος Τριαδίου 3-2
Ηρακλής-Ν. Βότσης 0-3
Αναγέννηση Ρυσίου-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-1
ΠΑΟΚ-Μακεδόνες Αξιού 3-2
αγωνιστική 10η
Ηρακλής Γέφυρας-ΠΑΟΚ 0-3
Ατρόμητος Τριαδίου-ΧΑΝΘ 3-2
Ν. Βότσης-ΕΟΣ 3-0
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Ηρακλής 1-3
Περσέας-Αναγέννηση Ρυσίου 3-1
αγωνιστική 11η
Μακεδόνες Αξιού-Ηρακλής Γέφυρας 3-0
ΠΑΟΚ-Ατρόμητος Τριαδίου 3-0
ΧΑΝΘ-Ν. Βότσης 0-3
ΕΟΣ-Κεραυνός Αγ. Παύλου 3-0
Ηρακλής-Περσέας 0-3
 Βαθμολογία Β' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Ν. Βότσης 10 9 1 29-3 28
2. ΠΑΟΚ 10 10 0 30-7 27
3. Μακεδόνες Αξιού 10 8 2 26-10 23
4. ΕΟΣ 10 7 3 25-15 21
5. Ατρόμητος Τριαδίου 10 6 4 20-18 18
6. Περσέας 10 4 6 17-20 13
7. Αναγέννηση Ρυσίου 10 4 6 16-22 12
8. ΧΑΝΘ 10 3 7 15-24 11
9. Ηρακλής 10 2 8 9-26 6
10. Κεραυνός Αγ. Παύλου 10 1 9 12-27 6
11. Ηρακλής Γέφυρας 10 0 10 3-30 0

Β ΦΑΣΗ

 

Α Β Γ
Άρης-ΕΟΣ (α) 3-0 3-0 .
ΑΣ Ελπίς-Μακεδόνες Αξιού (β) 3-0

3-0

.

ΠΑΟΚ-Αίας Ευόσμου (γ) 3-0 3-0 .
Ν.Βότσης-Πήγασος Πολίχνης (δ) 3-2

3-0

.

 

FINAL FOUR
 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (α-γ)

Σκορ

Άρης-ΠΑΟΚ 2-3
Άρης-ΠΑΟΚ 2-3 (25-23, 25-20, 20-25, 14-25, 15-17)
Άρης (Τσαϊρέλης): Ζωϊδου, Μπάκα, Παπαδοπούλου, Κωνσταντίνου, Βάνη, Βασιλείου, λ Πετρινόλη, Νταντούλα, Σιδοπούλου, Κουτσολουκα, Μπρουκς.
ΠΑΟΚ (Χαριτωνίδης): Κλέπκου, Κυπαρίσση, Ηλιοπούλου, Τσώνη, Πιλιτσίδου, Λεονταρίδου, λ Σανιώτη, Μπάμπη, λ Λώλη, Σταματίου.
Διαιτητές: Δημητρίου, Αβραμίδης, Μυλοπούλου.
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (β-δ) Σκορ
ΑΣ Ελπίς-Ν. Βότσης 3-1
ΑΣ Ελπίς-Ν. Βότσης 3-1 (25-19, 21-25, 25-7, 25-13)
Ν. Βότσης (Δεληγιάννη): Σαλαγκούδη, Αντύπα, Μιχελάκη, Πετροπούλου, Τριανταφύλλου, Κυριακίδου, λ Παπουτσή, Κολοβού, Μπαλλογιάννη, Γαροφαλάκη, Καραγιαννάκη, Τριλυράκη, Πιτσιγκώνη, λ Αγιομαμίτου.
ΑΣ Ελπίς (Χρυσομαλλίδης): Σουπιώνη, Αρμουτσή, Αθνασαιάδου, Γκόλτσιου, Παπαδοπούλου, Παπάζογλου, λ Ευγενίδου, Πατίκα, Ράντοβιτς, Παυλίκου, Γούση, λ Ιασωνίδου.
Διαιτητές: Μπέλλος Ε., Μαυρίδης, Μυλοπούλου.

 
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
Άρης-Ν.Βότσης 1-3
Άρης-Ν. Βότσης 1-3 (25-21, 23-25, 15-25, 22-25)
Άρης (Τσαϊρέλης): Ζωϊδου, Μπάκα, Παπαδοπούλου, Κωνσταντίνου, Βάνη, Βασιλείου, λ Πετρινόλη, Μπρουκς, Νταντούλα, Αλμπάνη, Λιούνη, Μιχαηλίδου, λ Ναζιρίδου. 
Ν. Βότσης (Δεληγιάννη): Σαλαγκούδη, Αντύπα, Μιχελάκη, Πετροπούλου, Τριανταφύλλου, Κυριακίδου, λ Παπουτσή, Μπαλλογιάννη, Γαροφαλάκη, λ Αγιομαμίτου.
Διαιτητές: Μαυρίδης, Δημητρίου, Πασπαλά Μ.
ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
ΑΣ Ελπίς-ΠΑΟΚ 3-2
ΑΣ Ελπίς-ΠΑΟΚ  (21-25, 25-22, 25-21, 24-26, 15-12)
ΑΣ Ελπίς (Χρυσομαλλίδης): Σουπιώνη, Αρμουτσή, Αθανασιάδου, Γκόλτσιου, Παπαδοπούλου, Ράντοβιτς, λ Ευγενίδου, Πατίκα, λ Ιασωνίδου.
ΠΑΟΚ (Χαριτωνίδης): Κλέπκου, Κυπαρίσση, Ηλιοπούλου, Τσώνη, Πιλιτσίδου, Λεονταρίδου, λ Σανιώτη, λ Λώλη.
Διαιτητές: Αβραμίδης, Μπέλλος Ε, Πασπαλά Μ.


ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
ΕΠΑΘΛΟ "ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ"
:
Μαρία Κλέπκου (ΠΑΟΚ)
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1. ΑΣ ΕΛΠΙΣ
2. ΠΑΟΚ
3. Ν. ΒΟΤΣΗΣ
4. ΑΡΗΣ