ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε. Πε. Σ. Θ.

Αλεξάνδρειο Αθλητικό Μέλαθρο, 54 638 Θεσσαλονίκη
Γραμματεία: Τηλ. 2310 231.091  Fax: 2310 270.588
E-mail:
epesth@otenet.gr

 


DATABANK

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

ΓΗΠΕΔΑ

 

 

Tελευταία Ενημέρωση   23/03/2018  

Β' ΕΘΝΙΚΗ-ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ (Γ Ομιλος) 2017-2018
(Α' Κατηγορία Ανδρών)

 

Κανονική Περίοδος

αγωνιστική 10η
0-3 Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΕΝ Πανοράματος 0-3
2-3 Αίας Ευόσμου-Περσέας 0-3
0-3 ΑΟ Πολυγύρου-Παναθλητικός 0-3
1-3 Ακαδημία Όλυμπος-Ν. Βότσης 2-3
2-3 ΠΟ Μουδανιών-Δόξα Αγ. Παύλου 1-3
αγωνιστική 11η
3-0 ΠΟ Μουδανιών-Θερμαϊκός Θέρμης 3-0
3-0 ΑΕΝ Πανοράματος-Αίας Ευόσμου 3-0
3-0 Περσέας-ΑΟ Πολυγύρου 3-1
3-0 Παναθλητικός-Ακαδημία Όλυμπος 3-2
3-0 Δόξα Αγ. Παύλου-Ν.Βότσης 3-0
αγωνιστική 12η
1-3 Αίας Ευόσμου-ΠΟ Μουδανιών 2-3
0-3 ΑΟ Πολυγύρου-ΑΕΝ Πανοράματος 0-3
0-3 Ακαδημία Όλυμπος-Περσέας 1-3
0-3 Ν.Βότσης-Παναθλητικός 1-3
0-3 Θερμαϊκός Θέρμης-Δόξα Αγ. Παύλου 0-3
αγωνιστική 13η
3-0 ΠΟ Μουδανιών-ΑΟ Πολυγύρου 3-0
1-3 Θερμαϊκός Θέρμης-Αίας Ευόσμου 0-3
3-2 ΑΕΝ Πανοράματος-Ακαδημία Όλυμπος 3-0
3-0 Περσέας-Ν.Βότσης 1-3
1-3 Δόξα Αγ. Παύλου-Παναθλητικός 3-0
αγωνιστική 14η
0-3 Ακαδημία Όλυμπος-ΠΟ Μουδανιών 1-3
1-3 ΑΟ Πολυγύρου-Θερμαϊκός Θέρμης 0-3
1-3 Ν.Βότσης-ΑΕΝ Πανοράματος 1-3
1-3 Παναθλητικός-Περσέας 3-2
1-3 Αίας Ευόσμου-Δόξα Αγ. Παύλου 2-3
αγωνιστική 15η
3-0 ΠΟ Μουδανιών-Ν.Βότσης 1-3
0-3 Θερμαϊκός Θέρμης-Ακαδημία Όλυμπος 0-3
3-0 Αίας Ευόσμου-ΑΟ Πολυγύρου 3-1
2-3 ΑΕΝ Πανοράματος-Παναθλητικός 3-1
3-1 Δόξα Αγ. Παύλου-Περσέας 3-2
αγωνιστική 16η
3-0 Παναθλητικός-ΠΟ Μουδανιών 0-3
3-1 Ν.Βότσης-Θερμαϊκός Θέρμης 3-0
0-3 Ακαδημία Όλυμπος-Αίας Ευόσμου 3-2
3-2 Περσέας-ΑΕΝ Πανοράματος 0-3
0-3 ΑΟ Πολυγύρου-Δόξα Αγ. Παύλου 0-3
αγωνιστική 17η
3-1 ΠΟ Μουδανιών-Περσέας 1-3
1-3 Θερμαϊκός Θέρμης-Παναθλητικός 0-3
3-1 Αίας Ευόσμου-Ν.Βότσης 1-3
0-3 ΑΟ Πολυγύρου-Ακαδημία Όλυμπος 2-3
3-0 Δόξα Αγ. Παύλου-ΑΕΝ Πανοράματος 1-3
αγωνιστική 18η
1-3 ΑΕΝ Πανοράματος-ΠΟ Μουδανιών 3-0
3-0 Περσέας-Θερμαϊκός Θέρμης 3-0
3-1 Παναθλητικός-Αίας Ευόσμου 3-0
3-0 Ν.Βότσης-ΑΟ Πολυγύρου 3-2
1-3 Ακαδημία Όλυμπος-Δόξα Αγ. Παύλου 0-3


 


 

Βαθμολογία Κανονικής Περιόδου

 Β' Εθνική - Περιφερειακό Πρωτάθλημα Ανδρών - Γ Ομιλος
αα Ομάδα Αγ Ν Η Σετ Β
1. Δόξα Αγ. Παύλου 18 16 2 50-13 45
2. ΑΕΝ Πανοράματος 18 14 4 47-18 43
3. Παναθλητικός 18 14 4 44-22 39
4. Περσέας 18 12 6 43-26 36
5. ΠΟ Μουδανιών 18 12 6 41-24 36
6. Ν.Βότσης 18 9 9 31-36 25
7. Αίας Ευόσμου 18 6 12 30-39 22
8. Ακαδημία Όλυμπος 18 5 13 25-43 16
9. Θερμαϊκός Θέρμης 18 2 16 9-49 6
10. ΑΟ Πολυγύρου 18 0 18 7-54 2

Play Off

Ημιτελικός 1-4

μεταφορά Play Off

Δόξα Αγ. Παύλου-Περσέας

3-1, 3-2 3-2
Ημιτελικός 2-3 μεταφορά Play Off
ΑΕΝ Πανοράματος-Παναθλητικός 2-3,3-1 3-0, 3-1
Τελικός μεταφορά Play Off
Δόξα Αγ. Παύλου-ΑΕΝ Πανοράματος 3-0, 1-3 1-3, 3-2,
ΑΕΝ Πανοράματος-Δόξα Αγίου Παύλου 2-3 (20-25, 25-23, 21-25, 25-22, 8-15)
ΑΕΝ Πανοράματος (Αραμπατζής): Τσιότσης, Σταθάκης, Αλεξίου, Δανάς, Σβαρνάς, Τοσουνίδης, λ Αντωνιάδης, Πάντσιος, Αναστασιάδης, Αραμπατζής, λ Καρακουλάκης.
Δόξα Αγίου Παύλου (Πασπαλάς): Ναζίρης, Σακελλαρίδης, Ταλαμπίρης, Καπετανίδης, Φιλιππίδης, Γκουδελόπουλος, λ Αυγητίδης, Κουτσουρές, Χατζηγιαννάκης, λ Τσακαλίδης.
Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Τσιούλα, Παπαδοπούλου.
Δόξα Αγίου Παύλου-ΑΕΝ Πανοράματος 2-3 (21-25, 25-12, 21-25, 25-21, 13-25)

Δόξα Αγίου Παύλου (Πασπαλάς): Ναζίρης, Σακελλαρίδης, Ταλαμπίρης, Καπετανίδης, Φιλιππίδης, Γκουδελόπουλος, λ Αυγητίδης, Κουτσουρές, Χατζηγιαννάκης, Αλμαλής, λ Τσακαλίδης.
ΑΕΝ Πανοράματος (Αραμπατζής): Τσιότσης, Σταθάκης, Αλεξίου, Δανάς, Σβαρνάς, Τοσουνίδης, λ Αντωνιάδης, Αναστασιάδης, Αραμπατζής, Θεοδωρίδης, Πάντσιος, λ Καρακουλάκης.
Διαιτητές: Δεληκωστίδης, Δρανίτσας, Γούβαλη.

 
 

Τελική Κατάταξη

 Β' Εθνική - Περιφερειακό Πρωτάθλημα Ανδρών - Γ Ομιλος
1. ΑΕΝ Πανοράματος
2. Δόξα Αγίου Παύλου
3. Παναθλητικός
4. Περσέας
5. ΠΟ Μουδανιών
6. Ν.Βότσης
7. Αίας Ευόσμου
8. Ακαδημία Όλυμπος
9. Θερμαϊκός Θέρμης
10. ΑΟ Πολυγύρου