ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   12/12/2017    

Πρωτάθλημα NEΑNIΔΩΝ 2017-2018

Α' ΦΑΣΗ

Α' Ομιλος

αγωνιστική
Μακεδόνες Αξιού-Μακεδονικός 3-0
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
ΠΟ Μουδανιών-ΧΑΝΘ 0-3
ΠΑΟΚ-Περσέας 1-3
αγωνιστική 2η
Άρης-Μακεδόνες Αξιού 3-1
Μακεδονικός-ΑΣ Ωραιόκαστρο 1-3
Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΟ Μουδανιών 3-1
ΧΑΝΘ-ΠΑΟΚ 3-0
αγωνιστική 3η
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Άρης 0-3
ΠΟ Μουδανιών-Μακεδονικός 3-0
ΠΑΟΚ-Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
Περσέας-ΧΑΝΘ 0-3
αγωνιστική 4η
Άρης-ΠΟ Μουδανιών 3-1
Μακεδόνες Αξιού-ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-0
Μακεδονικός-ΠΑΟΚ 0-3
Απόλλων Καλαμαριάς-Περσέας 3-0
αγωνιστική 5η
ΠΑΟΚ-Άρης 0-3
ΠΟ Μουδανιών-Μακεδόνες Αξιού 1-3
Περσέας-Μακεδονικός 3-0
ΧΑΝΘ-Απόλλων Καλαμαριάς 3-2
αγωνιστική 6η
Άρης-Περσέας 3-0
Μακεδόνες Αξιού-ΠΑΟΚ 3-0
ΑΣ Ωραιόκαστρο-ΠΟ Μουδανιών 0-3
Μακεδονικός-ΧΑΝΘ 0-3
αγωνιστική 7η
ΧΑΝΘ-Άρης 0-3
Περσέας-Μακεδόνες Αξιού 0-3
ΠΑΟΚ-ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-1
Απόλλων Καλαμαριάς-Μακεδονικός 3-0
αγωνιστική 8η
Άρης-Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
Μακεδόνες Αξιού-ΧΑΝΘ 1-3
ΑΣ Ωραιόκαστρο-Περσέας 1-3
ΠΟ Μουδανιών-ΠΑΟΚ 3-0
αγωνιστική 9η
Μακεδονικός-Άρης 0-3
Απόλλων Καλαμαριάς-Μακεδόνες Αξιού 0-3
ΧΑΝΘ-ΑΣ Ωραιόκαστρο 3-1
Περσέας-ΠΟ Μουδανιών 3-2
 Βαθμολογία Α' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Άρης 8 8 0 24-2 24
2. ΧΑΝΘ 8 7 1 21-7 20
3. Μακεδόνες Αξιού 8 6 2 20-7 18
4. Απόλλων Καλαμαριάς 8 5 3 17-10 16
5. Περσέας 8 4 4 12-16 11
6. ΠΟ Μουδανιών 8 3 5 14-15 10
7. ΠΑΟΚ 8 2 6 7-19 6
8. ΑΣ Ωραιόκαστρο 8 1 7 6-22 3
9. Μακεδονικός 8 0 8 1-24 0

Β' Ομιλος

αγωνιστική
Ηρακλής-Μυγδονιακός 0-3
Νεα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
Πήγασος Πολίχνης-Κεραυνός Αγίου Παύλου 3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΔΑΣΩ 0-3
αγωνιστική 2η
ΑΣ Ελπίς-Ηρακλής 3-1
Μυγδονιακός-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Πήγασος Πολίχνης 0-3
Κεραυνός Αγίου Παύλου-ΑΣΚ Λαγκαδά 1-3
αγωνιστική 3η
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΑΣ Ελπίς 0-3
Πήγασος Πολίχνης-Μυγδονιακός 0-3
ΑΣΚ Λαγκαδά-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
ΔΑΣΩ-Κεραυνός Αγίου Παύλου 3-0
αγωνιστική 4η
ΑΣ Ελπίς-Πήγασος Πολίχνης 3-0
Ηρακλής-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-0
Μυγδονιακός-ΑΣΚ Λαγκαδά 3-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-ΔΑΣΩ 0-3
αγωνιστική 5η
ΑΣΚ Λαγκαδά-ΑΣ Ελπίς 1-3
Πήγασος Πολίχνης-Ηρακλής 1-3
ΔΑΣΩ-Μυγδονιακός 1-3
Κεραυνός Αγίου Παύλου-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
αγωνιστική 6η
ΑΣ Ελπίς-ΔΑΣΩ 3-1
Ηρακλής-ΑΣΚ Λαγκαδά 3-0
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Πήγασος Πολίχνης 0-3
Μυγδονιακός-Κεραυνός Αγίου Παύλου 3-0
αγωνιστική 7η
Κεραυνός Αγίου Παύλου-ΑΣ Ελπίς 0-3
ΔΑΣΩ-Ηρακλής 3-0
ΑΣΚ Λαγκαδά-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Μυγδονιακός 0-3
αγωνιστική 8η
ΑΣ Ελπίς-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
Ηρακλής-Κεραυνός Αγίου Παύλου 3-0
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-ΔΑΣΩ 0-3
Πήγασος Πολίχνης-ΑΣΚ Λαγκαδά 3-2
αγωνιστική 9η
Μυγδονιακός-ΑΣ Ελπίς 3-0
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Ηρακλής 0-3
Κεραυνός Αγίου Παύλου-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-3
ΔΑΣΩ-Πήγασος Πολίχνης 3-0
 Βαθμολογία Β' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Μυγδονιακός 8 8 0 24-1 24
2. ΑΣ Ελπίς 8 7 1 21-6 21
3. ΔΑΣΩ 8 6 2 20-6 18
4. Ηρακλής 8 5 3 16-10 15
5. Πήγασος Πολίχνης 8 4 4 13-14 11
6. Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 8 3 5 9-17 9
7. ΑΣΚ Λαγκαδά 8 2 6 10-19 7
8. Κεραυνός Αγίου Παύλου 8 1 7 5-21 3
9. Κεραυνός Ωραιοκάστρου 8 0 8 0-24 0

Γ' Ομιλος

αγωνιστική
Καμπανιακός-Αριστοτέλης Επανομής 2-3
Ν. Βότσης-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0
Ανατόλια-ΜΕΝΤ 3-2
Ατρόμητος Τριαδίου-ΕΟΣ 3-0
αγωνιστική 2η
Αίας Ευόσμου-Καμπανιακός 3-0
Αριστοτέλης Επανομής-Ν. Βότσης 2-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Ανατόλια 3-1
ΜΕΝΤ-Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
αγωνιστική 3η
Ν.Βότσης-Αίας Ευόσμου 1-3
Ανατόλια-Αριστοτέλης Επανομής 3-2
Ατρόμητος Τριαδίου-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-1
ΕΟΣ-ΜΕΝΤ 3-0
αγωνιστική 4η
Αίας Ευόσμου-Ανατόλια 3-1
Καμπανιακός-Ν.Βότσης 0-3
Αριστοτέλης Επανομής-Ατρόμητος Τριαδίου 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΕΟΣ 2-3
αγωνιστική 5η
Ατρόμητος Τριαδίου-Αίας Ευόσμου 1-3
Ανατόλια-Καμπανιακός 0-3
ΕΟΣ-Αριστοτέλης Επανομής 1-3
ΜΕΝΤ-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1-3
αγωνιστική 6η
Αίας Ευόσμου-ΕΟΣ 3-0
Καμπανιακός-Ατρόμητος Τριαδίου 3-1
Ν.Βότσης-Ανατόλια 3-0
Αριστοτέλης Επανομής-ΜΕΝΤ 3-0
αγωνιστική 7η
ΜΕΝΤ-Αίας Ευόσμου 0-3
ΕΟΣ-Καμπανιακός 3-1
Ατρόμητος Τριαδίου-Ν.Βότσης 0-3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Αριστοτέλης Επανομής 1-3
αγωνιστική 8η
Αίας Ευόσμου-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0
Καμπανιακός-ΜΕΝΤ 3-0
Ν.Βότσης-ΕΟΣ 3-0
Ανατόλια-Ατρόμητος Τριαδίου 0-3
αγωνιστική 9η
Αριστοτέλης Επανομής-Αίας Ευόσμου 3-0
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Καμπανιακός 3-2
ΜΕΝΤ-Ν.Βότσης 0-3
ΕΟΣ-Ανατόλια 3-0
 Βαθμολογία Γ' Ομίλου
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αίας Ευόσμου 8 7 1 21-6 21
2. Ν.Βότσης 8 7 1 22-5 20
3. Αριστοτέλης Επανομής 8 6 2 22-10 19
4. Ατρόμητος Τριαδίου 8 4 4 14-13 12
5. ΕΟΣ 8 4 4 13-15 11
6. Καμπανιακός 8 3 5 14-16 11
7. Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 8 3 5 13-19 9
8. Ανατόλια 8 2 6 8-22 4
9. ΜΕΝΤ 8 0 8 3-24 1

 

Β ΦΑΣΗ

Α΄ Ομιλος

αγωνιστική
Μυγδονιακός-Μακεδόνες Αξιού 2-3
Άρης-ΧΑΝΘ 3-1
ΔΑΣΩ-Απόλλων Καλαμαριάς 2-3
αγωνιστική 2η
ΔΑΣΩ-Μυγδονιακός  
Μακεδόνες Αξιού-Άρης  
Απόλλων Καλαμαριάς-ΧΑΝΘ  
αγωνιστική 3η
Άρης-ΔΑΣΩ  
ΧΑΝΘ-Μακεδόνες Αξιού  
Μυγδονιακός-Απόλλων Καλαμαριάς  
αγωνιστική 4η
ΔΑΣΩ-ΧΑΝΘ  
Μυγδονιακός-Άρης  
Απόλλων Καλαμαριάς-Μακεδόνες Αξιού  
αγωνιστική 5η
Μακεδόνες Αξιού-ΔΑΣΩ  
ΧΑΝΘ-Μυγδονιακός  
Άρης-Απόλλων Καλαμαριάς  

 Βαθμολογία Β' Φάσης (Α΄ομίλου)

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Άρης 1 1 0 3-1 3
2. Μακεδόνες Αξιού 1 1 0 3-2 2
3. Απόλλων Καλαμαριάς 1 1 0 3-2 2
4. Μυγδονιακός 1 0 1 2-3 1
5. ΔΑΣΩ 1 0 1 2-3 1
6. ΧΑΝΘ 1 0 1 1-3 0

Β΄Ομιλος

αγωνιστική
Ν.Βότσης-Ατρόμητος Τριαδίου 3-0
Αριστοτέλης Επανομής-ΑΣ Ελπίς 3-2
Ηρακλής-Αίας Ευόσμου 0-3
αγωνιστική 3η
Ηρακλής-Ν.Βότσης  
Ατρόμητος Τριαδίου-Αριστοτέλης Επανομής  
Αίας Ευόσμου-ΑΣ Ελπίς  
αγωνιστική 3η
Αριστοτέλης Επανομής-Ηρακλής  
ΑΣ Ελπίς-Ατρόμητος Τριααδίου  
Ν.Βότσης-Αίας Ευόσμου  
αγωνιστική 4η
Ηρακλής-ΑΣ Ελπίς  
Ν.Βότσης-Αριστοτέλης Επανομής  
Αίας Ευόσμου-Ατρόμητος Τριαδίου  
αγωνιστική 5η
Ατρόμητος Τριαδίου-Ηρακλής  
ΑΣ Ελπίς-Ν.Βότσης  
Αριστοτέλης Επανομής-Αίας Ευόσμου  

 Βαθμολογία Β' Φάσης (Β΄ομίλου)

αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Αίας Ευόσμου 1 1 0 3-0 3
2. Ν.Βότσης 1 1 0 3-0 3
3. Αριστοτέλης Επανομής 1 1 0 3-2 2
4. ΑΣ Ελπίς 1 0 1 2-3 1
5. Ατρόμητος Τριαδίου 1 0 1 0-3 0
6. Ηρακλής 1 0 1 0-3 0


 

FINAL FOUR
 

 

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1-4

Σκορ

   
 
 
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 2-3 Σκορ
   
 
 
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
   
 
 
ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
   
 
 

ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
ΕΠΑΘΛΟ "ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ"
:

 
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1.
2.

3. 
4.