ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   28/05/2017    

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2016-2017

Α ΦΑΣΗ

αγωνιστική
ΧΑΝΘ - Ηρακλής 2-3
Αίας Ευόσμου - ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς - Μακεδονικός 3-0
ΑΣ Ελπίς - Περσέας 3-0
Άρης - ΠΟ Μουδανιών 0-3
Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Ιωνικός 3-0
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης - ΧΑΝΘ 3-0
Ηρακλής  - Αίας Ευόσμου 0-3
ΑΕΝ Πανοράματος  - Απόλλων Καλαμαριάς 0-3
Μακεδονικός - ΑΣ Ελπίς 0-3
Περσέας - Άρης 3-0
ΑΣ Ιωνικός - ΠΟ Μουδανιών 0-3
αγωνιστική
Αίας Ευόσμου  - Πήγασος Πολίχνης 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς  - Ηρακλής 0-3
ΑΣ Ελπίς  - ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Άρης - Μακεδονικός 0-3
ΠΟ Μουδανιών  - Περσέας 3-0
ΧΑΝΘ - ΑΣ Ιωνικός 0-3
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
ΧΑΝΘ - Αίας Ευόσμου 0-3
Ηρακλής  - ΑΣ Ελπίς 0-3
ΑΕΝ Πανοράματος - Άρης 3-0
Μακεδονικός - ΠΟ Μουδανιών 0-3
ΑΣ Ιωνικός - Περσέας 2-3
αγωνιστική
ΑΣ Ελπίς  - Πήγασος Πολίχνης 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς - ΧΑΝΘ 3-1
Άρης - Ηρακλής 0-3
ΠΟ Μουδανιών - ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
Περσέας  - Μακεδονικός 3-0
Αίας Ευόσμου - ΑΣ Ιωνικός 3-0
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης - Άρης 3-0
ΧΑΝΘ - ΑΣ Ελπίς 0-3
Αίας Ευόσμου - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
Ηρακλής  - ΠΟ Μουδανιών 3-1
ΑΕΝ Πανοράματος - Περσέας 3-1
ΑΣ Ιωνικός - Μακεδονικός 3-1
αγωνιστική
ΠΟ Μουδανιών - Πήγασος Πολίχνης 2-3
Άρης - ΧΑΝΘ 0-3
ΑΣ Ελπίς - Αίας Ευόσμου 3-1
Περσέας - Ηρακλής 1-3
Μακεδονικός - ΑΕΝ Πανοράματος 0-3
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΣ Ιωνικός 3-1
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης - Περσέας 3-0
ΧΑΝΘ  - ΠΟ Μουδανιών 1-3
Αίας Ευόσμου - Άρης 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΣ Ελπίς 0-3
Ηρακλής - Μακεδονικός 3-1
ΑΣ Ιωνικός  - ΑΕΝ Πανοράματος 3-2
αγωνιστική
Μακεδονικός  - Πήγασος Πολίχνης 0-3
Περσέας  - ΧΑΝΘ 3-1
ΠΟ Μουδανιών - Αίας Ευόσμου 1-3
Άρης - Απόλλων Καλαμαριάς 2-3
ΑΕΝ Πανοράματος  - Ηρακλής 0-3
ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Ιωνικός 3-0
αγωνιστική 10η
Πήγασος Πολίχνης - ΑΕΝ Πανοράματος 3-0
ΧΑΝΘ  - Μακεδονικός 3-1
Αίας Ευόσμου - Περσέας 3-0
Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΟ Μουδανιών 0-3
ΑΣ Ελπίς - Άρης 3-0
ΑΣ Ιωνικός - Ηρακλής 1-3
αγωνιστική 11η
Ηρακλής - Πήγασος Πολίχνης 2-3
ΑΕΝ Πανοράματος - ΧΑΝΘ 3-0
Μακεδονικός - Αίας Ευόσμου 0-3
Περσέας - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
ΠΟ Μουδανιών - ΑΣ Ελπίς 1-3
Άρης - ΑΣ Ιωνικός 0-3

 Βαθμολογία Α Φάσης

αα

Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. ΑΣ Ελπίς 11 11 0 33-2 22
2. Αίας Ευόσμου 11 10 1 31-4 21
3. Πήγασος Πολίχνης 11 9 2 27-10 20
4. Ηρακλής 11 8 3 26-15 19
5. ΠΟ Μουδανιών 11 7 4 26-13 18
6. Περσέας 11 5 6 17-21 16
7. Απόλλων Καλαμαριάς 11 5 6 15-22 16
8. ΑΣ Ιωνικός 11 4 7 16-24 15
9. ΑΕΝ Πανοράματος 11 4 7 14-22 15
10. ΧΑΝΘ 11 2 9 11-28 13
11. Μακεδονικός 11 1 10 6-30 12
12. Άρης 11 0 11 2-33 11
 
Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (1-4) Σκορ
ΑΣ Ελπίς-Ηρακλής 3-0
ΑΣ Ελπίς-Ηρακλής 3-0 (25-9,25-8,25-12)
ΑΣ Ελπίς: Σιμητός, Γιαμακίδης, Σαλταφερίδης, Ρετζέπης, Πούλος, Αθανασίου, Χατζηνάκος, Πέτρου, Αντωνιάδης, Μαγδαλιανίδης, Παπουλίδης.
Ηρακλής: Νικολουδάκης, Καλλιανίδης, Παπαδόπουλος, Τσακίρης, Γιοβανέκος, Λιούτας, Καραμάνης, Καλπαξίδης, Μάγγος, Χίζαρης.
Διαιτητές: Μπέλλος Ε, Μπόμπορας, Ζέρβας.
Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (2-3)

Σκορ

Αίας Ευόσμου-Πήγασος Πολίχνης 3-0
Αίας Ευόσμου-Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-14, 25-13, 25-19)
Αίας Ευόσμου: Ζαχαρόπουλος, Καλαγασίδης, Ζλατίντσης, Καραολάνης, Πεντίδης, Σδραυκάκης Ν., Ιασωνίδης, Αφεντουλίδης, Σκαρλάτος, Σδραυκάκης Γ., Καμαριώτης.
Πήγασος Πολίχνης: Μπαρδούκας, Παυλίδης Ε., Χαραλαμπίδης, Παπάς, Παραφέστας, Κωνσταντινίδης Κ., Πασάς, Νεόπουλος, Κωνσταντινίδης Σ., Μπαλούκας.
Διαιτητές: Ίσκας, Μπέλλος Ι. Ζέρβας.  
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
Πήγασος Πολίχνης-Ηρακλής 3-0
Πήγασος Πολίχνης-Ηρακλής 3-0 (25-22, 25-15, 25-13)
Πήγασος Πολίχνης: Μπαρδούκας, Παυλίδης Ε., Νεόπουλος, Χαραλαμπίδης, Παραφέστας, Κωνσταντινίδης Κ., Πασσάς, Μπαλούκας, Τζήκας, Ηλιάδης, Μελικόκης, Παυλίδης Π., Κωνσταντινίδης Σ,.
Ηρακλής: Νικολουδάκης, Καλιανίδης, Παπαδόπουλος, Τσακίρης, Γιοβανέκος, Λιούτας, Μάγγος, Χίζαρης, Καραμάνης, Σαμαράς.
Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Μπέλλος Ε., Καρακούλια.
ΤΕΛΙΚΟΣ Σκορ
ΑΣ Ελπίς- Αίας Ευόσμου -
ΑΣ Ελπίς-Αίας Ευόσμου 3-1 (25-12, 25-20, 19-25, 25-20)

ΑΣ Ελπίς: Σιμητός, Γιαμακίδης, Σαλταφερίδης, Ρετζέπης, Πούλος, Αθανασίου, Χατζηνάκος, Γιαμούκογλου, Αντωνιάδης, Μαγδαλιανίδης.
Αίας Ευόσμου: Ζαχαρόπουλος, Καλαγασίδης, Ζλατίντσης, Καραολάνης, Πεντίδης, Σδραυκάκης Ν., Σδραυκάκης Γ., Καμαριώτης.
Διαιτητές: Μπόμπορας, Ίσκας, Καρακούλια.

 
ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
MVP
: Ραφαήλ Σιμητός (ΑΣ Ελπίς)
 
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1. ΑΣ Ελπίς
2. Αίας Ευόσμου
3. Πήγασος Πολίχνης
4. Ηρακλής

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

αγωνιστική 4η
Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Ελπίς 2 0-3 0-3
αγωνιστική 5η
Αίας Ευόσμου - Πήγασος Πολίχνης 0-3 1-3
αγωνιστική 6η
ΑΣ Ελπίς 2 - Αίας Ευόσμου 3-0 3-0 α.α