0-3

ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   01/05/2018    

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2017-2018

Α ΦΑΣΗ

αγωνιστική
Παναθλητικός-Αίας Ευόσμου 0-3
ΠΟ Μουδανιών-ΧΑΝΘ 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς-Πήγασος Πολίχνης 1 1-3
Άρης-Περσέας 3-1
Πήγασος Πολίχνης 2-ΑΣ Ελπίς 0-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Παναθλητικός 3-0
Αίας Ευόσμου-ΠΟ Μουδανιών 0-3
ΧΑΝΘ-Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
Πήγασος Πολίχνης 1-Άρης 3-0
Περσέας-Πήγασος Πολίχνης 2 3-1
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς-Αίας Ευόσμου 0-3
Άρης-ΧΑΝΘ 0-3
Πήγασος Πολίχνης 2-Πήγασος Πολίχνης 1 0-3
ΑΣ Ελπίς-Περσέας 3-0
αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Απόλλων Καλαμαριάς 2-3
Παναθλητικός-ΠΟ Μουδανιών 0-3
Αίας Ευόσμου-Άρης 3-0
ΧΑΝΘ-Πήγασος Πολίχνης 2 3-0
Πήγασος Πολίχνης 1-ΑΣ Ελπίς 0-3
αγωνιστική
Άρης-ΑΕΝ Πανοράματος 2-3
Απόλλων Καλαμαριάς-Παναθλητικός 3-0
Πήγασος Πολίχνης 2-Αίας Ευόσμου 0-3
ΑΣ Ελπίς-ΧΑΝΘ 3-0
Περσέας-Πήγασος Πολίχνης 1 0-3
αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Πήγασος Πολίχνης 2 3-1
Παναθλητικός-Άρης 0-3
ΠΟ Μουδανιών-Απόλλων Καλαμαριάς 3-1
Αίας Ευόσμου-ΑΣ Ελπίς 0-3
ΧΑΝΘ-Περσέας 3-1
αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Πήγασος Πολίχνης 2-Παναθλητικός 3-0
Άρης-ΠΟ Μουδανιών 0-3
Περσέας-Αίας Ευόσμου 1-3
Πήγασος Πολίχνης 1-ΧΑΝΘ 3-0
αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Περσέας 3-2
Παναθλητικός-ΑΣ Ελπίς 0-3
ΠΟ Μουδανιών-Πήγασος Πολίχνης 2 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς-Άρης 3-1
Αίας Ευόσμου-Πήγασος Πολίχνης 1 1-3
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης 1-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Περσέας-Παναθλητικός 3-0 (α.α.)
ΑΣ Ελπίς-ΠΟ Μουδανιών 3-0
Πήγασος Πολίχνης 2-Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
ΧΑΝΘ-Αίας Ευόσμου 0-3
αγωνιστική 10η
ΑΕΝ Πανοράματος-ΧΑΝΘ 0-3
Παναθλητικός-Πήγασος Πολίχνης 1 0-3
ΠΟ Μουδανιών-Περσέας 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΣ Ελπίς 0-3
Άρης-Πήγασος Πολίχνης 2 3-1
αγωνιστική 11η
Αίας Ευόσμου-ΑΕΝ Πανοράματος 3-1
ΧΑΝΘ-Παναθλητικός 3-0
Πήγασος Πολίχνης 1-ΠΟ Μουδανιών 0-3
Περσέας-Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
ΑΣ Ελπίς-Άρης 3-0

 Βαθμολογία Α Φάσης

αα

Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΑΣ Ελπίς 10 10 0 30-0 30
2. ΠΟ Μουδανιών 10 9 1 27-4 27
3. Πήγασος Πολίχνης 1 10 8 2 24-8 24
4. Αίας Ευόσμου 10 7 3 22-11 21
5. ΧΑΝΘ 10 6 4 18-13 18
6. Απόλλων Καλαμαριάς 10 5 5 17-18 14
7. ΑΕΝ Πανοράματος 10 4 6 15-23 11
8. Άρης 10 3 7 12-23 10
9. Περσέας 10 2 8 11-25 7
10. Πήγασος Πολίχνης 2 10 1 9 6-27 3
11. Παναθλητικός 10 0 10 0-30 -3
 
Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (1-4) Σκορ
ΑΣ Ελπίς-Αίας Ευόσμου 3-0  
ΑΣ Ελπίς-Αίας Ευόσμου 3-0 (25-11, 25-17, 25-9)

ΑΣ Ελπίς (Μαμάης): Σαλταφερίδης, Πέτρου, Γιαμούκογλου, Γιαμακίδης-Κιοσσές, Τακματζίδης, Σείρας, λ Αντωνιάδης, λ Γκέρτσης, Θωμαίδης, Σταμάτης Ι., Σίσκος, Ακριτίδης.
Αίας Ευόσμου (Σδραυκάκης): Σδραυκάκης Γ, Τσαβδαρίδης, Σκαρλάτος, Καμαριώτης, Ζλατίντσης, Αφεντουλίδης, Ιασωνίδης, Βασιλείου-Αυγουστόγλου, Πατσίδης.  
Διαιτητές: Τσιούλα, Μπουγιούκας Γ., Παπατριανταφύλλου.

Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (2-3)

Σκορ

ΠΟ Μουδανιών-Πήγασος Πολίχνης 3-0
ΠΟ Μουδανιών-Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-16, 25-13, 25-18)
ΠΟ Μουδανιών (Ροδοβίτης): Μωραιτόπουλος, Κλεπουσνιώτης Θ., Θωμαδάκης, Κασκανιώτης, Μέγας, Τσάλας, λ Οικονόμου, Λεονταρίδης, Κλεπουσνιώτης Δ., Βαμβακάς, Κουβράκης.  
Πήγασος Πολίχνης (Θεοδώρου): Μπαρδούκας, Πασσάς, Τζήκας, Ιωαννίδης, Πολιτίδης, Σιαμπλίδης, λ Μπαλούκας, λ Σεμίκης, Διονάς, Αδαμίδης, Τέλιος.  
Διαιτητές: Αβραμίδης, Ανθυμίδης, Σιδηρά.  
 
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
Αίας Ευόσμου-Πήγασος Πολίχνης 2-3 2-3
Αίας Ευόσμου-Πήγασος Πολίχνης 2-3 (25-27, 25-20, 25-15, 25-27, 7-15)

Αίας Ευόσμου (Σδραυκάκης): Σδραυκάκης Γ, Τσαβδαρίδης, Σκαρλάτος, Καμαριώτης, Ζλατίντσης, Αφεντουλίδης, Ιασωνίδης, Βασιλείου-Αυγουστόγλου, Δρουμούζης.
Πήγασος Πολίχνης (Θεοδώρου): Μπαρδούκας, Πασσάς, Χασίδης, Ιωαννίδης, Πολιτίδης, Σιαμπλίδης, λ Μπαλούκας, λ Σεντσίκης, Τζήκας, Διονάς, Αδαμίδης, Τέλιος.
Διαιτητές: Δημητρίου, Μπέλλος Κ., Νέστορα.

ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
ΑΣ Ελπίς-ΠΟ Μουδανιών 3-1
ΑΣ Ελπίς-ΠΟ Μουδανιών 3-1 (17-25, 25-18, 25-20, 25-20)

ΑΣ Ελπίς (Μαμάης): Γιαμακίδης-Κιοσσές, Σαλταφερίδης, Πέτρου, Γιαμούκογλου, Τακματζίδης, Σείρας, λ Αντωνιάδης, λ Γκέρτσης, Ακριτίδης.
ΠΟ Μουδανιών (Ροδοβίτης): Μωραιτόπουλος, Κλεπουσνιώτης Θ., Θωμαδάκης, Κασκανιώτης, Μέγας, Τσάλας, λ Οικονόμου, Λεονταρίδης, Κλεπουσνιώτης Δ., Βαμβακάς. 
Διαιτητές: Κουκουμάκας, Μαυρίδης, Μυλοπούλου.

 
ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
MVP
: Χρήστος Σαλταφερίδης (ΑΣ Ελπίς)
 
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1. ΑΣ Ελπίς
2.  ΠΟ Μουδανιών
3. Πήγασος Πολίχνης
4. Αίας Ευόσμου

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

αγωνιστική 4η
     
αγωνιστική 5η
     
αγωνιστική 6η